• $ 7,2916
  • € 8,5355
  • 477.149
  • 1060.59
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
04 Temmuz 2020 Cumartesi 08:54 | Son Güncelleme:

5 Temmuz Ay tutulmasından önce ödemelere dikkat! 4 Temmuz 2020 burç yorumları

5 Temmuz Ay tutulması öncesi astrolojiyi merak edenler arama motorlarında günlük burç yorumlarını sıkı takip ediyor. 4 Temmuz günlük burç yorumlarında İkizler burcunu ödemelerle ilgili konularda gerginlikler, Yengeç burcunu partneriyle ilgili sorunlar bekliyor. Terazi burcu işle ilgili konularda gerginlik yaşayabilir. Akrep burcu ise Ay tutulması öncesinde fiziksel olarak şişkinlikler hissedebilir. Ay tutulması öncesi 4 Temmuz 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

Temmuz ayı burç yorumlarında olumlu gelişmelerden bahsederken 5 Temmuz Ay tutulması öncesi burçlarda birtakım gerginlikler söz konusu olabilir. 4 Temmuz günlük burç yorumlarında İkizler burcunu ödemelerle ilgili konularda gerginlikler, Yengeç burcunu partneriyle ilgili sorunlar bekliyor.

4 Temmuz burç yorumlarında Ay ile Mars arasındaki kare açının etkisiyle sinirler gergin olabilir. Sakin kalmayı öneren Astrolog Ceylin Çelebi, 4 Temmuz günlük burç yorumlarını yükselenlerine göre değerlendirdi. Buna göre Terazi burcu işle ilgili konularda gerginlik yaşayabilir. Akrep burcu ise Ay tutulması öncesinde fiziksel olarak şişkinlikler hissedebilir. 5 Temmuz Ay tutulması öncesi 4 Temmuz 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

4 TEMMUZ KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇ: Ay Cumartesi günü sabah saatlerinde Oğlak burcuna geçiş yapacak. Öğleden sonra Ay Mars karesi etkinleşecek. Haliyle sinirlerini kontrol etmekte zorlanabilirsin.

4 TEMMUZ BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞA: Cumartesi günü boyunca uzak yerlerdeki akrabalarınla ilgili konular önem kazanabilir. Akşam saatlerinde alacağın haberler seni sinirlendirecek ve olaylara bakış açını değiştirecektir.

4 TEMMUZ İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER: Cumartesi sabah saatlerinde Ay karşıt burcun olan Yay burcundan ayrıldı ve Oğlak burcuna geçiş yaptı. Ödemelerin ile ilgili konularda gerginliklerin olabilir. Akşam saatlerinde yönetici gezegenin Merkür'ün Ay ile olan karşıt açısı sinirsel gerginliklere işaret ediyor. 

BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

5 Temmuz Ay tutulması öncesi günlük burç yorumlarında sinire dikkat!

Bedelli askerlikte tazminat olur mu?

Bedelli askerlikte tazminat olur mu?

Selçuklu Meydan Mezarlığı'ndaki taşların epigrafik ç

Selçuklu Meydan Mezarlığı'ndaki taşların epigrafik çözümlemesi yapıldı

ŞOK 8 Ağustos 2020 aktüel ürünler kataloğu çı

ŞOK 8 Ağustos 2020 aktüel ürünler kataloğu çıktı!

Tatil fotoğraflarını güzelleştiren 7 ipucu

Tatil fotoğraflarını güzelleştiren 7 ipucu