• $13,505
  • €15,4072
  • 770.678
  • 1809.65
21 Ekim 2021 Perşembe 08:59 | Son Güncelleme:

21 Ekim 2021 burç yorumları

21 Ekim 2021 burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

21 Ekim 2021 burç yorumları ikili ilişkilere dikkat çekiyor. Günlük burç yorumları Koçlarda başarıya Aslanlarda aşka dikkat çekiyor. 21 Ekim'de Ay Boğa burcunda seyir yapıyor. Uzun süredir hayatında biri olmayanlar için güzel bir gün olabilir. İşte 21 Ekim 2021 burç yorumları...

Aşk, sağlık ve para konularında 21 Ekim 2021 burç yorumları merak ediliyor. Günlük burç yorumları Koçlarda başarıya Aslanlarda aşka dikkat çekiyor. Akrep burcuna yeni bir iş teklifi gelebilir. 21 Ekim Perşembe burç yorumları uzun süredir beklediğiniz soruların cevabı olabilir.

21 EKİM PERŞEMBE BURÇ YORUMLARI

21, 22 Ekim tarihinde Ay Boğa burcunda seyir yapıyor olacak. Yiyelim içelim, keyif yapalım tadında olacağız. İkili ilişkilerde bazı umulmadık kararlar vereceğiz bu süreç içerisinde. Bazı beraberlikler noktalanırken, uzunca süredir hayatında kimse olmayanlar ise kalpleri çarpmaya başlayacak gibi görünüyor. Dijital para piyasalarının maddi anlamda önemi de bu süreç içerisinde artabilir.

KOÇ BURCU (21 MART- 20 NİSAN)

Eğitim gördüğünüz bir kurumda çok çalışıp güzel başarılar kazandığınız bir gün olabilir. Mahkeme ve önemli başvurular için bugün sonuç alabileceğiniz güzel adımlar atabilirsiniz. Uzakta yaşayan sevdiğiniz kişinin bugün yolculuğu ile kavuşmalar yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU (21 NİSAN- 20 MAYIS)

Bugün yeni bir işe başvurmak için araştırma yapabilir veya iş görüşmesine gidebilirsiniz. Kalbi boş olanlar arkadaşlarınızın desteği ile eski beraberliklerinden haberler alabilirler. Önümüzdeki günlerde sağlık konusu vesilesiyle tekrar haberleşme ve görüşmeler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (21 MAYIS- 20 HAZİRAN)

Bugün sevdiğiniz kişinin hayat planınızda çizdiği bazı önemli planlar sizi biraz telaşlandırırken geleceğe dair atacağınız adımlarda onun fikirlerine önem vermeniz sizi maddi manevi açıdan rahatlatabilir. Maddi anlamda beklediğiniz projelerinizden yavaş yavaş sonuç almaya başlayacaksınız.

YENGEÇ BURCU (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)

Bugün eşinizden ve dostlarınızdan alacağınız destekler sizi mutlu edecek. Uzunca süredir yaşadığınız sağlık konularındaki talihsizliklere merhem olacaklar. Olası kayıplarınız olduysa teslimiyetle birlikte size gelecek hediyelere kucak açmalısınız.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Bugün uzunca süredir aşk konusunda karar vermediğiniz biriyle yeniden yollarınız karşılaşabilir. Evli olan kişiler ise çocuklarının önemli bir sıkıntısından bugün güçlenerek çıkabilirler. Maddi anlamda elinize geçebilecek ufak paralar olabilir.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS- 22 EYLÜL)

Bugün evinizin içine çok sevdiğiniz bir büyüğünüzün gelmesi ve size yardım etmesiyle birlikte oldukça mutlu olacaksınız. İş konusunda hakkettiğiniz mevkiye ulaşmanız için aldığınız haberler sizi mutlu ederken, yavaş ama sağlam adımlarla kendinden emin ilerleyişiniz çok ses getiriyor.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM)

Bugün kardeşlerinizle, yakın arkadaşlarınızla birlikte geçmişte yaşadığınız sıkıntılı günleri konuşabilir ve dertleşebilirsiniz. İçsel sıkıntınızın sağlığınızı etkilemesine izin vermemeli ve yüreğinizdeki eğitime ve projelerinize odaklanmalısınız.

AKREP BURCU (24 EKİM- 21 KASIM)

Bugün yeni bir iş veya kazanabileceğiniz ufak gelirlerle birlikte önemli bir borcunuz varsa borcunuzu ödeyecek planlar yapabilirsiniz. Yeni iş konularında gelen teklifleri yazılı olarak da incelemeli ve fırsatları ayrıntılı değerlendirmelisiniz.

YAY BURCU (22 KASIM - 21 ARALIK)

Bugün eşinizin ailesi ile gerilmemeye özen göstermelisiniz. Önemli bir maddi gelirin paylaşılması konusunda ortaklarınızla ve eşinizle olası anlaşmazlıklar olabilir. Yakın akrabalarınızın ön yargılarını yenebilirseniz pek çok konuda mutlu olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (22 ARALIK - 19 OCAK)

Bugün evinizin içinde aile bireylerinizle, arkadaşlarınız arasında kalacaksınız. Yaptığınız organizasyon ve planlarınız karşısında fazlaca eleştiri alabilirsiniz.. Olası anlaşmazlıkları önlemeye çalıştıkça sıkıntı yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU (20 OCAK - 18 ŞUBAT)

Bugün olası projeleriniz hakkında yönetici veya öğretmenlerinizden sizi zorlayan etkiler ve eleştiriler alabilirsiniz. Azimle çalıştığınız projelerinizi geliştirmek için birkaç güne daha ihtiyaç duyabilirsiniz. Tüm bu süreçler içerisinde size ihtiyaç duyan aile bireylerinizi ihmal etmeyiniz.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT - 20 MART)

Bağlı bulunduğunuz kalabalık ortamlarda biraz kendinizi tek başınıza, soyutlanmış hissedebilirsiniz. Geçmiş senelerde sizlere sıkıntı veren arkadaşlarınızın konuşmalarını bu ortamlarda duyabilir ve ruhsal anlamda kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Geçmiş geçmişte kaldı, şimdi anı yakalama vakti.

Borsaya meraklı 3 burç

İlişkilerde en zor 3 kadın burcu

AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var
AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var

AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var

TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı
TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı

TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı

Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı
Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı

Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı

<p>Peki, Türk Devletleri Teşkilatı'nın hedefi ne? Erdoğan'ın Türkmenistan ziyareti teşkilat için yen

BAE ile yeni dönem... Mısır ve İsrail ile ilişkiler normalleşir mi?

Yunus polislerinin zorlu eğitiminden kareler

Misafirlerini kendi tasarladığı 'dönen ev'de ağırlıyor

Çöpe gidecek malzemeleri dönüştürüp dünyaya pazarlıyor