• $8,558
  • €10,0848
  • 495.333
  • 1351.59
26 Mayıs 2021 Çarşamba 13:24 | Son Güncelleme:

Ay tutulması hangi burçlara şans getirecek? Günlük burç yorumları 26 Mayıs 2021

Ay tutulması hangi burçlara şans getirecek" Günlük burç yorumları 26 Mayıs 2021
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

26 Mayıs 2021 burç yorumlarında Ay tutulmasının etkilerini göreceğiz. Bugünlerde değiştirici etkiler, fikir değişiklikleri ve ilişkilerde farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Yay burcundaki Ay tutulması, yengeç burcuna iş hayatında yenilikler getirecek, akrep burcunda ise yetenekleri ortaya çıkaracak. İşte 26 Mayıs günlük burç yorumları ve Ay tutulmasının etkileri...

26 Mayıs 2021 burç yorumları Yay burcundaki Ay tutulmasından etkilenecek. Günlük burç yorumlarını okumak kararınızı değiştirebilir. Yay burcundaki Ay tutulması, yengeç burcuna iş hayatında yenilikler getirecek, akrep burcunda ise yetenekleri ortaya çıkaracak. Kova ve Balık burcunda ise kariyeri etkileyen durumlar ortaya çıkabilir.

26 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

26 Mayıs Çarşamba günü Yay burcunun 5 derecesinde saat 14.13'de önemli bir Ay tutulması meydana gelecek. Tutulmanın etkilerini en az 6 ay boyunca hissederiz. Jüpiter Balık burcundan Ay ve Güneş'e kare açı atıyor olacak. Dolayısıyla başlarda bize zorlayıcı gibi gelecek olan durumların aslında bizleri geliştirmek üzere iletişim etkisi yarattığını fark edeceğiz. Değiştirici etkilerin oldukça fazla vurgulu olacağı bir tutulma bizleri bekliyor. İşte 26 Mayıs 2021 burç yorumları...

26 MAYIS KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

26 Mayıs Çarşamba günü Yay burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma ile birlikte yurt dışı ve hukuksal işlerinde önemli değişikler içerisine girebilirsin.

26 MAYIS BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Yay burcundaki Ay tutulmasının etkilerini hisseli kazanımlar alanında yaşıyor olacaksın. Miras ve nafaka ile ilgili bir konun bu süreçte ön plana çıkabilir.

26 MAYIS İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Yay burcundaki Ay tutulmasını ikili ilişkilerin ve ortaklı işlerin alanında deneyimliyor olacaksın. Yeni ve önemli girişimlerin bu dönemde sonuçlanabilir.

26 MAYIS YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Çarşamba günü meydana gelecek olan Ay tutulması ile birlikte çalışma ortamında önemli yenilik ve değişikler yapabilirsin. Çalıştığın yer ile ilgili bir yol ayrımına gidebilirsin.

26 MAYIS ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Yay burcundaki tutulma aşk hayatını etkiliyor olacak. Ne zamandır yalnız bir yükselen Aslansan hayatına unutamayacağın bir aşk girebilir.

26 MAYIS BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Çarşamba günü meydana gelecek olan Ay tutulması senin evinle ilgili konularında önemli değişiklikler yapmana sebep olabilir. Ebeveynlerinle ilgili konulara odaklanıyorsun.

26 MAYIS TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Kardeşlerinin hayatlarında önemli olayların olduğunu deneyimleyeceğin bir döneme tutulma ile birlikte girebilirsin.

26 MAYIS AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Yay burcundaki Ay tutulması ile birlikte yeteneklerinin farkına daha çok varabileceğin bir dönemdesin.

26 MAYIS YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Tutulma senin burcunda gerçekleşiyor. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağı bir döneme girmiş bulunuyorsun. Kendi değerini fark etmeye başlayacaksın.

26 MAYIS OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Arka planda yürüttüğün işlerinle ilgili olarak önemli temalar Yay burcundaki tutulma ile birlikte senin için öne çıkabilir.

26 MAYIS KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Yay burcundaki tutulma ile birlikte sosyal çevre ilişkilerinde önemli farkındalıklar kazanıyor olacaksın. Kariyerinden elde ettiğin kazancında artış olabilir.

26 MAYIS BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Kariyerinle ilgili konular bu tutulma ile birlikte tetiklenebilir. İş ve kariyer değişikliği yapabilirsin.

<p>Terör örgütü PKK/PYD Suriye'nin Tel Rifat Bölgesi'nden çok namlulu roketatarla saldırı gerçekleşt

PKK/YPG'den sivillere saldırı

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak