• $8,5595
  • €10,0746
  • 495.985
  • 1351.59
21 Haziran 2021 Pazartesi 08:56 | Son Güncelleme:

20-27 Haziran 2021 haftalık burç yorumları! Dolunayın burçlara etkisi

20-27 Haziran 2021 haftalık burç yorumları! Dolunayın burçlara etkisi
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

20-27 Haziran haftalık burç yorumlarında Oğlak burcundaki Dolunayın etkilerini göreceğiz. Hafta başında ortaya çıkabilecek kısıtlayıcı ve beklenmedik durumlar bizleri ruhsal anlamda yorabilir. Çarşamba günü Merkür direkt hareketine dönecek. Haziranın son haftasında aşk ve sevgi ilişkilerinde iddialı olabiliriz. İşte haftanın en çok dikkat çeken konularıyla 20-27 Haziran 2021 haftalık burç yorumları…

20-27 Haziran 2021 haftalık burç yorumları hafta başından sonuna kadar her alanda bilgi veriyor. Peki, haziranın son haftasında neler olacak? Kimler için hangi konular ön planda? Oğlak burcundaki Dolunay burçları aşk ve kariyer yönünden etkileyecek.

20-27 HAZİRAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftaya Ay Akrep burcundayken başlıyor olacağız. Pazartesi günü Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Hafta başında ortaya çıkabilecek kısıtlayıcı ve beklenmedik durumlar bizleri ruhsal anlamda yorabilir. Çarşamba günü Merkür direkt hareketine dönecek. İletişim ve elektronik aksaklıklar anlamında daha rahatlayacağımız bir dönem başlıyor olacak. Cuma günü Neptün retro hareketine başlıyor olacak. Bununla birlikte hem duygusal hem de sezgisel anlamda daha hassas olacağımız bir döneme giriyor olacağız. Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Aşk ve sevgi ilişkilerimizde hayli iddialı ve cömert davranabiliriz. İşte 27 Haziran haftalık burç yorumları...

KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇ

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar, 21 Haziran haftasına Ay Akrep burcuna girerken başlıyoruz. Haftanın ilk iki günü kredi ve borçlarınızla ilgili konularınız önem kazanıyor olacak. Salı günü Ay Yay burcuna geçiş yapacak. Hafta başında özel ilişkiler anlamında enerjiler çok kolay değil. 23 Haziran günü ne zamandır retro hareket etmekte olan Merkür direkt hareketine dönecek. İletişim ve elektronik aksaklıklar anlamında daha rahatlayacağımız bir dönem başlıyor olacak. 24 Haziran günü Oğlak burcunda bir Dolunay var. Dolunay iş ve kariyer açısından önemli konularınızı görünür hale getirecek. Cuma günü Neptün Balık burcunda geri hareketine başlıyor olacak. Bu dönemde rüyalarınızın daha fazla hassas hale geldiğini, sezgilerinizin derinleştiğini fark edebilirsiniz. Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçecek. Aşk ilişkilerinizde hayli iddialı ve cömert davranabilirsiniz.

BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞA

Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar, hafta başında ikili ilişkilerinize dönük olarak hareket ediyor olacaksınız. Duygusal açıdan yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Salı günü sevdiğiniz kişinin desteğini çok daha fazla hissedebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür'ün direkt harekete geçmesiyle birlikte bir süredir içsel anlamda vermiş olduğunuz kararlarınızı artık parasal anlamda uygulamaya başlıyor olacaksınız. Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sizlerin yurtdışı, yabancılar ve hukuksal konularınızda daha görünür sonuçlar elde etmeye başlamanızı sağlıyor olacak. Cuma günü başlayacak olan Neptün retrosu ile birlikte arkadaşlıklar alanında hassasiyetlerinizin yüksek olacağı bir döneme giriyor olacaksınız. Cumartesi günü Ay'ın Kova burcuna geçmesiyle birlikte kariyerinize daha odaklı birkaç günlük süreç içerisinde olabilirsiniz. 27 Haziran tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Bununla birlikte sevginizi gösterirken daha bonkör olabilir ve sevdiklerinizi koruma altına almak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, 21 Haziran haftasına girerken sizler yanınızda çalışanların sağlık sorunları ile ilgilenmek ve bu anlamda kısıtlayıcı bazı durumlar yaşamak durumunda kalabilirsiniz. Bu haftanın şüphesiz en önemli konusu sizin için çarşamba günü burcunuzda geri gitmekte olan Merkür'ün ileri hareketine geçiyor olması olacak. Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sizleri hisseli kazanımlarınızla ilgili olarak etkiliyor olacak. Ortak paylaşımlarınızı ilgilendiren konularda partnerinizle aldığınız kararları daha net görebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Cuma günü retro hareketine başlayacak olan Neptün ile birlikte kariyer konularınızda kararsızlıklarınız daha da artabilir. Birilerinin etkisinde daha çok kalabilirsiniz. Pazar günü bilhassa eşinizin yakın çevresi ile yoğun görüşmeleriniz, haberleşmeleriniz söz konusu olabilir. Evli değilseniz yüksek öğrenim ve yurtdışı ile ilgili işlerinizde görüşmeleriniz yoğunlaşabilir. Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçecek. Bu süreçte sevginizi gösterirken daha abartılı şekilde bir iletişim dili kullanabilirsiniz

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Hafta başında çocuklarınızla ilgili konular sizin için önemli hale gelecek olabilir. Pazartesi günü Güneş sizlerin burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki bir aylık süreçte bireysel konularınıza ve sağlığınıza ilişkin konulara daha fazla önem gösterebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür direkt hareketine geçiyor olacak. Bu süreçte geri planda yürütmüş olduğunuz projeleriniz varsa ve bunlarla ilgili içsel olarak önemli kararlar aldıysanız şimdi bunları gün yüzüne getirme ve projeleştirme dönemi sizler için başlıyor olacak. Perşembe günü karşıt burcunuz olan Oğlak burcunda Dolunay meydana gelecek. İkili ilişkileriniz evliyseniz eşinizle ilgili konularda daha ciddi kararlar almanıza neden olacak konular gündeminize gelebilir. Cuma günü Neptün retrosu başlıyor olacak. Yurtdışı ve yabancıları ilgilendiren konularda daha fazla etki altında kalabileceğiniz durumlar ve hassasiyetlerinizin öne çıkacağı durumlarla yüz yüze kalabilirsiniz. Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçecek. Sevdiğiniz için daha fazla para harcamak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte parasal konular açısından da şanslı bir dönem. Pahaca daha değerli şeyler satın almak isteyebilirsiniz.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar, haftaya Ay Akrep burcunda ve hafta başında Ay'ın Mars, Satürn ve Uranüs ile olan sert açıları ile başlıyoruz. Evinizle ilgili alanlarda sizleri kısıtlayan ve beklemediğiniz durumların ortaya çıkacağı durumları deneyimleyerek başlayacak olabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür direkt harekete geçiyor olacak. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bir süredir yaşadığınız yanlış anlaşılma sorunlarını artık geride bırakıyor olacaksınız. Perşembe günü Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte mesleki alanlarınızla ilgili konular daha kendini gösterir hale gelecek ve yanınızda çalışanlarınızla ilgili konuları daha ciddi şekilde ele almanız gereken durumlar ortaya çıkabilir. Cuma günü başlayacak olan Neptün retrosu ile birlikte ortak kazanımlarınızla ilgili alanlarda sizi yanıltmaya çalışan insanlarla karşılaşma olasılığınız yüksek olabilir. Bu anlamda daha dikkatli olmanız gereken bir süreçten geçeceksiniz. Cumartesi günü itibariyle Ay Kova burcuna geçecek. İkili ilişkilerinize daha odaklı olacağınız bir hafta sonu geçireceksiniz. Pazar günü Venüs sizin burcunuza geçecek. Sevginizi gösterirken daha kendinizden emin ve bunu daha iddialı bir şekilde yapmaya başlıyor olacaksınız.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başak burçları ve yükselen Başaklar, 21 Haziran haftasının başında yakın çevrenizle ilgili konular öne çıkıyor olacak. Salı günü itibariyle evinizle ilgili konulara daha fazla odaklı olacaksınız. Çarşamba günü Merkür direkt hareketine geçiş yapacak. Bununla birlikte kariyerinizle ilgili konularda aksaklık yaşadığınız konular artık geride kalıyor olacak. Perşembe günü Oğlak burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Çocuklarınız ya da aşk hayatınızı ilgilendiren konularda daha ciddi şekilde konuları ele almanız gereken durumlar kendini gösterebilir. Cuma günü Neptün Balık burcunda retro hareketine başlayacak. İkili ilişkilerinizi ilgilendiren konularda daha hassas olacağınız ve belki sizi yanıltmaya çalışan durum ve insanlarla daha fazla karşılaşabilirsiniz. Pazar günü Venüs'ün Aslan burcuna geçişiyle sevgi ve parayla ilgili konularınızda daha geri planda kalmayı tercih edebilir ve fazla gururlu davranabilirsiniz.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Terazi burçları ve yükselen Teraziler, parasal konularınızın öne çıkıyor olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Haftanın ilk iki günü parasal konularınız önem kazanıyor olacak. Salı günü Ay Yay burcuna geçiş yapacak. Hafta başında özel ilişkiler anlamında enerjiler çok kolay değil. 23 Haziran günü ne zamandır retro hareket etmekte olan Merkür direkt hareketine dönecek. Uzaklarla olan iletişiminiz ve elektronik aksaklıklar anlamında daha rahatlayacağımız bir dönem başlıyor olacak. 24 Haziran günü Oğlak burcunda bir Dolunay var. Dolunay ev ve yuva açısından önemli konularınızı görünür hale getirecek. Cuma günü Neptün Balık burcunda geri hareketine başlıyor olacak. Bu dönemde mesleki konularınızda hassasiyetlerinizin arttığı durumlar ortaya çıkabilir. Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçecek. Aşk ilişkilerinizde hayli iddialı ve cömert davranabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan kişilerle aranızda aşk durumları ortaya çıkabilir.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrep burçları ve yükselen Akrepler, Haftaya Ay sizin burcunuzda iken başlıyor olacağız. Hafta başında bireysel konularınıza ve fiziksel görüntünüze odaklanabilirsiniz ve birtakım değişiklikler yapma isteğinde olabilirsiniz. Salı günü sevdiğiniz kişinin desteğini çok daha fazla hissedebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür'ün direkt harekete geçmesiyle birlikte bir süredir içsel anlamda vermiş olduğunuz kararlarınızı artık ortak kazanımlar alanınızda uygulamaya başlıyor olacaksınız. Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sizlerin iletişim, kardeşler ve eğitimlerle ilgili konularınızda daha görünür sonuçlar elde etmeye başlamanızı sağlıyor olacak. Cuma günü başlayacak olan Neptün retrosu ile birlikte aşk veya çocuklarınızla ilgili alanda hassasiyetlerinizin daha yüksek olacağı bir döneme giriyor olacaksınız. Cumartesi günü Ay'ın Kova burcuna geçmesiyle birlikte evinize odaklanacağınız birkaç günlük süreç içerisinde olabilirsiniz. 27 Haziran tarihinde Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak. Bununla birlikte sevginizi gösterirken daha iddialı ve bunu gösterir şekilde davranabilirsiniz. Kariyerinizde parlamak isteğinizde yüksek olacak.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay burçları ve yükselen Yaylar, hafta başında rüyalarınızın oldukça fazla öne çıktığını fark edebilirsiniz. Bu haftanın şüphesiz en önemli konusu sizin için çarşamba günü karşıt burcunuzda geri gitmekte olan Merkür'ün ileri hareketine geçiyor olması olacak. Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sizleri parasal kazanımlarınızla ilgili olarak etkiliyor olacak. Kazanımlarınızı ilgilendiren konularda partnerinizle aldığınız kararları daha net görebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Cuma günü retro hareketine başlayacak olan Neptün ile birlikte evinizle ilgili konularınızda kararsızlıklarınız daha da artabilir. Birilerinin etkisinde daha çok kalabilirsiniz. Pazar günü bilhassa yakın çevreniz ile yoğun görüşmeleriniz olabilir. Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçecek. Bu süreçte sevginizi gösterirken daha abartılı şekilde bir iletişim dili kullanabilirsiniz.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen Oğlaklar, hafta başında Ay Akrep burcunda ilerliyorken sosyal çevrenizle ilgili konularda kulağınıza birtakım dedikodular çalınıyor. Pazartesi günü Güneş karşıt burcunuz olan Yengeç burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki bir aylık süreçte ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızı ilgilendiren konularınız önem kazanıyor olacak. Çarşamba günü Merkür'ün direkt hareketine başlamasıyla birlikte bu süreçte geri planda yürütmüş olduğunuz projelerinizi gün yüzüne getirme ve projeleştirme dönemi sizler için başlıyor olacak. Perşembe günü sizin burcunuzda bir Dolunay meydana gelecek. Bireysel konularınızda daha ciddi kararlar almanıza neden olacak konular gündeminize gelebilir. Cuma günü Neptün retrosu başlıyor olacak. Yakın çevre ve kardeşlerinizi ilgilendiren konularda daha fazla etki altında kalabileceğiniz durumlar ve hassasiyetlerinizin öne çıkacağı durumlarla yüz yüze kalabilirsiniz. Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçecek. Ortaklaşa kazanımlarınızla ilgili konular açısından şanslı bir dönemden geçiyor olacaksınız. Ortak kazanımlarınızda pahaca yüksek giderlerin artması durumları söz konusu olabilir.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kova burçları ve yükselen Kovalar, haftaya kariyer konularınızın etki alıyor olduğu bir şekilde başlıyor olacaksınız. Kariyerinizle ilgili alanlarda sizleri kısıtlayan ve beklemediğiniz durumların ortaya çıkacağı durumları deneyimleyerek başlayacak olabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür direkt harekete geçiyor olacak. Aşk ilişkilerinizde bir süredir yaşadığınız yanlış anlaşılma sorunlarını artık geride bırakıyor olacaksınız. Perşembe günü Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte arka planda yürütmüş olduğunuz konular daha kendini gösterir hale gelecek ve olayları daha ciddi şekilde ele almanız gereken durumlar ortaya çıkabilir. Cuma günü başlayacak olan Neptün retrosu ile birlikte parasal kazanımlarınızla ilgili alanlarda sizi yanıltmaya çalışan insanlarla karşılaşma olasılığınız yüksek olabilir. Bu anlamda daha dikkatli olmanız gereken bir süreçten geçeceksiniz. Cumartesi günü itibariyle Ay sizin burcunuza geçecek. Kendinize daha odaklı olacağınız bir hafta sonu geçireceksiniz. Pazar günü Venüs sizin burcunuza geçecek. İkili ilişkilerinizde sevginizi gösterirken daha kendinizden emin ve bunu daha iddialı bir şekilde yapmaya başlıyor olacaksınız.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balık burçları ve yükselen Balıklar, Hafta başında Ay Akrep burcunda ilerliyorken hassasiyetinizin yüksek olduğu bir zaman diliminden geçiyor olacaksınız. Salı günü itibariyle kariyerinizle ilgili konulara daha fazla odaklı olacaksınız. Çarşamba günü Merkür direkt hareketine geçiş yapacak. Bununla birlikte evinizle ilgili konularda aksaklık yaşadığınız konular artık geride kalıyor olacak. Perşembe günü Oğlak burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Sosyal çevrenizle olan hayatınızı ilgilendiren konularda daha ciddi şekilde konuları ele almanız gereken durumlar kendini gösterebilir. Cuma günü Neptün sizin burcunuzda retro hareketine başlayacak. Bu dönemde daha hassas olacağınız ve rüyalarınızın da daha çok günlük hayatta aklınızı meşgul ettiği bir dönemde olabilirsiniz. Pazar günü Venüs'ün Aslan burcuna geçişiyle sevgi ve parayla ilgili konularınızda şanslı bir döneme girebilirsiniz.

BU HAFTANIN AY BOŞLUKTA ZAMANLARI

Aynı zamanda bu hafta işlerimizi planlarken aşağıdaki zamanlarda yeni bir iş başlatmamaya özen göstermemizde yarar var. Çünkü Ay boşluktayken başlanılan işleri tamamlamak zordur. Bu sürelerde keyifli vakit geçirebilir veyahut daha önceden başlamış olduğunuz işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

21 HAZİRAN - 27 HAZİRAN 2021 AY BOŞLUKTA LİSTESİ

Ay'ın boşluğa girme zamanı Ay'ın boşluktan çıkma zamanı

22 Haziran 2021 09.43 22 Haziran 2021 15.55

24 Haziran 2021 05.09 24 Haziran 2021 16.05

26 Haziran 2021 15.49 26 Haziran 2021 17.08

27 Haziran 2021 22.07 28 Haziran 2021 20.51

<p>'Bir takım kuruluşlar Türkiye'deki medya kuruluşlarını  fonluyorsa bunun bir bedeli var. Bu kurul

Emin Pazarcı: Dijital vatan tehdit altında

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?