• $7,8154
  • €9,2638
  • 481.563
  • 1211.51
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Mayıs 2020 Pazar 17:43 | Son Güncelleme:

25 Mayıs burç yorumları! Yengeç burcunu güzel bir haber bekliyor

25 Mayıs burç yorumları!  Yengeç burcunu güzel bir haber bekliyor

25 Mayıs Pazartesi günü astrolojiye ilgi duyanlar günlük burç yorumlarını takip ediyor. Ay, hangi burçları etkiliyor? Bugün burç yorumlarında neler var? gibi soruların cevabı arama motorlarında araştırılıyor. 25 Mayıs'ta Akrep burcunu önemli fırsatlar, Yengeç burcunu güzel bir haber bekliyor. 25 Mayıs Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarını haberimizde bulabilirsiniz.

25 Mayıs burç yorumları merak ediliyor. Koronavirüs salgınından dolayı bayramı evde geçirenler 25 Mayıs burç yorumlarına bakıyor. Hayata yönelik konular hakkında bilgi almak isteyenler günlük burç yorumlarını takip ediyor. Ay, Yengeç burcuna geçiyor. 25 Mayıs’ta Akrep burcuna önemli fırsatlar çıkabilir, Yengeç burcu güzel bir haber alabilir. Terazi burcunu sürpriz gelişmeler bekliyor. Astrolog Ceylin Çelebi tarafından kaleme alınan koç, boğa, ikizler, yengeç burcu, aslan, yay, başak, terazi, akrep, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarına haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

25 MAYIS YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ: Sağlığına özen göstermen gereken bir gündesin. Gece saat 02.09’da Ay senin burcuna geçti. Yaratıcı enerjin hayli aktif olacaktır. Alacağın güzel haberler motivasyonunu yükseltecek. 

25 MAYIS TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ: Ay’ın Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte sorumluluklarınla ilgili konular hayli ön planda olacak gözüküyor. Beklemediğin sürpriz gelişmeler seni mutlu edebilir.

25 MAYIS AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP: 25 Mayıs Pazartesi günü uzak akrabalarınla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Günün ilk ışıklarıyla beraber karşına senin için önemli fırsatlar çıkabilir. Öğleden sonra cesaret ile bir şeylerin üstüne gitmen için güzel enerjiler var.

BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

<p>Milli Savunma Bakanlığı, Minyatür Bomba Projesi kapsamında taaruz test atışının başarıyla gerçekl

MSB görüntüleri paylaştı: Minyatür Bomba Projesi başarıyla test edildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Pakistan'da 4 katlı bir binada patlama meydana geldi! Patlama sonucu 5 kişi öldü, 20 kişi yaralandı

21 Ekim canlı, anlık altın fiyatları: Çeyrek altın, gram altın bugün ne kadar?