• $ 6,7688
  • € 7,6343
  • 366.799
  • 110022
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
27 Mart 2020 Cuma 08:50 | Son Güncelleme:

27 Mart burç yorumları! Burçlar aşk ve iş hayatınızı nasıl etkiliyor?

Günlük burçlar hayatı nasıl etkiliyor? Astrolojiye ilgi duyanlar 27 Mart Cuma burç yorumlarını araştırıyor. Evde kalırken burç yorumlarını okumayı sevenler Ay'ın burçlara etkisini merak ediyor. Başak burcunu eğitimle ilgili bir gün, Terazi burcunu maddi konular, Yay burcunu sağlık problemleriyle ilgili bir gün bekliyor. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık gibi bütün burç yorumlarını haberimizde bulabilirsiniz.

27 Mart günlük burç yorumları merak ediliyor. Haftanın son iş günü olan Cuma günü burç yorumları araştırılıyor. Evde kalırken burç yorumlarını okumayı sevenler Ay’ın burçlara etkisini merak ediyor. Astrolog Ceylin Çelebi tarafından kaleme alınan koç, boğa, ikizler, yengeç burcu, aslan, yay, başak, terazi, akrep, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarına haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇLAR

Parasal konularda sıra dışı görüşmeler içerisinde olabilirsin. Etrafındaki bazı insanlar senin aldığın bazı kararları değiştirebilir. Seni kimsenin huzursuz etmesine izin vermemelisin.

BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞALAR

Ay tüm gün senin burcunda ilerliyor olacak. İşlerini sağlamlaştırmak üzere harekete geçebilirsin ancak üzerindeki miskinlik işlerinin sonunu getirmeni biraz zorlaştırabilir.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Rüyaların senin için hayli huzur veren ve anlam uyandıran bir şekilde kendini gösterebilir. Hiç aklına gelmeyecek insanları rüyanda görebilir ve aniden onlarla ilgili haberler alabilirsin.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Projelerin gün boyunca aklını kurcalıyor. Entelektüel tarafın artabilir. Kitap okuyabilirsin ya da kendinde bir şeyler karalamak için masa başına geçebilirsin. Sezgilerin hayli kuvvetli.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLANLAR

Kariyerinle ilgili konular seni temkinli olmaya itebilir. Ani gelişen durumlar gündemini bir anda değiştirebilir. Bir kadın ile birlikte aranda gereksiz bir tartışma hiç yoktan büyüyebilir.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Yeni bir eğitime başlayabilirsin. Düşüncelerini ifade etmekte zorlanmıyorsun ancak bazı konularda karar vermekte zorlanabilirsin. İnsanlar tarafından sürekli olarak yaptığın işlerle ilgili sorgulanabilirsin.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİLER

Eşinin maddi kaynakları senin için daha önemli hale gelecek olabilir. Eşinin hayatında yeni birtakım gelişmeler söz konusu olabilir. Senin de ona destek vermen gerekebilir.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREPLER

İkili ilişkilerinde güven arayışın artabilir. Partnerinle karşılıklı olarak birbirinize bir söz vermeniz gerekebilir. Bu da belki karşı tarafı olmasa da seni daha çok duyguların ve mantığın arasında bocalatabilir.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAYLAR

Günlük işlerinde ağır ve kararlı adımlar atman gerekebilir. Boğaz ve bademciklerinle ilgili sağlık problemlerin olabilir. Bunlara dikkat etmelisin. Bağımsızlık isteğin artıyor.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Çocuklarının bulunduğu ortam içerisinde onlara güvenli bir ortam yaratmak isteyebilirsin. Maddi istek ve ihtiyaçlarına karşılık vermen gereken durumlar var gündeminizde. Belki ihtiyaçlarından fazlasını senden talep edebilirler.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVALAR

Evde vakit geçirmek ve miskinlik yapmak için harika bir gün. İştahın hayli artabilir. Aile içerisindeki kadınlarla iletişimin artabilir. Onların desteği senin için önemli hale gelecek.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIKLAR

Kardeşlerinle karşılıklı olarak önemli bir konuda inatlaşabilirsiniz. Birbirinize kendi düşüncelerinizi kabul ettirmek istiyor olabilirsiniz. Görüşmelerinde de hassas konular öne çıkıyor.

Astrolog Ceylin Çelebi

www.ceylincelebi.com

Instagram: astrolifeceylin

Başkan Erdoğan sınırdaki komutanların toplantısına telefonla katıldı

Başkan Erdoğan sınırdaki komutanların toplantısına telefonla katıldı

İstanbul'da muhteşem dolunay manzarası

İstanbul'da muhteşem dolunay manzarası

6 Haziran 2020 burç yorumları! Güneş Mars karesi otoriteyi zorlayacak

6 Haziran 2020 burç yorumları! Güneş Mars karesi otoriteyi zorlayacak

Filizlenen sarımsağı sakın atmayın!

Filizlenen sarımsağı sakın atmayın!