• $9,6137
  • €11,1601
  • 555.957
  • 1522.04
23 Eylül 2021 Perşembe 09:26 | Son Güncelleme:

23 Eylül Perşembe! Akrep burcu çatışmalara dikkat

23 Eylül Perşembe! Akrep burcu çatışmalara dikkat
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

23 Eylül Perşembe günü burç yorumlarında denge problemleri göze çarpıyor. Güneş Terazi burcuna geçti. 23 Eylül Perşembe günü burçları neler bekliyor? İşte burç yorumları...

23 Eylül Perşembe günü burçları anlık unutmalar bekleyebilir. Akrep burcunun gerginlikler ruhunu sıkabilir. Oğlak burcu iş yerinde çeşitli oyunlara maruz kalabilir. 23 Eylül Perşembe günü burçları neler bekliyor? İşte burç yorumları...

23 EYLÜL PERŞEMBE GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Dün gece Güneş Terazi burcuna geçiş yaptı. Sanat'ın, uyumun, ikili ilişkilerde nezaketin ve adaletin burcu Teraziler mutlu yıllar dilerim. Yeni Solar Döngünüzde herşey gönlünüzce olsun. Ay Koç burcundaki seyrine devam ediyor olacak, Merkürle karşıtlık yapacak. İçte bir yerde oldukça cesaretliyiz "duygularımız, dürtülerimiz mi mantığımız mı?" sorularını kendinize soruyor olabilirsiniz. İkisi arasında kalacağız. Gereksiz yere olayların içerisinde kalmak ve yüzümüze iki gün önce başka şey konuşanların iki gün sonra çok daha farklı şey konuşması karşısında sinirlenebiliriz.

Öğle vaktine kadar kutsal mekanları ziyaret ve dua etmek ruha çok iyi gelecektir. Bugün ayrıca Jüpiter günü evinizin içerisinde Yenibahar kaynatmak bereketinizi arttırır. Öğle arası saat 14 civarına kadar bulunduğumuz topluluklarda boş yere konuşanlara, gereksiz telefon konuşmalarına karşı dikkatli olmak faydalı. Ay akşamüstü 16.00 civarında Boğa burcuna geçicek olup, keyfimize düşkün ve adım atmakta zaman zaman zorlanan ve maddeye daha fazla değer vereceğimiz bir kombinasyon bulunuyor. Akşam 21.00 den sonra gece yarısına kadar kazalara ve parasal kayıplara karşı temkinli olmalısınız. Önemli bir projeniz bulunuyorsa saat 16.00 civarından sonra harekete geçmek sadece zaman kaybettirir, işleri yarına bırakmak iyi olabilir.

Gün boyu, kazalara ve doğa olaylarına açık bir süreçten geçmekteyiz. Venüs'ün Zuben Elgunibi yıldızıyla kavuşum konumu gereği, ikili ilişkilerde aldatma, aldatılma, parasal konularda dolandırılma konuları etkin. Çocuklarınızı gün içerisinde kimseye emanet etmemeli, takıntılı eski aşklara karşı dikkatli olmalısınız.

Koç: Gün içerisinde size zarar vermek isteyen kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Herkesi kendiniz gibi sanmamalısınız. Konuşmalarınız sırasında yapamayacağınız konularda söz vermek, sonradan sıkıntı yaratabilir.

Boğa: Evliliğiniz içerisinde beraberliğinize karışan kişilere aman dikkat. Açık düşmanlık yapanlar çoğalmak üzere, haberiniz olsun. Dualara sığındığınız bir günden geçerken, maneviyatı aman ihmal etmeyin.

İkizler: Çalışma hayatınızda gerçek niyetini gösteren kişilere dikkat, düşmanlıklara uğrayabilirsiniz. Grupların içerisinde gelişen olaylar ruhunuzu bunaltabilir. Yükselişe geçtiğiniz bir dönemde bunlarla sınanmak normal ama değil mi?

Yengeç: Beraberliğinizdeki kişinin size karşı olan tutumları zaman zaman zihninizi karıştırabilir. Gerçekten kimi sevdiğinize karar vermelisiniz. Eski takıntılı kişilere aman dikkat. Yöneticilerinizle gerilim yaratmamak önemli.

Aslan: Eşinizden alacağınız eleştiriler karşısında ruhunuz sıkışmış ve bunalmış olabilir. İçiniz içinize adeta sığmayacak. Evinizin, ofisinizin soygun ihtimali bulunuyor, aman dikkat.

Başak: Yolculuklar sırasında soygun ve sıkıntı yaşamanız muhtemel. Medya ve projeleriniz hız kazanırken, rakiplerinize karşı oldukça dikkatli olmalısınız.

Terazi: Maddi anlamda borç para isteyenlere karşı dikkatli olmalısınız. Sigorta, prim ve mirastan alacaklarınız bulunuyorsa gün içerisinde gelişmeler olabilir.

Akrep: Arkadaş ortamınızdaki bazı çatışmalar ruhunuzu yorabilir. Dostlarınızın düşmana dönüştüğünü görmek ruhunuzu sıkıyor olabilir. Hukuksal konulara dikkat etmelisiniz.

Yay: Kariyerinizde zorlandığınız pek çok konu, yöneticilerinizle sıkıntılarınızı büyütmeniz yol ayrımlarına sebep olabilir. Gizli sırlar ve ruhunuzu yoran bazı enerjiler bulunuyor. Bazı şeyleri 2023 ortasıyla anlamlandırabileceksiniz.

Oğlak: Kariyerinizde sıkıntı yaşadığınız konular karşısında, yöneticilerinizin çeşitli oyunlarıyla karşılaşmanız muhtemel. Evinizin içerisinde tam anlamıyla kendinizi mutlu hissedemediğiniz bir süreçten geçerken, değer görmek için belki de önce değer vererek başlamak önemli.

Kova: Zihninizden geçenleri dengede bulamadığınız bir gün. Ulaşım sırasında bavul kaybetme, eşyalarınızın çalınma ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Hayatınıza dair ikinci bir şans geliyor ancak siz hazır mısınız? Bilinmez.

Balık: Gizli düşmanlara ve sırlara dikkat ediniz. Ruhunuzun yorulduğu bir süreçten geçerken, dua ve meditasyon enerjisi toparlanmanız için gerekli olacaktır. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken günlerden geçerken. Gizli sırlara dikkat.

<p>Salgına rağmen yeşil vatan için projeler hız kesmeden sürdü. Türkiye yeşili korumak için 2020'de

Her şey yeşil vatan için

Sigara içenler dikkat! Ciğerleri tertemiz yapan besinler

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (28 Ekim 2021)

Tarım arazilerine zarar veren kahverengi kokarca ile ''samuray arıları'' savaşacak