• $ 6,7688
  • € 7,6343
  • 366.799
  • 110022
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
23 Mart 2020 Pazartesi 08:49 | Son Güncelleme:

23 Mart Pazartesi burç yorumları! Balık ve Yengeç burçları için aşk zamanı!

23 Mart Pazartesi günü günlük burç yorumları araştırılıyor. Haftanın ilk günü burç yorumları merak ediliyor. Ay'ın burçlara etkisi vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Balık burcunu aşkla ilgili bir gün, Aslan burcunu istediği şeyleri elde edebileceği bir gün bekliyor. Astrolog Ceylin Çelebi koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarını yazdı.

23 Mart Pazartesi burç yorumları yoğun ilgi görüyor. Aşk hayatından iş yaşamına kadar birçok şeyi etkileyen günlük burç yorumları merak ediliyor. Ay’ın burçlara etkisi merak ediliyor. Balık burcunu aşkla ilgili bir gün, Aslan burcunu istediği şeyleri elde edebileceği bir gün bekliyor. Astrolog Ceylin Çelebi tarafından kaleme alınan koç, boğa, ikizler, yengeç burcu, aslan, yay, başak, terazi, akrep, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarına haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.


KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇLAR

Hayli yoğun bir çaba sarf ederek elindeki işleri bitirmeye odaklanabilirsin. Akşam saatlerine doğru enerjin daha da artıyor. Spor yapmak isteyebilirsin. Harekete geçirici enerjin ile başkalarını da seninle birlikte harekete geçmesi için ikna ediyorsun.

BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞALAR

Uyumlu enerjinle 23 Mart Pazartesi günü iki arkadaşının arasında arabulucu olabilirsin. Sakin tavrınla olayları yatıştırmakta adeta bir ustasın. Aniden âşık olabilirsin zira yönetici gezegenin Venüs'ün Neptün ile olan açısı seni aşka aşık yapacaktır.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Ay Balık burcunda hareket ediyor olacak. Kariyerinle ilgili konular ön plana çıkarken sende büyük bir hırs ile işlerini halletmek üzere harekete geçeceksin. Cesaretin ve atak tavırların çok işine yarayacak.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sanatsal konular bilhassa resim ve müzik gibi ilgini çekebilir. Etrafta adeta bir zarafet sembolü gibisin. Bekâr bir Yengeç isen aniden aşk kapını çalabilir. Mutlu bir günündesin.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLANLAR

23 Mart Pazartesi günü bazı problemlerin olsa da onların üstesinden gelebilecek enerjin de var. Gayretli çalışmaların meyvesini veriyor ve ne zamandır sahip olmak istediğin şeyleri elde edebileceksin. Ancak masraflarına dikkat etmeli, ipin ucunu kaçırmamalısın.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Hassas enerjiler altında olacağın pazartesi günü aşk hayatında sıcak ve seni saran enerjiler hâkim olabilir. Karşına çıkan duygu yüklü bir yazı seni çok eski zamanlara götürebilir. Araştırma yapan bir akademisyen arkadaşına yardım edebilirsin.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİLER

Etrafındakilerle güzel ilişkiler içerisinde olacağın 23 Mart Pazartesi günü aşk hayatında da güzel haberler var. Sevdiğinle birlikte karşılıklı birbirinizi anlayacağınız ve birbirinizin ihtiyaçlarına saygı duyacağınız pozitif bir gün.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREPLER

Bazı konuları takıntı haline getirebilirsin. Bilhassa sabah saatlerinde öfke patlamalarına karşı temkinli olmalısın. Ancak diğer taraftan ne zamandır üzerine uğraştığın çabaların karşılığını veriyor olacak.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAYLAR

Maneviyatının yüksek olacağı 23 Mart Pazartesi günü senin için önemli bir yere ziyarete gidebilirsin. Bu ziyaret seni adeta ruhsal anlamda şifalandırıyor. Akşam saatlerinde sevdiğin yakınlarının koruyucu enerjileri altındasın.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Büyük bir hırs ile ne zamandır beklettiğin işlerini halletmek üzere harekete geçebilirsin. Bazı olay ya da kişileri kafanda takıntı haline getirmemeye özen göstermelisin. Spor yapmak istiyorsan akşam iş çıkış zamanı çok uygun olacaktır.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVALAR

Kreatif işlerle uğraşan bir Kova burcu isen şiir, müzik, tiyatro gibi sanatsal konularda yaratıcılığını gösterebilirsin. Senin hayatında birinci dereceden önemli kadınların kararlı duruşları seni şaşırtacak olabilir.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIKLAR

Başkalarına yardım etme isteği içerisinde olabilirsin. Aynı zamanda bekar bir Balık burcuysan âşık olabilirsin ya da sevdiğinle arandaki sorunları çözebilirsiniz. Duygusal bir paylaşım seni çok eskilere götürebilir.

Astrolog Ceylin Çelebi

www.ceylincelebi.com

Instagram: astrolifeceylin

Başkan Yıldız: Haliç'in takipçisi olacağız

Başkan Yıldız: Haliç'in takipçisi olacağız

Milli Savunma Bakanı Akar ve komutanlar sınır hattında

Milli Savunma Bakanı Akar ve komutanlar sınır hattında

İletişim Başkanlığı paylaştı: Harita ve graf

İletişim Başkanlığı paylaştı: Harita ve grafiklerle Suriye'de son durum

Değeri 2 milyon TL! Hepsi ele geçirildi

Değeri 2 milyon TL! Hepsi ele geçirildi