• $ 6,8099
  • € 7,5817
  • 380.683
  • 107266
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
27 Şubat 2015 Cuma 17:00 | Son Güncelleme:

2015 bayan saç modelleri

Hangi saç bana yakışır? Acaba güzel olur muyum gibi şüpheler yaşayan, saçlarına ne şekil vereceğine karar veremeyen bayanlar, İşte 2015 saç modellerini sizler için derledik.

Her bayan için saçları çoğu zaman ciddi bir sorun olur. Özellikle acil yetişilmesi gereken zamanlarda saçlarımız başımızın sadece derdi olur. Saçlarımız zaman sıkıntısıyla birlikte sürekli kuaför masrafı gibi bir maddi problem de yaratır. Hem zamandan hem de cebinizden tasarruf etmek yanı sıra saçlarınızda kesim ve toplama ile vereceğiniz şekiller size bambaşka görünüm kazandıracaktır. Sadece saçlarınızda yapacağınız değişiklikler ile hem çevrenizdeki bakışları üzerinize çekebilir hem de kendinizi daha iyi hissedip aynı zamanda özgüveninizi de arttırabilirsiniz. 

Bu yıl saçlarınızda yapacağınız ufak hamleler kurtarıcı meleğiniz olabilir. Bu yüz şeklinize uygun olarak saçlarınızın tamamı değil herhangi bir kısmında yapılacak olan bir kesim, toplama şekli, örgüler ya da saç aksesuarları kullanarak yaptığınız basit ama şık modeller olabilir. Yapacağınız modeller sizi gün içerisinde iş, okul, arkadaş toplantıları, iş görüşmeleri, yemek ve eğlence davetleri, partiler, düğünler gibi aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon ve toplantılarda sizi kurtaracaktır.

İşte sizin için derlediğimiz bayan saç modelleri 

Saçları uzun olan bayanlar bu yıl daha şanslılar çünkü uzun saçlar bu yıla damgasını vuracak. Uzun saçlarda salaş dalgalar hem doğal hem de şık görünümleri ile sizi hem ciddi bir iş yemeğinde hem de samimi bir eğlence ortamında güzel ve çekici gösterecektir. Salaş dalgalar yanı sıra iri bukle dalgaları da tercih edebilirsiniz.  

Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise dalgalı saç yapacakken lüle lüle bir saç ortaya çıkarmamak olacaktır. Çünkü 2015’te abartılı ve düğüne gider gibi görünen modeller yerine rahat ve doğal modeller ön planda olacak. Yine dalgalı ya da düz fark etmeden saçlarınızı enseden ya da tepeden atkuyruğu yaparak günü ya da geceyi kurtarmanız mümkün olacak.  Bir diğer 2015 trend saç modeli ise aslında, belki çocukluğumuzdan bu yana kullandığımız değişik seçeneklerdeki saç örgüleridir. Saçlarınızı enseden, yandan ya da tepeden yapacağınız örgü çeşitleri arasında; klasik örgü, mısır örgüsü ve ya balıksırtı seçeneklerini beceriniz ve beğeninize göre ayarlayabilirsiniz. 

Atkuyruğu ya da örgü modellerinde saçlarınızın ön kısmı geniş alınlı olan bayanlarda perçem, kâkül ve gevşek örgülerle kullanmak doğru olacaktır.

Dar bir alın yapısına sahipseniz bu modelleri kullanırken saçınızın ön kısmını geriye bombe ile tamamen geriye tarayarak, ortadan ya da yandan ayırarak bu basit bilinen modelleri sıradanlıktan kurtarabilirsiniz.  

Saçları kısa olan bayanlar üzülmeyin, isterseniz hazır çıtçıt ya da kaynak saçlar ile bir günde uzun saçlara sahip olabilirsiniz. Siz tamamen doğal olmaktan mı yanasınız? 

Kısa saçlarda da güzel modeller 2015’te yerini çoktan aldı. Saçlarınızın sağ ya da sol tarafını kazıtmanız size marjinal bir hava katacaktır.  

Saçlarınızı kazıtmak size göre değil mi?  Önlerde perçem ya da hareketli katlı kesimler değişiklik sağlayabilirsiniz. Son olarak yıla damgasını vuracak ve tüm yüz ifadenizi değiştirip sizi bambaşka biri yapabilecek, geriden gelen yoğun ve düz kâküller bu yılın iddialı kadınlarının ilk tercihi arasında olacak. 

Salaş ve iri dalgalardan örgü ya da atkuyruklarına, perçemlerden kâküllere kadar bahsettiğimiz tüm bu modelleri günlük hayattan tutun da ister davetli olduğunuz organizasyonlarda isterseniz kendi özel günlerinizde hiç endişe etmeden kullanabilirsiniz. Burada size düşen iş sadece bu modeller arasında yüz yapınıza ve size en çok yakışacak olanı tercih etmek olacaktır.


HAVELSAN'ın birbiriyle konuşacak robotları yolda

HAVELSAN'ın birbiriyle konuşacak robotları yolda

Seyahat kısıtlanması kalktı! Araç kuyrukları oluşma

Seyahat kısıtlanması kalktı! Araç kuyrukları oluşmaya başladı..

Faydasını duyunca üzüm çekirdeğini atmaktan vazgeçe

Faydasını duyunca üzüm çekirdeğini atmaktan vazgeçeceksiniz!

Tanker sürücüsü, aracını protestocuların üze

Tanker sürücüsü, aracını protestocuların üzerine sürdü