• $7,8065
  • €9,3653
  • 444.15
  • 1288.93
29 Ekim 2020 Perşembe 09:07 | Son Güncelleme:

29 Ekim 2020 günlük burç yorumları! Koç, Akrep, Aslan ve diğer burç yorumları

29 Ekim 2020 günlük burç yorumları! Koç, Akrep, Aslan ve diğer burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA
- Astrolog Ceylin Çelebi

29 Ekim 2020 Perşembe burç yorumları Astrolog Ceylin Çelebi tarafından kaleme alındı. Perşembe günü koç burcu istediklerini gerçekleştirebilir, Akrep burcunun ise sağlığına dikkat etmesi gereken bir gün olabilir. En güncel burç yorumları haberimizde...

29 Ekim'de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları ne ifade ediyor? Burçları yükselenleriyle birlikte yorumlayan Astrolog Ceylin Çelebi, günlük burç yorumlarında aşk, para, sağlık ve aile konularını ele aldı. 29 Ekim 2020 burç yorumları pozitif enerjiye dikkat çekiyor. İşte kendi hayatınızdan kesitler bulabileceğiniz günlük burç yorumunuz...

29 EKİM 2020 BURÇ YORUMLARI

29 EKİM 2020 KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇ: 29 Ekim Perşembe günü Ay tüm gün Koç burcunda ilerliyor olacak. İletişim adına güzel ve pozitif enerjilerin hâkim olduğu bugün hızlı hareket etmek ve isteklerini gerçekleştirmek adına harekete geçebilirsin.

29 EKİM 2020 BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞA: Ay'ın Koç burcunda ilerleyeceği perşembe günü boyunca arkandan dönen işlere karşı temkinli olmanda yarar var. Hızlı tepkiler ortaya koyabilirsin.

29 EKİM 2020 İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER: Arkadaşlarınla birlikte olmak ve hoşça vakit geçirmek adına uygun bir gündesin. İletişime geçmen gereken konularda cesaretli davranabilirsin. Ay Mars kavuşumunun etkin olacağı gece saatlerinde arzu ettiğin enerjiyi kendinde buluyor olacaksın.

29 EKİM 2020 YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ: Sakin enerjilerin söz konusu olduğu perşembe günü boyunca kariyerinle ilgili konularda harekete geçmek ve görüşmeler yapmak adına uygun bir gündesin.

29 EKİM 2020 ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN: Yurt dışından ya da uzak yerlerden tanıdıkların bugünlerde seninle iletişime geçebilir, misafirin olabilir. Sportif faaliyetler için gece saatlerini değerlendirebilirsin. 

29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

29 Ekim günlük burç yorumları yayında

<p>CHP'li Mersin Milletvekili Ali Mahir  Başarır dün katıldığı özel bir televizyon kanalında Tank-Pa

Siyasetteki 'Katar tartışması' ile ne amaçlanıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sokağa çıkma kısıtlamasının ardından İstanbul'dan ilk kareler