• $13,7037
  • €15,5109
  • 786.366
  • 1910.41
4 Ekim 2021 Pazartesi 15:45 | Son Güncelleme:

5 Ekim 2021 Salı günü burç yorumları! Başak iyileşiyor Oğlak sıkıntılı

5 Ekim 2021 Salı günü burç yorumları! Başak iyileşiyor Oğlak sıkıntılı
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

5 Ekim 2021 Salı günü burç yorumlarında Terazi etkisi göze çarpıyor. 5 Ekim günü burçlar yeni bir girişim için ertesi günü bekleyebilir. 5 Ekim 2021 Salı günü burç yorumlarında Aslan ilişkisinde son karar verebilir. Oğlak burcu içine atarak büyüttüğü dertlerinden arınabilir. Peki 5 Ekim 2021 Salı günü burçları neler bekliyor? İşte cevabı...

5 Ekim 2021 Salı günü burç yorumları merak ediliyor. 5 Ekim Salı günü Balık burcu kendine ve işine odaklanmalı. Yay fırtınalı duygularla boğuşabilir. Peki 5 Ekim 2021 Salı günü burçları neler bekliyor? İşte cevabı...

5 EKİM 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Salı günü, Ay Başak burcunda seyrine devam ederken, akşam vakitlerinde Ay Terazi burcuna geçiş yapacak. Karanlık fazda yeni bir başlangıç yapmak olumsuz olaylara sebep olurken, ikili ilişkiler ve projeler açısından zeminini oluşturmak istediğimiz girişimleri ayın 6'sından sonra planlamak daha yararlı olacaktır. Gün içerisinde sirke ve turşu yapımı, saç boyatmak içinse akşam vakitleri oldukça kıymetlidir diyebilirim.

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan): Eğitim konularında eksik kaldığınız ancak tamamlamak üzere olduğunuz enerjiler ileride sizi zirveye götürecek. Kendinizden emin olduğunuz her konuda kazançlı olacağınız enerjiler altında olacaksınız. Günün negatif yanı aile büyüklerinizin sağlığı ile alakalı alacağınız telefonlar sonucu biraz gergin olabilirsiniz. Onları ihmal etmeyin.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs): İç dünyanızdaki karışıklık bugün biraz daha dengeye ulaşıyor. Geçmişte yaşadığınız haksızlıkların sorumlusu siz değildiniz. Olması gereken olması gerektiğinde oldu sadece. Sevdiğiniz kişi ile yakınlığınızın çok daha fazla artacağı harika bir gün. Günü kendi problemleriniz haricinde onunla ilgilenerek geçirmek hem size hem de ona çok iyi gelecektir.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran): Dostlarınızdan, annenizden yardım göreceğiniz harika bir gün. Pek çok dileğinizin gerçekleşmek üzere olduğu harika enerjiler sizinle birlikte. Ancak dikkat etmeniz gerekenler bulunuyor. Sağlığınız ve yoğun günlük yaşamınız sırasında uyku düzeni ve beslenmenize çok dikkat etmelisiniz. Yorgun düşerseniz önümüzdeki aylarda sağlık sıkıntısı yaşamanız muhtemel.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz): Evinizin içine evcil hayvanınızla ilgili koştururken kendinizi bulabilirsiniz. İş hayatınızdaki çıkmazlıklar ve belki de iş arkadaşlarınızın yaşadığı sağlık sıkıntıları bugün daha rahatken, önümüzdeki günlerde sıkıntılar oluşabilir haberiniz olsun.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos): Aşk konusunda geçmiş sevgi ilişkilerinin gündemde olacağı bir gündesiniz. Tamam mı devam mı kararları aktif. Parasal konular karşısında oldukça dikkat ederken, yeni girişimlerde bulunmak sıkıntı yaratabilir, kendinize biraz zaman tanımak önemli.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül): Herhangi bir sağlık probleminiz varsa bugün itibariyle iyileşmeye başladığınız bir döngünün içindesiniz. Sevdiğiniz, ailenizden gördüğünüz kişilerin aniden evinize gelmesi sizi çok mutlu edecek. Aşk konusunda sürpriz gelişmeler olmaya başlamak üzere haberiniz olsun.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim): Yeni bir eğitime başlamış olabilirsiniz. Katıldığınız eğitimin sonucunda belki de kendinize yeni bir iş fırsatı yaratıyor olabilirsiniz. Gün içerisinde yakın akrabalarınızın sağlık problemleri ve sıkıntılarıyla ilgili üzülseniz de kendi içinizde ruhsal dengeniz oldukça yerinde.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım): Bugün parasal konulara dikkat etmeniz gereken enerjiler altındasınız. Gelen parayı tutabilirseniz önümüzdeki dönemde yeni bir yatırım yapmak için uygun şartlar oluşabilir. Ayrıca yakın bir zamanda yollarınızı ayırdığınız arkadaşlarınızın bilinçaltındaki mesajlarla karşılaşacağınız değişik bir gün olacak.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık): Bugün ruhsal dünyanızda yaşadığınız fırtınaları net bir şekilde ortaya koyacaksınız. İçinize dert olmuş olan pek çok ilişkinizde tamam mı devam mı enerjisi içinde olacaksınız. Ailenizin içindeki gerginliklere çözüm yolu bulmak istiyorsanız, daha sakin ve empati yaparak yaklaşmak günü kurtarıcı olabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak): İletişimdeki sivri diliniz bugün size zarar verecek cinsten. İç dünyanızda yaşadığınız sıkıntılı süreçleri kimseye açamıyor olabilir ve düşünceleriniz arasında sıkışıp kalmış olarak kendinizi hissediyor olabilirsiniz. Rahatlamak için gün içerisinde dua enerjisinde olmaya özen gösterirseniz günün negatif yanlarından korunabilirsiniz.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat): Eskilerden gelen bir aşk hikayesi ruhsal dünyanızda gel gitler yaşatabilir. Zamanında feda ettiklerinizin yanında şimdi elinizde neler var. Geçmişe bağlı kalmayıp, aşk ve sevgi konularında biraz daha sabırlı olursanız yakın bir zamanda güzellikler sizi bulacak cinsten.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart): Artan giderlerinizin azalmasını sağlayacak yeni plan ve projelerin içinde kendinizi bulacağınız bir gündesiniz. İş yerinizde yeni çıkış yolları ararken yeni adımlar atmamak önemli. Bazı takıntılı müdürlerinizle ilgili sıkıntılar da yaşamanız mümkün. Kendi enerjinize ve işinize odaklanırsanız günü verimli geçirebilirsiniz.

  • 5 ekim günlük burç yorumları
  • günlük burç yorumları
  • bugün burç yorumları
  • yarın burç yorumları
  • 5 ekim
  • salı günü burç yorumları
Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak
Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak

Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak

'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'
'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'

'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu
Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te "Asker Duası" coşkusu

<p>Haber: Ayşe Gültekin </p><p>'İSTANBUL BİR OKULSA BEYOĞLU BUNUN MERKEZİ' </p><p>Beyo

Kültür ve sanatın kalbi Beyoğlu

UNESCO'nun geçici listesindeki Yesemek'te 15 heykel gün yüzüne çıkarıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'te toplu açılış törenine katıldı

Ürdün'ün Salt kentindeki müze dünyanın en küçük Kuran-ı Kerim'ine ev sahipliği yapıyor