• $8,0952
  • €9,5685
  • 494.946
  • 1144.45
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
30 Haziran 2020 Salı 08:57 | Son Güncelleme:

30 Haziran 2020 burç yorumları! Akrep burcunu sıra dışı haberler bekliyor

30 Haziran 2020 burç yorumları!  Akrep burcunu sıra dışı haberler bekliyor

Yoğun bir haziran dönemini geride bırakan burçlar temmuz ayına pozitif başlayacak. 30 Haziran Salı günü Koç burcunu duygusal bir gün, Boğa burcunu enerjili bir gün bekliyor. 30 Haziran Salı günü Ay, Akrep burcuna geçiş yapacak. Bu durumdan etkilenen Akrep burcu salı günü sıra dışı haberler alabilir. İşte 30 Haziran 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

30 Haziran 2020 burç yorumları hayata dair ne ifade ediyor? Günlük burç yorumları nasıl? gibi soruların cevabı araştırılıyor. 30 Haziran Salı günü Koç burcunu duygusal bir gün, Boğa burcunu enerjili bir gün bekliyor. İkizler burcu ise sağlığına dikkat etmesi gereken bir zaman diliminde. 30 Haziran Salı günü Ay saat 01.47’de Akrep burcuna geçiş yapacak. Bu durumdan etkilenen Akrep burcu salı günü sıra dışı haberler alabilir. Astroloji yazarları tarafından ele alınan 2020 günlük burç yorumları aşk, iş ve para konularında yol gösteriyor. Günlük burç yorumlarında aile ile ön plana çıkan burçlar arasında Aslan ve Boğa burcu yer alıyor. Hangi burç haziran ayını güzel kapatıyor? İşte Astrolog Ceylin Çelebi'nin kaleminden 30 Haziran 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ: 30 Haziran Salı günü Ay saat 01.47’de Akrep burcuna geçiş yapacak. Güçlü bir duygusal enerjin var. Hedeflerin doğrultusunda arzu ettiğin enerjiyi kendinde buluyorsun.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA: Salı günü partnerinin kıskançlıklarına maruz kalabilirsin. Sabah saatlerinde kadınlar tarafından destekleneceğin pozitif enerjiler hâkim. Akşam ise iletişim konuları için uygun bir zaman diliminde olacaksın.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER: Sağlığına dikkat etmen gereken günlerdesin. Sabah erken saatlerde sınırlamalara maruz kalabilirsin. İletişim ile ilgili önemli konuları konuşmak için en uygun zaman dilimi akşam saatler olacaktır.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ: Gün içerisinde eğlenceli aktiviteler içerisinde bulunmak enerjini yükseltebilir. Sabah saatlerinde etrafındaki kadın figürlerinden destek görüyorsun.

BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Burçlar haziran ayını nasıl kapatacak? 30 Haziran 2020 burç yorumları

<p class=''>Editör: <a href='mailto:ayse.tunali@turkmedya.com.tr'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</a></

Sınav kaygısıyla nasıl baş ederiz?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kış ayında virüse karşı 5 önlem

Tarım ve Orman Bakanlığı Türkiye'yi yeşillendiriyor! İşte ormanlarımızın eski ve yeni halleri