• $ 6,8682
  • € 7,7255
  • 392.404
  • 115748
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
30 Mayıs 2020 Cumartesi 08:58 | Son Güncelleme:

30 Mayıs Cumartesi burç yorumları! Aslan ve İkizler burcunu ilişkilerde sorun bekliyor

30 Mayıs Cumartesi burç yorumları aile ve sağlık konularında ne gibi haberler veriyor? Günlük burç yorumları nasıl? gibi soruların cevabı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Normalleşme sürecine adım adım yaklaştığımız günlerde Ay, ilk dördün fazında ilerliyor. Bu durum günlük burç yorumlarını nasıl etkileyecek? 30 Mayıs Cumartesi günü bazı burçları birtakım iletişim sorunları bekliyor. Bunlardan biri olan Aslan ve İkizler burcu ikili ilişkilerinde zorlanmalar yaşayacak. 30 Mayıs 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları…

30 Mayıs 2020 burç yorumları araştırılıyor. 30 Mayıs Cumartesi günü Ay, ilk dördün fazında ilerliyor. Koronavirüs salgın günlerinden yavaş yavaş normal hayata dönerken günlük burç yorumları merak ediliyor. Normalleşme sürecinde burçları nasıl bir hayat bekliyor? Evde geçirilen şu günlerde gelecek vaat eden her şey merak konusu oluyor. Bunlardan biri olan günlük burç yorumları aile, aşk, sağlık ve iş yönünden birçok konuya dair fikir sahibi olmayı sağlıyor. 30 Mayıs Cumartesi günü Yengeç burcu beklemediği bir kişiden haber alabilir, İkizler burcu evde değişiklikler yapabilir. 30 Mayıs Cumartesi günü bazı burçları birtakım iletişim sorunları bekliyor. Bunlardan biri olan Aslan ve İkizler burcu ikili ilişkilerindeki zorlanmalar yaşayacak. 30 Mayıs 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları…

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ: Ay’ın Başak burcunda olduğu bugün kardeşlerine karşı fazla eleştirel davranabilirsin. Sabah saatlerinde beklemediğin kişilerden telefon haberlerin var. Akşam saatlerine doğru ilişkilerinde dengeyi sağlamakta zorlanacak olabilirsin.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN: Maddi konularda fazla mükemmeliyetçi davranıyorsun. Günün ilk yarısında ikili ilişkilerindeki zorlanmalar seni yorabilir. Parasal birtakım konular nedeniyle anlaşmakta zorlanıyor olacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER: Bugünlerde evde düzenlemeler yapmak isteyebilirsin. Kullanmadığın eşyaları ayıklamak ve evde ferahlık sağlamak iyi olabilir. Günün ilk yarısında etrafındaki kadınlarla güçlükler yaşayabilirsin.

DİĞER BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN 

Kadına şiddet olaylarında çifte standart var mı?

Kadına şiddet olaylarında çifte standart var mı?

Hollanda'da yaklaşık 4 ay aradan sonra camilerde ilk cuma namazı kıl�

Hollanda'da yaklaşık 4 ay aradan sonra camilerde ilk cuma namazı kılındı

Bakan Akar ve Orgeneral Güler Trablus'ta

Bakan Akar ve Orgeneral Güler Trablus'ta

İstanbul'un bu ilçelerde evi olanların başına talih kuşu k

İstanbul'un bu ilçelerde evi olanların başına talih kuşu kondu