• $8,3792
  • €10,1568
  • 493.259
  • 1441.33
21 Nisan 2021 Çarşamba 08:58 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları 21 Nisan 2021! Beklenmedik haberler gelebilir

Günlük burç yorumları 21 Nisan 2021! Beklenmedik haberler gelebilir
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

21 Nisan 2021 burç yorumları kariyer, aşk, sağlık ve ilişkiler hakkında yol gösteriyor. 21 Nisan Çarşamba günü Koç burcu beklenmedik konularla güne uyanabilir, Akrep burcu kariyeriyle ilgili karar alabilir. 21 Nisan günlük burç yorumları haberimizde...

21 Nisan 2021 burç yorumları herkesin hayatını farklı şekilde etkiliyor. Astrolojiye ilgi duyan birçok kişi sabah uyanır uyanmaz günlük burç yorumlarını okuyor ve buna göre plan yapıyor. Peki, 21 Nisan burç yorumları kimler için ne söylüyor?

21 Nisan Çarşamba günü Ay tüm gün Aslan burcunda ilerliyor olacak. Kreatif işlerle uğraşmak isteyebiliriz. Sabah saatlerinde ani ve beklenmedik konular gündemimizi meşgul edecek. Sabah erken saatlerde etrafımızdaki kadınlarla iyi ilişkiler içerisindeyiz. Akşam saatlerinde ise bazı kısıtlanmalara maruz kalabiliriz. İşte Astrolog Ceylin Çelebi'nin kaleminden 21 Nisan burç yorumları...

21 NİSAN KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

21 Nisan Çarşamba günü Ay tüm gün Aslan burcunda ilerliyor olacak. Sabah saatlerinde ani ve beklenmedik konular gündemini meşgul edecek.

21 NİSAN BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Sabah erken saatlerde etrafındaki kadınlarla iyi ilişkiler içerisindesin. Akşam saatlerinde ise bazı kısıtlanmalara maruz kalabilirsin.

21 NİSAN İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

İletişim meselelerinde özgüvenin hayli yüksek bir şekilde ilerliyor olacaksın. Kadınlardan yana pozitif etkiler alıyorsun.

21 NİSAN YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Maddi konularda olumlu geri dönüşlerin yüksek olacağı bugün etrafındaki kadınlarla iyi ilişkiler içerisindesin. Cesaretli adımlar atabilirsin.

21 NİSAN ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

21 Nisan Çarşamba günü Ay tüm gün Aslan burcunda ilerliyor olacak. Kreatif işlerle uğraşmak ve kendini ön plana daha çok çıkarmak isteyeceğin bir gündesin.

21 NİSAN BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Ay'ın Aslan burcunda ilerleyeceği Çarşamba günü hayatında senin için özel bir kadınla önemli bir konuşma yapabilirsin.

21 NİSAN TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Organizasyonel meselelerde cesaretle güzel adımlar atabilirsin. Sabah erken saatlerde gerilimli enerjiler söz konusu olabilir.

21 NİSAN AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Mesleğinle ilgili konular bugün senin için önemli hâle geliyor. Kariyerinde yeni bir yön belirlemen gereken durumlar söz konusu olabilir. Bir kadından alacağın destek ise belirleyici olacaktır.

21 NİSAN YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Ay'ın Aslan burcunda ilerleyeceği çarşamba günü yabancılar ya da yabancı ülkelerle ilgili olarak önemli konular gündeminde olacak.

21 NİSAN OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

21 Nisan çarşamba günü Ay tüm gün Aslan burcunda ilerliyor olacak. Miras konularında sıcak gelişmeler yaşanabilir. Anne ya da ailenden önemli bir kadında alacağın güzel destekler var.

21 NİSAN KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Ay karşıt burcun olan Aslan burcunda ilerliyorken ortaklık konuları ile ilgili cesur adımlar atabilirsin. İkili ilişkilerinde önemli konuları konuşmak adına uygun bir gün sayılmaz.

21 NİSAN BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Ailenden bir kadının sana büyük desteğini hissedeceğin güzel bir gündesin. Gitmek istediğin yolda sana önemli bir yol gösterici olabilir.

<p>Astrolog Özlem Recep, 'Kadro bekleyenler alanları ile ilgili olumlu olan süreçlerin içerisindeyiz

11 Mayıs Boğa Burcu Yeniayı'nın burçlara etkisi

Bayram alışverişinin kalbi Eminönü ve Mısır Çarşısı sessiz

Toroslar'da baharla yeşile bürünen yaylalar görenleri kendine hayran bırakıyor

Padişahların bayram merasiminde kullandığı ''Arife Tahtı'' Topkapı Sarayı'nda sergilenmeye başlandı