• $ 6,7688
  • € 7,6343
  • 366.799
  • 110022
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
27 Mart 2020 Cuma 18:06 | Son Güncelleme:

28 Mart Cumartesi burçların aşk hayatı

Burçlara ilgi duyanlar 28 Mart günlük burç yorumlarında aşk hayatını merak ediyor. Hangi burçlarda aşkla ilgili gelişmeler olacak? Gerçek aşka inanan Boğa burcunu 28 Mart'ta güzel gelişmeler bekliyor. Akrep burcunu sürpriz bekliyor. Astrolog Ceylin Çelebi'nin yazdığı aşka dair burç yorumlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Hayatına renk gelmesini isteyenler 28 Mart günlük burç yorumlarında aşkla ilgili gelişmeleri merak ediyor. Koronavirüsle mücadelenin arttığı şu günlerde günlük burç yorumları dikkatinizi dağıtacak. İşte 28 Mart Cumartesi Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep ve Oğlak burçlarının aşkla ilgili günlük burç yorumları…

BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞALAR

Aşk hayatında mutlu olacağın güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Yeme içme konusunu fazla abartabilirsin bilhassa tatlı yemek isteğin çok artabilir. Akşam saatlerinde içgüdülerin artıyor.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Maneviyatının çok artacağı 28 Mart’ta sanatsal konulara yönelebilirsin. Fedakârlık göstermen gereken durumlar aşk hayatında meydana gelebilir. Akşam saatlerinde kararlı tavırların bilhassa geride bıraktıkların ile ilgili artacak.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Evine bir misafir gelebilir. Konuksever bir kişi olarak gelen kişi seni mutlu ediyor. Senin için önemli bir kadından yana şanslı durumlar akşam saatlerine doğru gündeme gelebilir.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLANLAR

İyimser enerjiler altında olacağın cumartesi gününde estetik konularda uğraşlar verebilirsin. Kendine bakmak ve yeniay ile birlikte karar verdiğin şeyleri başlatmak istiyor olabilirsin. Bugün kendine güvenli tarafın partnerini etkileyecek.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİLER

Araştırmacı tarafın gün boyunca seni birtakım konular üzerinde bilgi almak üzere harekete geçirebilir. Aşk hayatında da bugün keyifli vakitler geçirebileceğin durumlar var.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREPLER

Partnerin senin için güzel bir sürpriz planlayabilir. Pozitif enerjilerin seni saracağı bugün alacağın haberler ile birlikte daha da mutlu oluyorsun.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Aşk hayatında mutlu olacağın güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Senin için önemli kadınlarla aranda geçecek konuşmalar seni bir konuda düşündürebilir ve önemli bir karar almaya itebilir. 

Bakan Kurum'dan Riva deresi açıklaması

Bakan Kurum'dan Riva deresi açıklaması

Yıllardır yanlış biliniyor! O hatalar diyette kilo aldırıy

Yıllardır yanlış biliniyor! O hatalar diyette kilo aldırıyor

Bakan Mustafa Varank, Yerli Tanı Kiti'ni tanıttı

Bakan Mustafa Varank, Yerli Tanı Kiti'ni tanıttı

Bakla tüketirken zehirlenmeyin! O detaya dikkat!

Bakla tüketirken zehirlenmeyin! O detaya dikkat!