• $8,8655
  • €10,3895
  • 497.291
  • 1378.14
5 Haziran 2021 Cumartesi 09:15 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları 5 Haziran 2021

Günlük burç yorumları 5 Haziran 2021
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

5 Haziran 2021 burç yorumları bugünlerde zorluklara dikkat çekiyor. Koç burcu güne enerjiyle başlarken, Boğa burcu gerginliklerle baş etmek durumunda kalabilir. Günlük burç yorumları plan yapanları da uyarıyor. Çünkü bugünlerde yanlış anlaşılmalar ve zorluklar istenmeyen sonuçlara neden olur. İşte 5 Haziran 2021 burç yorumları...

5 Haziran 2021 burç yorumları ilişkilerde yanlış anlaşılmalar için uyarıyor. Peki, hangi burç ne diyor? Günlük burç yorumları astrolojiye ilgi duyanlar tarafından merak ediliyor. 5 Haziran Cumartesi günü Ay tüm Koç burcunda ilerliyor olacak. Bugünlerde birtakım zorluklar ile mücadele etmemiz gerekebilir. Gün boyunca iletişime dikkat etmeliyiz. Sinirsel gerginlikler yaşayabiliriz. Yanlış anlaşılmalara maruz kalabiliriz. Birine atacağımız mesajı yanlışlıkla diğer kişiye atabiliriz. Manevi konulardan dolayı yıpranabiliriz. Sinirsel anlamda gerginliklerin yüksek olduğu bir gündeyiz. Koç burcu güne enerjiyle başlarken, Boğa burcu gerginliklerle baş etmek durumunda kalabilir. İşte 5 Haziran 2021 burç yorumları...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

5 Haziran Cumartesi günü Ay tüm Koç burcunda ilerliyor olacak. Yaratıcılığını aktif bir şekilde kullanıyorsun. Enerjik tavırların iş arkadaşlarını da harekete geçirecek olabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Bugünlerde birtakım zorluklar ile mücadele etmen gerekebilir. Sabah güne başlarken iletişime dikkat etmelisin. Sinirsel gerginlikler yaşayabilirsin.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Yardım dernekleri ile ilgili meselelerde harekete geçmen gerekebilir. Çevrendeki insanların beklentilerine cevap verebilmek adına kendini fazla yoruyor olabilirsin. Sabah güne başlarken iletişime dikkat etmelisin.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bugünlerde halletmen gereken yükümlülüklerin ile ilgili kendini cesurca ortaya koyabilirsin. Sabah güne başlarken iletişime dikkat etmelisin. Yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsin.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Bugünlerde eşinin yakın çevresi ile ilgili harekete geçmen gerekebilir. Senden beklenenlere yetişmekte hayli zorlanıyor olabilirsin.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Miras ya da nafaka ile ilgili sıcak gelişmeler gündeme gelebilir. Sabah güne başlarken iletişim konusunda etrafındaki insanlara dikkat etmelisin. Hiç ummadığın kişiler laflarını başkalarına taşıyabilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

5 Haziran Cumartesi günü Ay tüm Koç burcunda ilerliyor olacak. İkili ilişkilerinde kendini göstermek isteyebilirsin. Ancak iletişim için pek uygun bir gün sayılmaz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Bugünlerde çalışanlarını ilgilendiren meselelerde harekete geçmen gerekebilir. Bir aksiyon almadığın takdirde seni zorlayacak durumlar söz konusu olabilir.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Aşk hayatında sıcak ve hareketli gelişmeler meydana gelebilir. Ancak iletişim trafiğine dikkat etmelisin. Zira birine atacağın mesajı yanlışlıkla diğer kişiye atabilirsin.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Bu zamanlarda bir ev almayı ya da satmayı düşünüyorsan burada sıcak ve hareketli gelişmeler meydana gelebilir. İmza atmadan önce ince eleyip sık dokuman gerekebilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Ay'ın Koç burcunda ilerlediği bugünlerde kardeşlerinle bir fikir birliğine varmak için kendini ortaya koyabilirsin. Manevi konulardan dolayı yıpranabilirsin.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Maddi koşullarında sıcak gelişmeler meydana gelebilir. Alacağın bir para ile rahatlayabilirsin. Kendinden çok çocukların için bir şeyler yapmak istiyor olabilirsin.

<p>CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu  son dönemde HDP'ye yönelik kritik açıklamalar yaptı ve söyl

Bahçeli'den CHP'ye HDP tepkisi

Türk Yıldızları TEKNOFEST İstanbul fuarında gösteri uçuşu yaptı

Kars'a mevsimin ilk karı düştü

Çalışırken emekli maaşı nasıl artar? İşte yapmanız gerekenler