• $9,5189
  • €11,1116
  • 545.687
  • 1455.42
24 Eylül 2021 Cuma 09:16 | Son Güncelleme:

24 Eylül 2021 burç yorumları! Aşk, sağlık ve para konularında günlük burç yorumları

24 Eylül 2021 burç yorumları! Aşk, sağlık ve para konularında günlük burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

24 Eylül 2021 burç yorumları merak ediliyor. Satürn'ün aktif olacağı bir güne huzursuz başlanabilir. Burçlar ilişkilerinde kuşkuya düşebilir. Koç burcu eleştirilere fevri karşılıklar verebilir. Peki 24 Eylül günü burçları neler bekliyor? İşte cevabı...

24 Eylül 2021 Cuma günü burçlar negatif enerjilere karşı güçlü durmalı. Yengeç istekleri konusunda çaresiz hissedebilir. Terazi maddi konularda destek almak isteyebilir. Peki 24 Eylül günü burçları neler bekliyor? İşte cevabı...

24 EYLÜL 2021 CUMA GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Ay Boğa burcunda seyrine devam ediyor. Sabah saat 05.00 sularında Saturn karesi aktifleşiyor. Güne huzursuz uyanabiliriz. Bu kare öğle vakitlerinden sonra etkinleşmeye başlayan Ay'ın Uranüs gezegeniyle yapacağı kavuşumla birlikte t kare pozisyonunu alıyor." Değer görüyor muyum? Bu ilişkide ben ne kadar var olabildim? Parasal sıkıntılarım eyvah büyüyor mu? Arkadaşım borç para istedi ama ya ödemezse? Sevdiğim kişiyle aramızda engeller var, acaba hakikaten bu ilişki doğru bir birliktelik mi? " sorularını soracağız. Gizli düşmanlara dikkat ederken, hakkımızı Yaradan'a bırakmak oldukça önemli.

Gün içerisinde yer hareketleri ve doğa olaylarına biraz açığız. Kendimizi hakkımıza giren ve değişen pek çok kötü enerjiden korurken, ruhsal yanımızı kuvvetlendirmek oldukça önemli olacaktır. Evliliğinizle, beraberliğinizle ilgili problemler yaşıyorsanız, evlilik danışmanlarına gitmek oldukça faydalı olacaktır diyebilirim.

Koç Burcu: Parasal konularda bazı zorlukların içerisinde yeni çıkış yolları bulmaya çalışabilirsiniz. Değer görmediğiniz yerde olmak istemeyeceksiniz. Arkadaş ortamınızda yapılan eleştirilere artık dur demek isteyeceksiniz.

Boğa Burcu: Zorlandığınız yerlerden güçlenerek çıkacaksınız. Kariyer yolculuğunuzda sıkıntı yaşadığınız konular sizden kaynaklı mı?

İkizler Burcu: Gizli düşmanlarınızın eyleme geçmesi sizi zorluyor olabilir. Çalışma hayatınızda, üniversitede eğitim aldığınız yerde oluşabilecek gerginliklere karşı daha dikkatli olmalısınız. Eşinizin ailesiyle oluşabilecek gerginliklere üzülmeyin, zorlandığınız yanlarınız aslında güçlü olan yanlarınızı oluşturacak.

Yengeç: Sevdiğiniz biri, belki de aranıza giren uzun bir yol sizi sıkıntıya sokuyor olabilir.. Aşk mı? Arkadaşların mı? Evlenmek istiyorsun ama maddi imkansızlıklar yaşıyor olabilirsin. Evli olanlar bebek sahibi olmak isteyenler tedavileri zorluyor olabilir, moralleri bozmadan yola devam.

Aslan: Eşinizle yaşadığınız konuların sıkıntılarının oldukça büyüdüğü bir döngünün içinde olabilirsiniz. Kariyer hayatınızda yaptığınız atılımlar ve değişen şartlar da diğer yandan sizi zorluyor. Beraberliğinize özen göstermelisiniz.

Başak: Çalışma hayatınızda hukuksal süreçlerle ilgili olan problemler karşınızda bulunabilir. Çalıştığınız kişilerin gerekli hukuksal süreçlere uymayan tutumları içinizi sıkabilir. Sık ve yorucu yolculuklara çıkarken de kendinizi bulabilirsiniz.

Terazi: Aşk hayatınızda birbirinize kenetlenirken, bir yandan da içinizde bir yerde sakladığınız gizli bir yönün olması sizi zihnen yoruyor olabilir. Çocuğunuzun sağlık problemleriyle ilgileniyor olabilir. Önemli bir gider için kredi yapılandırması yapmak istiyor olabilirsiniz.

Akrep: Anneniz ve aileniz. Kendi çekirdek ailenizin içerisine ebeveynlerinizin yorumunu katmak ruhunuzu yorabilir. Eşinizle ilgili gerilimlere oldukça dikkat etmelisiniz. Ayrılık aşamasındaysanız düşünmeden hareket etmemek önemli.

Yay: İş yerinizdeki sözleşmeler sıkıntılı olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla yaşadığınız gerilimler ruhunuzu zorlayabilir. Aracınızla seyahat ederken, trafikte hız yapmamaya ve kaza yapmamaya karşı daha dikkatli olmalısınız.

Oğlak: Parasal konularda zorlandığınız bir süreçten geçmektesiniz. Grupların içerisindeki arkadaşlar arasında çıkan söylentiler, ününüze zarar verebilir. Aşk hayatınızda değişen tutumunuzla birlikte gün içerisinde ayrılıklar yaşanabilir, aman dikkat.

Kova: Kariyerinizde yapmak istediğiniz atılımlar, sürpriz şekilde yön değiştiren zorluklarla birlikte karşınızda olabilir. Biraz sakin ve olayları akışına bırakmak oldukça önemli. Aile büyüklerinizin sağlık sıkıntıları tetiklenebilir, biraz onlarla ilgilenmek önemli.

Balık: Ulaşımda çıkan problemler karşısında sakinliğinizi korumalısınız. Gün içerisinde kazalara oldukça açıksınız. Dikkatli olmalısınız. Bugün seyahate çıkacaksanız kayıplara karşı dikkatli olmalısınız.

<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu