• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Temmuz 2020 Cumartesi 08:58 | Son Güncelleme:

25 Temmuz 2020 burç yorumları! Hangi burçlar güne enerjiyle başlayacak?

25 Temmuz 2020 burç yorumları!   Hangi burçlar güne enerjiyle başlayacak"

25 Temmuz 2020 burç yorumları para, aşk, aile, ev ve kariyer konularında bilgi veriyor. 25 Temmuz Cumartesi günü İkizler burcu aşk hayatında aradığı umudu yakalayabilir, Başak burcu güzellik konularıyla ilgilenebilir. Günlük burç yorumları kafası karışık olanlar için ümit oluyor. Ev, iş, para, kariyer ve eğitim konularında fikir veren 25 Temmuz 2020 burç yorumları sizlerle...

25 Temmuz 2020 burç yorumları içerisinde eğitim, aile, iş, kariyer ve aşk konularında bilgi edinebilirsiniz. Günlük burç yorumlarını okumadan hafta sonu plan yapmayanlar bugünkü burç yorumlarını okuyunca mutlu olacak. Çünkü ikili ilişkiler konusunda burçlarda uyumlu enerji söz konusu. 25 Temmuz Cumartesi günü Balık burcu moralini yükselten gelişmelere şahit olabilir, Akrep burcu yarım kalan işlerini bitirebilir. 

Ay, Terazi burcundan ayrılıp Başak burcuna geçiş yapacak. Ay'ın bu hareketleri 25 Temmuz günlük burç yorumları içerisinde aşk ve aile ilişkilerini etkileyecek. İkizler ve Boğa burcunu uyumlu bir gün bekliyor. Astrolog Ceylin Çelebi burç yorumlarını yükselenleriyle kaleme aldı. İşte 25 Temmuz 2020 burç yorumları...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ: Ay 25 Temmuz Cumartesi günü Başak burcundan ayrılıp Terazi burcuna geçiş yapacak. Gün boyunca ikili ilişkilerinin daha fazla öne çıktığına şahit olabilirsin.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA: Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinde uyum sağlayabileceğin güzel enerjiler var. Evcil hayvanlarının bakımına vakit ayırabilirsin.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER: Ay cumartesi günü burç değiştireceği için de değişken enerjiler altında olabilirsin. Aşk hayatında aradığın uyumu yakalıyor olacaksın.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ: Evinle ilgili konuların öne çıktığı cumartesi günü evini, yaşadığın alanı güzelleştirmek isteyebilirsin. Aile ilişkilerinde de güzel enerjiler seni mutlu ediyor olacak.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN: Sürpriz bir kısa seyahate çıkman gerekebilir. Aynı zamanda cumartesi günü iki kişinin arasında ara buluculuk yapman gereken durumlar söz konusu olabilir.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK: Cüzdanınla ilgili meselelerin öne çıktığı cumartesi günü boyunca güzellik ve cilt bakımı gibi alanlara para harcamak isteyebilirsin. Ay cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. 

BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

25 Temmuz günlük burç yorumlarında hafta sonu sürprizlerine hazır olun

Editör: Eda Cabul <a href='#0' class=''>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

İyi Parti yol ayrımında mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Adana'da kavurucu sıcaklar geri geldi termometreler 45 dereceyi gösterdi

Tarihi dizi ve filmler kılıç satışlarını yüzde 500 artırdı