• $17,9434
  • €18,3053
  • 1017.9
  • 2980
25 Ocak 2021 Pazartesi 09:06 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları 25 Ocak 2021

Günlük burç yorumları 25 Ocak 2021
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

25 Ocak 2021 burç yorumları günlük planlara yol gösteriyor. Boğaları ay sonunda zorlu günler bekliyor, Akrep burçları hayal kırıklığına uğrayabilir. Günlük burç yorumları Astrolog Ceylin Çelebi tarafından kaleme alındı. Günlük burç yorumları plansızlık konusunda uyarıda bulundu. 25 Ocak 2021 burç yorumları sizlerle...

Günlük burç yorumları 25 Ocak 2021 tarihi için merak ediliyor. Boğaları ay sonunda zorlu günler bekliyor, Akrep burçları hayal kırıklığına uğrayabilir. Oğlak burcunu ise sağlık konuları bekliyor. Haftanın ilk gününe burç yorumu ile başlayanlar için en çok merak edilen konuları ele aldık.

25 Ocak Pazartesi günü Ay günün büyük çoğunluğunda İkizler burcunda ilerliyor olacak. Pazartesi gecesi Ay Neptün zorlayıcı açısının etkisiyle iletişimde hassas enerjiler öne çıkabilir. Ay ile Merkür arasındaki üçgen açının etkisi ile sabah saatlerinde önemli görüşmelerimizi halledebiliriz. Saat 10.17 ile 21.52 arasında yeni bir iş başlatmamalıyız çünkü Ay boşlukta olacak. Ay akşam saat 21.52’de Yengeç burcuna geçiş yapacak. 25 Ocak 2021 burç yorumları sizlerle...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

25 Ocak Pazartesi günü Ay tüm gün İkizler burcunda ilerliyor olacak. Yeni bir eğitime başlamak istiyorsan bu konularda bilgi toplaman gerekebilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Cüzdanını ilgilendiren meselelerde plansız hareketlerde bulunmak seni ay sonunda zorlayabilir. Gece saatlerinde hayal kırıklıkların olabilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

İletişim konuları bugün senin için çok fazla ön planda olabilir. Ay ile Merkür arasındaki üçgen açının etkisi ile sabah saatlerinde önemli görüşmelerini halledebilirsin.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yüksek eğitim alıyorsan bununla ilgili çalışmalar yapmak ve bilgi toplamak isteyebilirsin. Ay akşam saat 21.52’de senin burcuna geçiş yapacak.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Pazartesi günü boyunca grup çalışmaları içerisinde olabilirsin. Sabah saatlerinde görüşmelerin adına uygun bir zaman dilimindesin.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Ay’ın İkizler burcunda olacağı pazartesi günü boyunca meslektaşlarınla önemli konularda iletişime geçebilirsin. Saat 10:17 ile 21:52 arasında yeni bir iş başlatmamalısın çünkü Ay boşlukta olacak.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Bugünlerde uzak akrabalarınla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Onlarla olan iletişimin ön plana çıkıyor. Alacağın haberlerin doğruluğundan emin olmalısın.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Hisseli kazanımlarınla ilgili olarak iletişim içerisinde olacağın günlerdesin. Gece saatlerinde hayal kırıklıkların artabilir.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Ay karşıt burcunda ilerlemesine devam ediyor. İkili ilişkilerinde günün ikinci yarısında uyumlu enerjiler var. Saat 10.17 ile 21.52 arasında Ay boşlukta olacağından yeni bir iş başlatmaman iyi olacaktır.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Çalışma arkadaşların ile yoğun bir iletişim içerisinde olacağın bir pazartesi günü seni bekliyor. Sağlığınla ilgili konulara özen göstermelisin.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Çocuklarınla birlikte arkadaşça vakit geçirmek isteyebilirsin. Onların eğitimleri ile ilgili konulara zaman ayırmak önemli hâle gelebilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Gece saatlerinde görüştüğün kişilerin doğruluğundan emin olmalısın. Ay akşam saat 21.52’de Yengeç burcuna geçiş yapacak.  

Orta Asya'da sevindiren gelişme! 'Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz'
Orta Asya'da sevindiren gelişme! 'Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz'

Orta Asya'da sevindiren gelişme! "Türkiye üzerinden dünyayla bağlantı kurmak istiyoruz"

Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor
Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor

Bakan Nebati hayata geçen vergi politikalarını açıkladı! Milyonları ilgilendiriyor

Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor
Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor

Araç alım satım yapacaklar dikkat! Yeni dönem başlıyor