• $8,157
  • €9,6571
  • 499.658
  • 1146.71
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Mayıs 2020 Perşembe 09:30 | Son Güncelleme:

28 Mayıs burç yorumları! Bugün burçları yeni haberler bekliyor

28 Mayıs burç yorumları!  Bugün burçları yeni haberler bekliyor

Bugünkü burç yorumları araştırılan konular arasında yer alıyor. Bugün İkizler burcu mutlu bir haber alabilir, Oğlak burcu parasal konularla ilgilenebilir. İşte 28 Mayıs burç yorumları...

28 Mayıs burç yorumları merak ediliyor. Ay, Aslan burcunda ilerliyor. Bu durum bugünkü burç yorumlarını nasıl etkileyecek. Boğa burcu beklenmedik bir haber alabilir, Yengeç burcu maddi konularla ilgilenebilir. Bugün burçları yeni haberler bekliyor. Astrolojiye ilgi duyanlar günlük burç yorumlarını yoğun ilgiyle takip ediyor. İşte 24 Mayıs 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları…

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ: Perşembe günü Ay Aslan burcunda ilerliyor olacak. Çocukların ile birlikte olmak ve eğlenmek isteyebilirsin. Sabah erken saatlerde ruhsal çalışmalar yapmak ve zihnini dinlendirmek isteyebilirsin.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA: Aile içerisinde merkezde olmak ve herkesin seninle ilgilenmesini arzu ediyor olabilirsin. Sabah erken saatlerde beklenmedik haberler alabilirsin. Akşam saatlerine doğru etrafınla uzlaşmacı enerjiler içerisinde olmak sana kendini iyi hissettirecektir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER: Perşembe sabahı kardeşlerinle ilgili konularda cesaretle adım atman gereken konular senin adına söz konusu olabilir. Alacağın haberlerde seni buna itebilir.

BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN 

<p>Avustralya’daki Christmas Adası, her yıl ekim ve kasım ayında gerçekleşen yengen göçü neden

Her yer kızıla büründü: Görenleri hayrete düşüren göç

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sevda Demirel Hande Ataizi'ne neden tokat attı? 'Bugün olsa yine aynı şeyi yaparım'

Sağlık Bakanı Koca başkanlığında İstanbul'daki salgınla mücadele çalışmaları değerlendirildi