• $9,5959
  • €11,1539
  • 557.238
  • 1492.93
18 Eylül 2021 Cumartesi 17:40 | Son Güncelleme:

19 Eylül 2021 burç yorumları! Burçlardan uyarı: Kalabalık ortamlara dikkat

19 Eylül 2021 burç yorumları! Burçlardan uyarı: Kalabalık ortamlara dikkat
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

19 Eylül 2021 burç yorumları Astrolog Özlem Recep tarafından kaleme alındı. Kimler için güzel bir pazar olacak, kimler nelere dikkat etmeli? Bugünlerde rüyalar kıymetli olabilir. Zorlandığınız birtakım konularda feraha çıkabilirsiniz. 19 Eylül Pazar günü Oğlak burcunun dikkatli olması gerekiyor, Yengeçlerin ise hayatında bir takım belirsizlikler var. İşte 19 Eylül 2021 günlük burç yorumları...

19 Eylül 2021 burç yorumları planlarınızı etkileyebilir. Çünkü zihnimizden geçenleri gerçekleştirebilecek enerjiler de bizimle birlikte. Astrolog Özlem Recep 19 Eylül Pazar günlük burç yorumlarını en çok merak edilen konularda ele aldı. 19 Eylül Pazar günü Oğlak burcunun dikkatli olması gerekiyor, Yengeçlerin ise hayatında bir takım belirsizlikler var. Akreplere ise sürpriz itiraflar gelebilir.

19 EYLÜL PAZAR BURÇ YORUMLARI

19 Eylül Pazar, Ay Balık burcuyla birlikte haftayı sonlandırıyoruz. Ay Fomalhaut sabit yıldızında Melek Hz. Cebrail, her birimizin iyiliği için haberler ve eş zamanlıklar getirecek gibi görünüyor. Sabah saatlerinde gördüğümüz rüyalar oldukça kıymetli. Sezgilerimiz oldukça kıymetli. Ay Venüs 120'lik açısıyla hafta içinde zorlandığımız aşk, sevgi, ilgi beklentilerimizi bugün sevdiğimiz kişiden alacağımızı, yaşadığımız ani değişen konular karşısında kenetleneceğimizi gösteriyor.

Zorlandığımız pek çok konu hakkında adeta küllerimizden yeniden doğacağız. Günün sıkıntılı yanlarını değerlendirecek olursak, dini terör eylemleri yapanlar, din ile yönetilen ülkelerin vatandaşlarına yaptıkları sıkıntılar ve Müslümanların yaşadığı ıstırapları görebiliriz. Gün içerisinde kalabalık ortamlarda bulunmamaya özen göstermek daha iyi olacaktır. Arkadaşlarınız arasında güvenmediğiniz kişilere özel yaşantınızdaki iyi kötü olan konuları da açmamaya özen göstermek önemli. İşte 19 Eylül günlük burç yorumları...

KOÇ

Gizli düşmanlıklara çok açıksınız. Sırlarınızı kime verdiğinize aman dikkat. Haberci rüyalar ve eş zamanlıklar artıyor. Zihninizden geçen pek çok sorunun cevabını bulmak üzeresiniz.

BOĞA

Arkadaş ortamlarınızda sırlarınızı kimseye anlatmayın, daha sonradan hakkınızda sıkıntı yaratacak enerjilerle sonradan uğraşmamak adına. Dualarınız ve dilekleriniz gün içerisinde gerçekleşebilir. Kutsal mekanları ziyaret edebilirsiniz.

İKİZLER

Kariyerinizde ilahi güçlerin yardımıyla gelişecek olan pek çok enerji bulunuyor. Ruhunuz korunduğunuzu bilmenin huzuruyla yolculuğuna devam ederken, iş yerinizde geçen konuları başkalarına anlatmamak önemli.

YENGEÇ

Hukuksal süreçlerle ilgili belirsiz konular zihninizden geçiyor olabilir. Önemli bir projenin tamamlanma aşamasındaysanız belirsiz enerjiler bulunuyor haberiniz olsun.

ASLAN

Rüyalarınızın çok aktif olduğu bir gökyüzü sizinle birlikte. Haberci rüyalar görebilirsiniz. Parasal kaynaklarla ilgili güvenmediğiniz yakınlarınıza borç para vermemeye dikkat ediniz.

BAŞAK

Eşinizle romantik bir gün geçirebilirsiniz. Birbirinizle konuşmadan anlaşabileceğiniz güzel enerjiler sizinle birlikteyken, daha önce evliliğiniz hakkında yapmış olduğunuz yorumlar, başkaları tarafından önünüze sunulabilir ve yorulabilirsiniz.

TERAZİ

Çalışma hayatında duyacağınız haberler güveninizin sarsılmasına sebep verebilir. Sağlığınızla ilgili gün içerisinde bol su içmeli ve yürüyüş yapmalısınız. Oluşabilecek ısı değişikliklerine karşı önlem almalısınız.

AKREP

Beraberliğinizdeki uyumsuz olan kısımları törpüleyeceğiniz güzel bir gün. Aşk hayatınızda gizli olan konuları yakınlarınızla paylaşmamanız daha iyi olacak gibi görünüyor. Şans oyunlarından yana talihlisiniz. Sürpriz itiraflara da hazırlıklı olun derim.

YAY

Evinizin içerisinde su basması, çamaşır, bulaşık makinesi bozulması yaşanabilir. Ruhsal anlamda kendinizi biraz ıssız hissederken, hem aile hem de evlilik hayatı içerisinde şanslı olduğunuz noktalara odaklanmak ruhunuza iyi gelebilir.

OĞLAK

Gün içerisinde yolculuklara dikkat, kazalara açıksınız. Bugün iç sesinizin söylediği şeylere kulak vermek ruhunuza iyi gelecek, içinizden gelmeyen konularda adım atmak daha sonra huzursuz olmanıza sebep verebilir.

KOVA

Değer göreceğiniz özel bir gün yaşıyorsunuz. Parasal konularda özellikle senenin sonunda atılacağınız yeni projelerin temelini düşünüyor olabilirsiniz. Şans ve fırsatlar sizden yana.

BALIK

Kendinizi ifade ederken ruhsal yönünüzü ortaya koyacaksınız. Eş zamanlıklar kalbinizdeki acabaların cevabını gün içerisinde size sunacak. Sağlığınıza oldukça fazla dikkat etmelisiniz. Kalabalık ortamlarda bulunmamak önemli.

<p>Yeşilçam'ın usta ismi Hülya Koçyiğit, 1963 yılında henüz 16 yaşındayken Susuz Yaz adlı filmle bey

Hülya Koçyiğit bilinmeyenlerini anlattı

Düzce'nin 1830 rakımlı Kardüz Yaylası'na kar yağdı

Az bilinen tarihi fotoğraflar ve hikayeleri

''Gıda Denetim Seferberliği'' kapsamında Trakya'da denetimler başladı