• $13,4895
  • €15,2937
  • 796.565
  • 2011.16
23 Mart 2021 Salı 11:47 | Son Güncelleme:

22-28 Mart 2021 haftalık burç yorumları! Burçlara göre haftanın aşk, sağlık ve para haberleri

22-28 Mart 2021 haftalık burç yorumları! Burçlara göre haftanın aşk, sağlık ve para haberleri
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

22-28 Mart 2021 haftalık burç yorumlarını en güncel konularda bir araya getirdik. Peki, kimler mart ayını güzel kapatacak, kimler aşktan yana şanslı olacak, kimler için yoğun bir hafta olacak? 22-28 Mart haftasının şanslılarından üzgünlerine ve başarılılarına kadar haftalık burç yorumlarını ele aldık. Pazar günü Terazi burcunda önemli bir Dolunay meydana gelecek. Evle ilgili çalışmalar, ailevi konular, sosyal çevreyle yapılan planlar ve kariyer hedefleri gündeminizde olabilir. İşte Mor Papatya okuyucularına özel 22-28 Mart 2021 haftalık burç yorumları…

22-28 Mart 2021 haftalık burç yorumları aşk, sağlık, aile ve para konularında haftayı kolay planlamanız için yol gösteriyor. 22 Mart haftasına Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Hafta başında ailemiz ile ilgili temalar dikkat çekiyor olacak. Çarşamba günü Ay burç değiştirerek Aslan burcuna geçiş yapacak. Hafta sonuna doğru Ay Başak burcunda ilerliyorken evimizle ilgili çalışmalarımız, günlük rutin işlerimizle ilgili detaylı uğraşlarımızla ilgilenebiliriz. Pazar günü Terazi burcunda önemli bir Dolunay meydana gelecek. 22-28 Mart haftasının şanslıları, üzgünleri, başarılıları ve mutluları haftalık burç yorumlarında...

22-28 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Mart ayının son günlerine yaklaşıyoruz. Peki, mart ayını kimler, nasıl kapatacak? 22-28 Mart haftası burç yorumları en güncel konularda sizlerle...

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Sevgili Koçlar, 22 Mart haftasına Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Hafta başında aileniz ile ilgili temalar dikkat çekiyor olacak. Çarşamba günü Ay burç değiştirerek Aslan burcuna geçiş yapacak. Çocuklarınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. İletişim zorlayıcı olabilir. Hafta sonu Ay Başak burcunda ilerliyorken evinizle ilgili çalışmalarınız, günlük rutin işlerinizle ilgili detaylı uğraşlarınızla ilgilenebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımları ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler, eşiniz ve sözleşmelerinizle ilgili konularda önemli tamamlanmaları ve sürüncemede kalmış işlerinizin sonuçlanmasını sağlayacak bir Dolunay meydana gelecek. Hepinize bolluk, bereket ve güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Sevgili Boğalar, 22 Mart haftasına başlarken geride kalan tüm işlerinizi tamamlayarak ve görüşmelerinizi planlayarak başlıyor olacaksınız. Çarşamba gecesi Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Haliyle sizlerin de yuva alanlarınızda daha fazla otoritenizi göstermek isteyeceğiniz durumlar öne çıkıyor olacak. Cuma gününe doğru Ay Başak burcunda ilerliyorken çocuklarınızın okulları veya genel işleri ile ilgili düzenlemek, toparlamak istedikleriniz açısından verimli bir gün geçirebilirsiniz. 28 Mart günü Terazi burcundaki Dolunay sizlerin günlük mesleki alanlarınızla ilgili olarak daha görünür sonuçlar elde etmeniz açısından destekleyici olacaktır. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, 22 Mart haftasında yoğun koşturmalı bir hafta sizleri bekliyor. Hafta başında Merkür ve Uranüs açısı ani kararlar almaya yatkın olacağınız bir haftada olduğunu vurguluyor. Parasal konularınızla ilgili tüm işlerinizi hafta başında halletmeniz yerinde olacaktır. Salı günü daha sakin kalmanız gereken bir gün olacak. Perşembe günü arkadaş çevrenizden kişiler ile tartışmalarınız olabilir. Hafta sonuna doğru Ay'ın Başak burcuna geçmesiyle birlikte daha çok ev alanlarınızda temizliğe ve düzene vakit ayırmak istiyor olacaksınız. Terazi burcunda meydana gelecek olan Dolunay haftanın önemli olaylarından olacak. Çocuklarınız varsa onların okul hayatlarını ilgilendiren bir konuda daha görünür sonuçlar elde etmeniz açısından önemli bir dolunay olabilir. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 22 Mart 28 Mart haftasına Ay sizin burcunuzda giriyor olacağız. Pazartesi günü gün boyunca iletişim konuları öne çıkıyor olacak. Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçiyor olacak. Parasal konular kafanızı kurcalayabilir. Bilhassa çarşamba günü görüşmelerinize dikkat etmenizde yarar var. Tartışmalara açık bir günde olabilirsiniz. Cuma günü yakın çevrenizle olan görüşmelerinizin yoğun olacağı bir gün olabilir. Pazar günü meydana gelecek ve ailenizle ilgili temalara vurgu yapacak olan Dolunay daha önce başlattığınız işlerinizin daha görünür hale gelmesine olanak sağlayacak. Hepinize iyi haftalar dilerim.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslanlar, 22 Mart haftasına sizler sosyal çevrenizle olan görüşmelerinizin yoğun olacağı bir şekilde başlıyorsunuz. Salı günü özel ilişkilerinizdeki sürtüşmelere dikkat etmenizde yarar var. Çarşamba günü Ay burç değiştiriyor ve sizin burcunuza geçiyor olacak. Bugün daha kendi kendinize kalmaya özen göstermenizde yarar var. Saç ve cilt bakımı gibi işlerinizi perşembe günü halledebilirsiniz. Cumartesi günü daha çok parasal konularınızla ilgili düzenlemeler içerisinde olabilirsiniz. 28 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Terazi dolunayı yakın çevrenizle olan iletişimlerinizde daha önce başlattığınız birtakım işlerinizin şimdi tamamlanmasına olanak sağlıyor olacak. Hepinize güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başaklar, 22-28 Mart haftasına Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Hafta başında kariyerinizle ilgili konularda sosyal çevreniz ile önemli görüşmeler yapmanız gereken durumlar meydana gelebilir. Çarşamba gecesi Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Geri planda kalmış konularınızla ilgili cesaretle adım atıp işlerinizi düzenlemek adına Perşembe gününü değerlendirebilirsiniz. Cuma ve cumartesi günü Ay Başak burcundayken kişisel bakımınızla ilgili düzenlemeler yapmak için uygun olabilir. 28 Mart günü parasal konularınızda daha önce başlatmış fakat tamamlamaya fırsatınız olmamış olan işlerinizi tamamlamanız adına yardımcı olacak bir Dolunay Terazi burcunda meydana geliyor olacak. Hepinize güze ve sağlıklı bir hafta dilerim.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Teraziler, Bu haftanın başında kariyerinizle ilgili konular dikkat çekiyor olacak. Pazartesi günü önemli kararlar almaya yatkın bir zaman diliminde olabilirsiniz. Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçecek. Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde otoritenizi ortaya koymak istediğiniz durumlar öne çıkabilir. Cumartesi günü geri plandaki işlerinizle ilgili düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Pazar günü sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor olacak. Dolunay kendinizle ilgili daha önce başlattığınız ancak tamamlayamadığınız işlerinizi tamamlamanız açısından önem kazanıyor olacak. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrepler, 22 ve 28 Mart haftasında yoğun enerjiler bilhassa eşinizin yakın çevresi ile ilgili alanda meydana gelebilir. Hafta başında ödemeleriniz ve banka işlerinizle ilgili alanlarda görüşmeleriniz yoğun olabilir. Hafta ortasında Aslan burcuna geçen Ay kariyerinizle ilgili konularda daha fazla kendinizi öne çıkarmanız adına sizleri destekliyor olacak. Cumartesi günü sosyal çevrenizden kişiler ile görüşmeleriniz olabilir ve sizleri sevindirecek haberler alabilirsiniz. Pazar günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Dolunay öncesinde bir miktar gergin olabilirsiniz. Dolunay kapalı alanlardaki işlerinizin daha görünür hale gelmesine olanak sağlıyor olacak. Hepinize iyi haftalar dilerim.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yaylar, 22 ve 28 Mart haftasının başında Ay ortak paylaşımlarınızla ilgili konuları öne çıkartıyor olacak. Bilhassa pazartesi günü eşinizle aranızda bu konularda bir fikir birliğine varmaya çalışabilirsiniz. Çarşamba gecesi Aslan burcuna geçen Ay uluslararası işlerinizi organize etmeniz açısından hafta ortasında sizler için iyi olabilir ancak gerginliklere dikkat etmeli ve iş hayatınızdan kişilerle tartışmalara girmemeye önem vermelisiniz. Cumartesi günü çocuklarınızın rutin işleri ile ilgilenmek için uygun bir gün olabilir. Pazar günü Terazi burcunda bir Dolunay var. Kariyerinizden gelen kazançlarınızla ilgili konular Dolunay ve sonrasındaki 15 günlük süre boyunca daha görünür hale gelebilir. Sürüncemede kalmış işleriniz tamamlanabilir. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 22 Mart haftasına Ay Yengeç burcunda giriyor olacağız. Eşiniz ve ikili ilişkilerinizle ilgili konular pazartesi ve salı günü dikkat çekebilir. Çarşamba gecesi Ay burç değiştirerek Aslan burcuna geçecek. Ortak paylaşımlarınızla ilgili konuları organize etmek ve otoritenizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü uzak yerlerle ilgili işlerinizi düzenlemeniz adına uygun ve sakin enerjiler var. 28 Mart günü Terazi burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Kariyerinizle ilgili olarak daha öncesinde başlatmış olduğunuz işlerinizde önemli tamamlanmalar Dolunay ile birlikte meydana gelebilir. Ancak gün içerisinde çevrenizle olan iletişiminize dikkat etmenizde yarar var. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kovalar, Hafta başında sizler için yoğun bir iletişim söz konusu olabilir. Çarşamba günü itibariyle ikili ilişkilerinize daha fazla kafa yoruyor olacaksınız. Eşinizle aranızda benim dediğim olacak tartışması yaşanabilir. Bilhassa perşembe günü ani kararlar almamaya çalışın. Cuma günü Ay Başak burcunda olacak ve ortak paylaşımlarınızla ilgili olarak düzenlemeler içerisinde olmanız gerekebilir. 28 Mart tarihinde Terazi burcunda meydana gelecek olan Dolunay yabancılar ve eşinin yakın çevresi ile ilgili konularda daha önce başlanılmış olan birtakım görüşmelerin tamamlanmasında önemli rol oynayabilir. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balıklar, 22 Mart haftasına Ay Yengeç burcunda ilerlerken başlıyor olacağız. Bilhassa eşinizin yakın çevresiyle aranızda yoğun bir iletişim trafiği hafta başında söz konusu olacaktır. Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçecek. Günlük rutin işlerinizle ilgili organize olmanız gereken durumlar olabilir. Hafta sonuna doğru eşinizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü Terazi burcunda bir Dolunay var. Dolunay sizlerin ödemeler ve hisseli paylaşımlar alanınızda süregelen işlerinizin tamamlanması açısından önem kazanıyor olacak. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.

Aynı zamanda bu hafta işlerimizi planlarken aşağıdaki zamanlarda yeni bir iş başlatmamaya özen göstermemizde yarar var. Çünkü Ay boşluktayken başlanılan işleri tamamlamak zordur. Bu sürelerde keyifli vakit geçirebilir veyahut daha önceden başlamış olduğunuz işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

22-28 MART HAFTASI AY BOŞLUKTA LİSTESİ

Ay'ın boşluğa girme zamanı Ay'ın boşluktan çıkma zamanı

23 Mart 2021 18.26 24 Mart 2021 00.56

25 Mart 2021 16.27 26 Mart 2021 06.25

28 Mart 2021 02.48 28 Mart 2021 08.22

  • 22-28 Mart haftası
  • 22 Mart haftası
  • haftalık burç yorumları
  • terazi burcunda dolunay
  • Mor Papatya
  • 22-28 Mart 2021 haftalık burç yorumları
Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak
Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak

Türk savunma sanayisi geliştirdi... İlk görev yeri kutuplar olacak

Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı
Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı

Fatih Sultan Mehmet Trabzon'u fethederken kullanmıştı... Fetih rotası için çalışma başladı

Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi
Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi

Akıncı'ya müthiş özellik: MAM-T mühimmatı envantere girdi

<p>Çok şanslı biri olduğunu söyleyen Bülent  Serttaş, 'sahnelerden çok para kazanıyor ve kazandırıyo

Gayrimenkul zengini Bülent Serttaş'ın duası: Rabbim çok para verme!

İstanbul'da bordo-mavi fırtına!

Beyaz örtü her yeri sardı! İşte Türkiye'den kar manzaraları

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı