• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
20 Ekim 2020 Salı 09:00 | Son Güncelleme:

20 Ekim günlük burç yorumları! Gerginliklere dikkat!

20 Ekim günlük burç yorumları! Gerginliklere dikkat!
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

20 Ekim Salı burç yorumları gündemde yer alıyor. 20 Ekim 2020 günlük burç yorumlarında hangi burcu nelerin beklediği merak konusu. Aşk, para ve iş hayatına dair her konuda 12 burcun yorumu haberimizde.

Haberimiz içerisinden Astrolog Ceylin Çelebi'nin kaleme aldığı koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarına ulaşabilir, burcunuzu nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz. İşte 20 Ekim 2020 burç yorumları...

KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇ: Ay tüm gün Yay burcunda ilerliyor olacak. Yurt dışı ile ilgili konularda önemli görüşmelerin olabilir. Sabah saatlerinde sinirsel gerginliklerine dikkat etmelisin.

BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞA: Salı günü saat 05.54 sularında meydana gelecek olan Merkür ile Uranüs arasındaki karşıt açı ani sinirsel gerginliklere sebep olabilir. Özel ilişkilerinde de gerginliklere dikkat etmelisin.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER: Ay salı günü boyunca karşıt burcunda ilerliyor. Partnerin ile olan ilişkilerine gün boyunca dikkat etmelisin zira gökyüzünde zorlayıcı enerjiler var.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ: Ofis arkadaşlarına olan görüşmelerinde salı günü sinirli bir tutumla olayları istemediğin boyutlara taşımaktan imtina etmelisin.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN: İştahının yüksek olacağı gün boyunca diyetini uygulamakta zorlanabilirsin aynı zamanda bugün sinirsel gerginliklerin de söz konusu olabilir. 

20 EKİM 2020 BURÇ YORUMLARININ DEVAMI AŞAĞIDAKİ LİNKTE

20 Ekim 2020 burç yorumları! Günlük burç yorumları

<p>Peki, reform paketlerinde gelinen son durum ne? Hukuk ve  ekonomide hangi başlıkları konuşacağız?

Reform paketlerinde son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hastane kapısında 5 gün sahibini bekleyen vefalı köpek Boncuk, dünya basınında

Bülent Turan, 1915 Çanakkale Köprüsü inşaatında incelemelerde bulundu