• $7,8954
  • €9,3066
  • 483.87
  • 1205.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
27 Temmuz 2020 Pazartesi 10:33 | Son Güncelleme:

27 Temmuz 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumları yayında

27 Temmuz 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumları yayında

27 Temmuz 2020 burç yorumları merak ediliyor. Haftanın ilk günü Boğa burcu hayal kırıklıkları yaşayabilir, Akrep burcu sağlık sorunlarıyla ilgilenebilir. Günlük burç yorumları içerisinde aşk, iş, ekonomi ve aile konularıyla ilgili bilgi bulabilirsiniz. İşte 27 Temmuz 2020 günlük burç yorumları...

27 Temmuz 2020 burç yorumları astrolojiye ilgi duyanlar tarafından araştırılıyor. Ay dördün fazında ilerliyor. Haftanın ilk günü Boğa burcu hayal kırıklıkları yaşayabilir, Akrep burcu sağlık sorunlarıyla ilgilenebilir. Aslan burcu bugünlerde rüyalarını önemseyebilir, Oğlak burcu projelerini öne çıkarabilir. Günlük burç yorumları maddi ve manevi konularda karar vermeyi kolaylaştırıyor. 27 Temmuz 2020 burç yorumları sizlerle...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ: Ay pazartesi günü sabah saat 07.12'de Terazi burcundan Akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerinde günün ikinci yarısında zorlanmaların olabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA: Ay bugün karşıt burcun olan Akrep burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerin öne çıkıyor. Akşam saatlerine doğru hayal kırıklıkları yaşayabilirsin.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER: Sabah saatlerinde birtakım sınırlamalara maruz kalabilirsin. Ay burç değiştireceğinden ötürü dengesiz enerjiler seni sarabilir. Sağlığına özen göstermelisin.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ: Pazartesi günü boyunca aşk hayatın öne çıkıyor olacak. İlişkilerinde zorlanmaların ve hayal kırıklıkların akşam saatlerine doğru söz konusu olabilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN: Babanla aranda geçecek bir konuşma sonrasında moral bozukluğu yaşayabilirsin. Hissiyatının yüksek olacağı bugünlerde rüyaların öne çıkıyor olacak.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK: Aniden ortaya çıkacak seyahatlerin gün içinde planlarını bozabilir. İkili ilişkilerinde uyumsuzluklar senin adına zorlayıcı olabilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ: Parasal konuların öne çıktığı bugünlerde birtakım kısıtlanmalara maruz kalabilirsin. Aynı zamanda Ay bugün ilk dördün fazında ilerliyor olacak.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP: 27 Temmuz Pazartesi sabahı Ay sabah saat 07.12'de senin burcuna geçiş yapacak. Bireysel konuların öne çıktığı bugün sağlığına özen göstermelisin.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY: Altıncı hissinin arttığı pazartesi günü rüyaların da öne çıkıyor olacak. Akşam saatlerine doğru özel ilişkilerindeki uyumsuz enerjiler moral bozucu olabilir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK: Ay pazartesi günü boyunca ilk dördün fazında ilerliyor olacak. Projelerinle ilgili olarak kendini göstermek, öne çıkarmak isteyebilirsin.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA: Kariyerinle ilgili meselelerde aklından çok kalbinin sesini dinlemeni tavsiye ederim. Hissiyatının çok açık olacağı pazartesi günü boyunca güzel mesajlar alabilirsin.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR: Yabancılar ile ilgili konularda önemli gelişmeler gündeminde olabilir. Hissiyatının yüksek olacağı bu sabah rüyaların öne çıkabilir. Sabah saatlerinde kısıtlanmalara maruz kalabilirsin.

Astrolog Ceylin Çelebi

www.ceylincelebi.com

Instagram: astrolifeceylin

<p>Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla açılışı yapılan ve 'asrın projesi' olar

'Asrın projesi' askılı boru sistemiyle Anadolu'dan KKTC'ye su taşıyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Antalya'da dolu yağışı meyve ağaçlarına zarar verdi

Hatay'daki yangının izlerini silmek için hummalı çalışma