• $7,16
  • €8,733
  • 413.652
  • 1483.02
18 Şubat 2021 Perşembe 14:47 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları 18 Şubat 2021! Beklenmedik haber alabilirsiniz

Günlük burç yorumları 18 Şubat 2021! Beklenmedik haber alabilirsiniz
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

18 Şubat 2021 burç yorumları maddi ve manevi konularda yol gösteriyor. Günlük burç yorumları parasal meselelerde uyarıyor. 18 Şubat Perşembe günü Boğa burcu beklenmedik haber alabilir, Yengeç burcu hayır işleriyle ilgilenebilir. İşte 18 Şubat 2021 burç yorumları...

Aşk, sağlık ve para konularında 18 Şubat 2021 burç yorumları merak ediliyor. 18 Şubat Perşembe günü Ay tüm gün Boğa burcunda ilerliyor. Parasal meselelerde şartlarımızı tekrar gözden geçirmemiz gerekebilir. 8 Şubat Perşembe günü Boğa burcu beklenmedik haber alabilir, Yengeç burcu hayır işleriyle ilgilenebilir. Günlük burç yorumları karar ve planlara yol gösteriyor.

18 ŞUBAT 2021 BURÇ YORUMLARI

Bugünlerde sahip olduklarımızı korumaya yönelik davranıyor olacağız. İştahımız bugünlerde artacağı için diyetimizi uygulamakta zorlanabiliriz. Gergin enerjiler güne hâkim olacak. İletişim ile ilgili konular için günün enerjileri uygun değil. İşte 18 Şubat 2021 burç yorumları...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

18 Şubat Perşembe günü Ay tüm gün Boğa burcunda ilerliyor olacak. Parasal meselelerde şartlarını tekrar gözden geçirmen gerekebilir. Sahip olduklarını korumaya yönelik davranıyor olacaksın.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Sabah saatlerinde beklemediğin kişilerden haberler var. Akşam saatlerine doğru sezgilerin hayli kuvvetlenecek olabilir. İştahının artacağı bugünlerde diyetini uygulamakta zorlanabilirsin.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Bugünlerde Ay Boğa burcunda yani senin arka alanında ilerliyorken bilinçdışı konularda çalışmalar yapabilirsin. Gün boyunca gergin enerjiler güne hâkim olacak.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yardıma ihtiyacı olanlar adına hayır işlerinde bulunabilirsin. Sabah saatlerinde beklenmedik haberler seni normal akışından çıkartacak olabilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Kariyerinle ilgili konularda bir güven ve istikrar arayışındasın. İletişim ile ilgili konular için günün enerjileri uygun değil.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Ay 18 Şubat Perşembe günü Boğa burcunda ilerliyor olacak. İştahını kontrol etmekte zorlanabilirsin.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Hem maddi hem de manevi bir güven ihtiyacında olacağın bir süreçtesin. Nafaka ve miras gibi bir konuda önemli ve beklenmedik haberler alabilirsin.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Ay karşıt burcunda ilerliyorken eşinle ilgili birtakım konuları daha stabil hale getirmek isteyebilirsin. Gergin enerjiler güne hakim.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Bugünlerde bademciklerin ile ilgili rahatsızlıklar yaşayabilirsin. Yediğin içtiğin şeylerin soğuk sıcak dengesini iyi ayarlamalısın.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Aşk hayatın bugünlerde senin için öne çıkıyor olacak. Birlikte olduğun kişiyle aranda beklenmedik bir durum aniden ortaya çıkabilir. Genel anlamda aşk hayatında istikrar sağlamak istiyorsun.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Ev içerisinde konforunun önemli olacağı bugünlerde evde birkaç eşyanı değiştirmek isteyebilirsin. Sıra dışı konular seni hiç ummadık taraflara yönlendirebilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Kardeşlerinle ilgili konular bugün senin için çok daha fazla ön planda olacak. Onların beklemediğin atakları seni şaşırtabilir. Güneş bugün senin burcuna geçiş yapacak.

<p>Terör örgütü PKK'ya yönelik başarılı operasyonlar yürüten jandarma komandolar, yerli silahlarla t

Mehmetçik, 'Kirpi' ve 'Vuran' ile güvenle operasyona çıkıyor

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü