• $8,4396
  • €10,0747
  • 492.239
  • 1392.91
19 Haziran 2021 Cumartesi 09:20 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları 19 Haziran 2021

Günlük burç yorumları 19 Haziran 2021
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

19 Haziran 2021 burç yorumları sorumluluklara dikkat çekiyor. İkizler burcu için geçmişten gelen konular yanlış anlaşılmalara neden olabilir, Akrep burcu ise rüyalarıyla ön plana çıkabilir. Günlük burç yorumları hayata dair her konu hakkında öngörü sağlıyor. Peki, kimler için nasıl bir cumartesi olacak? İşte 19 Haziran burç yorumları...

19 Haziran 2021 burç yorumları sağlıktan paraya kadar her konuda ipucu veriyor. Günlük burç yorumları sunduğu bilgilerle birçok kişiyi şaşırtıyor. İkizler burcu için geçmişten gelen konular yanlış anlaşılmalara neden olabilir, Akrep burcu ise rüyalarıyla ön plana çıkabilir. Başakları ise yanlış anlaşılmalar bekliyor.

19 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Ay 19 Haziran Cumartesi günü tüm gün Terazi burcunda ilerliyor. İkili ilişkilerimizin, estetik konularının önem kazandığı bir gündeyiz. Hem iletişim adına hem de gereken sorumlulukları almak adına doğru şekilde hareket edebileceğimiz günlerdeyiz. İşte 19 Haziran 2021 burç yorumları...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Ay 19 Haziran Cumartesi günü tüm gün Terazi burcunda ilerliyor. Gün boyunca evliliğinle ilgili uyum yaratmak önemli hale gelebilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Cumartesi günü evcil hayvanlarınla ilgili konular dikkat çekiyor olacak. Sabah güne başlarken iş birliği yapmaya dönük olabilirsin. Akşam saatlerinde etrafın tarafından yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsin.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Çocukların arasında bir uyum sağlamak durumunda kalabilirsin. Akşam saatlerinde geçmişten gelen birtakım konular aranızda yanlış anlaşılmalar yaratabilir. İletişim konularının hassas olduğu bir zaman dilimi.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Ailendeki herkesi memnun etmeye çalışmaya odaklanabilirsin. Sabah güne başlarken uyumlu ilişkiler kurmaya dönük tavırların var. Cumartesi akşamı iletişime dikkat.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Bugünlerde kulağına birtakım dedikodular çalınabilir. Aynı zamanda yurt dışı ve yabancılarla ilgili işlerinde zorlanmaların, mücadelelerin içerisinde olduğun bir süreçtesin.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Bugünlerde kişisel bakımına para harcayabilirsin. Akşam ise yanlış anlamalar yaşayabilirsin.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Cumartesi günü Ay'ın Terazi burcunda ilerlemesiyle estetik bakımın önemli hale geliyor. Ay ilk dördün fazında ilerliyor dolayısıyla yeniayda oluşan olaylar artık kendini belli etmeye başlıyor. Günün ikinci yarısında ruhsal çalışmalar yapmak isteyebilirsin.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Bilinçaltı ve rüyalar ile ilgili konular senin için önemli hale gelebilir. İkili ilişkilerinde uyum sağlamak zor olacaktır. Günlük işlerinle ilgili konularda mücadelelerinin artacağı bir döneme giriyorsun.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Hedeflediğin konuların üzerine gidiyorsun. Yeniay zamanı başlattığın projelerini Ay'ın ilk dördün fazında ilerlediği bugünlerde duyurman adına uygun bir süreçtesin.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Gerçekleştirmek istediğin amaçların ile ilgili olarak diplomatik davranman gerekebilir. Cumartesi akşamı iletişim konusuna çok dikkat etmen gereken bir süreçtesin. Yanlış anlaşılmalar can sıkıcı olabilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Bugün uzak akrabalarınla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Bir süredir verdiğin bir mücadelede ileriye doğru atılım yapabilmen adına destekleyici durumlar var.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Ortak kazançların ile ilgili konularda adil davranman gereken durumlar var. Estetik konularda bir şeyler yaptırmak isteyebilirsin. Ay ilk dördün fazında ilerliyor dolayısıyla yeniayda oluşan olaylar artık kendini belli etmeye başlıyor.

<p>Mete Gazoz, Tokyo 2020'de altın madalyayı kazanarak tarih yazdı. Genç sporcumuzun henüz 17 yaşınd

Mete Gazoz sözünü tuttu! Henüz 18 yaşındayken bakın ne demişti

İki deli bir araya geldi: Adana'da Balotelli izdihamı

Bakanı Kurum, Antalya'da incelemeler yaptı

İstanbul'da tramvay raydan çıktı