• $8,1551
  • €9,7258
  • 454.14
  • 1375.91
04 Temmuz 2020 Cumartesi 18:07 | Son Güncelleme:

5 Temmuz burç yorumları! Ay tutulması parasal konuları nasıl etkileyecek?

5 Temmuz burç yorumları!  Ay tutulması parasal konuları nasıl etkileyecek"

5 Temmuz Ay tutulması günlük burç yorumlarını harcamalar ve kariyer açısından etkileyecek. 5 Temmuz Pazar günü Boğa burcu aileyle ilgili bazı kararlar almak zorunda kalabilir, İkizler burcu Ay tutulmasının etkisiyle gerginlikler yaşayabilir. 5 Temmuz Ay tutulması Aslan burcunu sağlık açısından Başak burcunu ise eğitim ile alakalı konularda etkileyecek. Günlük burç yorumları iş, aşk ve aile hayatı gibi birçok konuda kararları belirliyor. İşte 5 Temmuz 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

5 Temmuz 2020 burç yorumları Ay tutulmasının etkisiyle aşk, iş ve aile hayatına dair fikir veriyor. 5 Temmuz Pazar günü Boğa burcu aileyle ilgili bazı kararlar almak zorunda kalabilir, İkizler burcu Ay tutulmasının etkisiyle gerginlikler yaşayabilir. 5 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Bu durum günlük burç yorumlarını parasal konularda etkileyecek. 5 Temmuz Ay tutulması Aslan burcunu sağlık açısından Başak burcunu ise eğitim ile alakalı konularda değişikliğe sebep olacak. Ay tutulması burçları harcamalar ve kariyer bakımından birtakım düzenlemelere yönlendirebilir. İşte Astrolog Ceylin Çelebi'nin kaleme aldığı 5 Temmuz 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

5 TEMMUZ KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI: 5 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Tutulma ile birlikte iş, kariyer, meslek hayatınızda önemli tamamlanmalar meydana gelebilir. Evlilik kararı alabilir veya evliliğinde problem yaşıyorsan boşanma kararı alabilirsin.

5 TEMMUZ BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI: Ay tutulmasını daha yurt dışı, yabancılar, akademik konularda yaşıyor olacaksın. Eşinizin ailesi ile ilgili de önemli konular, belki baskı yaratan durumlar yaşayabilir ve bazı kararlar almak durumunda kalabilirsin.

5 TEMMUZ İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER: Ay tutulmasının etkilerini ortak kazançlar, miraslar, vergiler, harcamalar alanından yaşıyor olacaksın. Tutulmanın etkisi ile birlikte bir kredi durumun ya da borç, miras, vergi durumun varsa tamamlanabilir. Duygusal anlamda stresler ve içsel gerginlikler de bu süreçte yaşayabilirsin.

5 TEMMUZ YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ: Oğlak burcundaki Ay tutulmasını karşıt alanından etkilenerek alıyor olacaksın. Ortaklıkların, evliliklerin, rakiplerin ile ilgili konular bu tutulma ile birlikte önemli etkiler alıyor olacak. Bilhassa evliliğinde problemler yaşıyorsan bu tutulma senin için bir tamamlanma anlamına gelebilir.

BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN LİNKE TIKLAYIN

5 Temmuz günlük burç yorumları! Ay tutulması evlilik konularında etkileyecek

<p><b >'ORUÇ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ  ZAYIFLATMAZ GÜÇLENDİRİR'<br></p><p>Orucun  bağışıklık sistemi

Koronavirüs oruç tutmaya engel mi?

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü