• $16,6284
  • €17,3924
  • 971.947
  • 2401.96
27 Şubat 2021 Cumartesi 09:00 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları 27 Şubat 2021! Başak Dolunayı kimler için şans olacak?

Günlük burç yorumları 27 Şubat 2021! Başak Dolunayı kimler için şans olacak"
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

Başak burcundaki Dolunay 27 Şubat 2021 burç yorumlarını etkileyecek. Günlük burç yorumları daha önce başlatılan işlerin bitirilmesi için uyarıyor. 27 Şubat Cumartesi günü Dolunayının etkisini Boğa burcu aşk hayatında, Aslan burcu parasal konularda görecek. İşte 27 Şubat 2021 burç yorumları...

27 Şubat 2021 burç yorumları merak ediliyor. Başak burcunda meydana gelen Dolunay günlük burç yorumlarını etkileyecek. 27 Şubat Cumartesi günü Dolunayının etkisini Boğa burcu aşk hayatında, Aslan burcu parasal konularda görecek. Koç burcunu ise mesleki konular bekliyor. İşte Başak Dolunayının burçlara etkisi...

27 ŞUBAT 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

27 Şubat Cumartesi günü saat 11.17'de Başak burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay ile birlikte hayatlarımızda Başak burcunun haritalarımızda bulunduğu ev alanlarında birtakım tamamlanmalar söz konusu olabilir. Daha önce başlattığımız birtakım işlerimiz şimdi tamamlanabilir ve görünür olabilir. Astrolog Ceylin Çelebi'nin kaleme aldığı 27 Şubat 2021 burç yorumları sizlerle...

27 ŞUBAT KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

27 Şubat Cumartesi günü meydana gelecek olan Başak dolunayı mesleki konularında ve varsa altında çalışan kişilerle ilgili olarak durumların daha net görünür olmasına olanak sağlayacak.

27 ŞUBAT BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Cumartesi günü saat 11.17'de Başak burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Çocuklarınla ilgili veya bekarsan aşk hayatını etkileyecek olan Dolunay ile birlikte birtakım tamamlanmalar söz konusu olabilir.

27 ŞUBAT İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

27 Şubat Cumartesi Başak burcunda gerçekleşecek olan dolunay senin ev, yuva ve ebeveynlerinle olan işlerinde daha önce başlattığın birtakım işlerin şimdi tamamlanması ve görünür olmasını sağlıyor olacak.

27 ŞUBAT YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Cumartesi günü Başak burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Başak dolunayını yakın çevre ve kardeşlerinle ilgili konularda önemli tamamlanmalar yaşayarak deneyimliyor olacaksın. Aynı zamanda aldığın bir eğitim ile ilgili de bir konunun sonuna gelebilir, mükafatını alabilirsin.

27 ŞUBAT ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Cumartesi günü Başak burcunda ve parasal konularınla ilgili durumların daha net görünür olmasına olanak sağlayacak bir Dolunay meydana geliyor.

27 ŞUBAT BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Cumartesi günü senin burcunda bir dolunay meydana gelecek. Sağlığınla ilgili konular başta olmak üzere daha öncesinde başlatmış olduğun işlerinle ilgili sürüncemede kalmış birtakım işlerin dolunayın etkili olacağı 15 günlük süreçte netlik kazanabilir.

27 ŞUBAT TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Cumartesi günü Başak burcunda meydana gelecek olan dolunay arka planda yürütülen işlerinin daha görünür bir hale gelmesi açısından önem kazanıyor olacak. Bununla birlikte senden saklanan sırlarda bu dönemde ortaya çıkabilir.

27 ŞUBAT AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Cumartesi günü Başak burcunda meydana gelecek olan Dolunay kariyer gelirinle ilgili daha önceden başlatmış olduğun işlerinde gözle görülür sonuçlar elde etmene olanak sağlayabilir. Aynı zamanda arkadaş çevrende daha fazla öne çıkabilirsin.

27 ŞUBAT YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

27 Şubat Cumartesi günü kariyer evini etkileyecek önemli bir Dolunay meydana geliyor. Kariyerinle ilgili konularda çok daha görünür olmanı sağlayacak önemli adımların sonuç bulabilir ve arzu ettiğin başarıyı bu süreçte yakalayabilirsin.

27 ŞUBAT OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

27 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda meydana gelecek olan Dolunay senin için yurtdışı ve yabancılarla ilgili olan işlerinde bu dönemde daha görünür sonuçlar elde etmeni sağlarken aynı zamanda yaptığın işlerle ilgili olarak da öne çıkmanı sağlıyor olacak.

27 ŞUBAT KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

27 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda meydana gelecek olan Dolunay miras veya nafaka benzeri bir işinle ilgili net sonuçlar elde etmeni sağlayacak.

27 ŞUBAT BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Cumartesi günü saat 11.17'de karşıt burcun Başak burcunda meydana gelecek olan bir Dolunay var. Başak burcundaki Dolunay ikili ilişkilerine vurgu yapıyor olacak. Uzun bir ilişki içindeysen evlilik için bu süreçte adım atabilir, ilişkinde oturmayan durumlara netlik kazandırabilirsin.

Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak
Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak

Türkiye'den kardeş ülkelere açık çek: Kısıtlama olmayacak

Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor
Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor

Hazine'den ekonomi düzenlemesiyle ilgili açıklama: Finansal istikrar için tedbirler alınıyor

Türkiye'den yeni milli hamle! TOGG için doping olacak
Türkiye'den yeni milli hamle! TOGG için doping olacak

Türkiye'den yeni milli hamle! TOGG için doping olacak