• $9,2282
  • €10,7726
  • 528.378
  • 1432.8
22 Mayıs 2021 Cumartesi 08:59 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları 22 Mayıs 2021

Günlük burç yorumları 22 Mayıs 2021
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

22 Mayıs 2021 burç yorumları Ay'ın ve gezegenlerin hareketine göre Astrolog Ceylin Çelebi tarafından hazırlandı. 22 Mayıs Cumartesi günü Ay Başak burcunda ilerliyor. Bu durum cumartesi günü Başak burcunu harcamalara yönlendirecek, Boğa burcu ise iş birliği içerisinde olabilir. İşte 22 Mayıs günlük burç yorumları...

22 Mayıs Cumartesi 2021 burç yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. Aşktan sağlığa kariyerden mutluluğa kadar her konuyla ilgili dikkat çeken detayların anlatıldığı günlük burç yorumları yol gösteriyor. Peki, bu cumartesi kimleri neler bekliyor?

22 Mayıs 2021 Cumartesi günü Ay saat 04.35'e kadar Başak burcunda ilerliyor olacak. Daha sonra Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkilerimizle ilgili uyum yaratmak önemli hâle gelebilir. 21 Mayıs Cumartesi günü Başak burcunu harcamalara yönlendirecek, Boğa burcu ise iş birliği içerisinde olabilir. İşte 22 Mayıs 2021 burç yorumları...

22 MAYIS KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

22 Mayıs 2021 Cumartesi günü Ay saat 04.35'e kadar Başak burcunda ilerliyor olacak. Daha sonra Terazi burcuna yani senin ikili ilişkiler alanına geçiş yapacak. Evliliğinle ilgili uyum yaratmak önemli hale gelebilir.

22 MAYIS BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Evcil hayvanlarınla ilgili konular dikkat çekiyor olacak. Günün büyük bir bölümünde iş birliklerine dönük olarak hareket ediyor olacaksın.

22 MAYIS İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Ay'ın Terazi burcunda ilerlediği bugün çocukların arasında bir uyum sağlamak durumunda kalabilirsin. Sabah erken saatlerde senin için önemli bir kadın figüründen önemli bir destek görebilirsin.

22 MAYIS YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Ailende herkesi memnun etmeye çalışmaya odaklanabilirsin. İşlerinle ilgili destekleyici etkiler gün boyunca etkili olacaktır.

22 MAYIS ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Bugünlerde kulağına birtakım dedikodular çalınabilir. Kardeşlerinle olan ilişkilerinde iletişime dikkat etmelisin. Mesuliyet alman gereken durumlar ortaya çıkabilir.

22 MAYIS BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Kişisel bakımına para harcayabilirsin bugünlerde. Sabah erken saatlerde senin için önemli bir kadın figüründen önemli bir destek görebilirsin.

22 MAYIS TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Fiziksel görünümüne önem verdiğin günlerdesin. Günün büyük bir bölümünde iş birliği yapman gereken durumlar söz konusu olabilir ve bunlardan fayda sağlayabilirsin.

22 MAYIS AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Ay'ın Terazi burcunda ilerlediği bugünlerde hastaneler ile ilgili konular senin için önemli hale gelebilir.

22 MAYIS YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

22 Mayıs 2021 Cumartesi günü Ay Terazi burcunda ilerliyor. Hedeflediğin konuların üzerine gidiyor olacaksın. İkili ilişkilerinde uyumu yakalıyorsun.

22 MAYIS OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Gerçekleştirmek istediğin amaçların ile ilgili olarak diplomatik davranman gerekebilir. Kendini çok fazla yormadan akışta kalman iyi olacaktır. Stres ve gerginliklerden uzak bir gündesin.

22 MAYIS KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Ay'ın Terazi burcunda ilerlediği bugünlerde yabancılar ile ilgili konuların ön plana çıkıyor olacak. Dış ticaret ile uğraşıyorsan sabah saatlerinde yabancı kontaktlarından önemli destekler sağlıyorsun.

22 MAYIS BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Harcamalarını dikkatli planlaman gereken bir dönem. Stres ve gerginliklerden uzak bir gündesin.

<p> </p>

Arabeskin 'Babası' kim?

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor