• $13,6177
  • €15,4216
  • 775.913
  • 1809.65
18 Eylül 2021 Cumartesi 09:52 | Son Güncelleme:

Bugün burçlarda sürprizler var! İşte günlük burç yorumları

Bugün burçlarda sürprizler var! İşte günlük burç yorumları
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

Bugünkü burç yorumları kararlarınızı etkileyebilir. 18 Eylül Cumartesi burç yorumlarını Astrolog Özlem Recep kaleme aldı. Peki, bugün kimleri neler bekliyor? İkizler bugün ummadığı sürpriz teklifler alabilir, Akrepler ise sevindirici haber alabilir. İşte 18 Eylül 2021 günlük burç yorumları...

18 Eylül 2021 burç yorumları enerjinizi değiştirebilir. İkizler bugün ummadığı sürpriz teklifler alabilir, Akrepler ise sevindirici haber alabilir. Kovalar ise şanslı gününde. İşte bugünkü burç yorumları...

18 EYLÜL 2021 BURÇ YORUMLARI

18 Eylül Cumartesi, öğlen saatlerinde Ay Jüpiter kavuşumu Ay'ın belki de en şanslı etkilerinin bulunduğu güzel bir kombinasyonu bizlere sunuyor. Gün içerisinde emek verdiğimiz her türlü konu hakkında ilahi bir yardım bizlerle olacak ve ruhen çok mutlu hissedeceğiz, ama bu kimlere, hakedişi olanlara. Venüsün konumu gereği askeri ve polisiye olaylar ve toplulukları etkileyen konular da gündemimizde olabilir.

Gün içerisinde ulaşıma ve hukuksal konularda daha sonradan sıkıntı yaşanabilecek olaylara karşı da dikkatli olmalıyız. Kalabalık ortamlarda daha az bulunmak, kendi kabuğumuzda günü geçirmek kıymetli. Merkür - Ay Jüpiter 120'lik açısıyla birlikte uzun süreçli iş birliktelikleri, yabancılar, evlilik, ev alma sürecindeyseniz destek gelecek gibi görünüyor. Bereket enerjisi kısıtlı olsa da bu durum kişisel haritalara göre destek verip vermediği ayrıca değerlendirilmelidir.

KOÇ

Hayallerinizi gerçekleştirmek için fırsatınız bulunuyor, daha sonradan pişmanlık yaşamamak için şimdi hareket zamanı. Arkadaş gruplarınızdaki topluluklar içerisinde ciddi anlamda isminizden söz ettireceksiniz. Gün içerisinde olumsuz görünen pek çok konu bile hayrınıza haberiniz olsun.

BOĞA

İş yerinizde hakkınızda söylenen ve onaylanacak olan bir projenin varlığı sizi mutlu edebilir. Anne ya da babanızdan alacağınız destek sizi çok mutlu ederken, içsel motivasyon gücünüzü onlardan alabilirsiniz. Ev alma–satma aşamasındaysanız girişimleriniz olumlu sonuçlanacak.

İKİZLER

Sürpriz medya bağlantılarınızı geliştirebilir, umulmadık tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Üniversite projeleri ve önemli bir projenin tamamlanması için çalışmalar yapabilirsiniz. Uzak yolculuklar ruhunuza iyi gelirken, araba alım satım konularınız gündemdeyse şans sizden yana.

YENGEÇ

Maddi anlamda rahatladığınız bir günden geçerken yine de gelen paraya güvenmemek ve aşırı harcama yapmamak önemli. Eşinizle birbirinize vakit ayırmak ruhunuza iyi gelecek. Uzak akrabaların vefat haberlerini alabilirsiniz.

ASLAN

Beraberliğinizde ben mi biz mi? Sen mi ben mi? Soruları oldukça aktif olsa da birlikte vakit geçirmek kıymetli olabilir. Düğün, evlilik hazırlıkları ve görüşmeler gündeminizde olacak gibi görünüyor.

BAŞAK

Evcil hayvan sahiplenme, uzak yerlerden gelen seyahat eden akrabalarınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içerisinde çalışma arkadaşlarınızdan göreceğiniz faydalar bulunuyor. Şekerli şeyler tüketmemek, özellikle şeker hastasıysanız önemli.

TERAZİ

Beraberliğinizde oldukça keyifli anlar yaşayacaksınız. Çocuklarınızla uzunca zamandır ilgilenemediyseniz gün içerisinde onlarla ilgilenmek ve aranızdaki sıkıntıları çözmek ruhunuza iyi gelebilir.

AKREP

Aile içerisinde alacağınız sevindirici haberler ruhunuza iyi gelebilir. Hamile kalmak isteyenler için şans onlardan yana. Ev satın alma aşamasındaysanız yeni evinize taşınmak için hazırlık yapıyor olabilirsiniz.

YAY

Kardeşleriniz, ailenizdeki yakın akrabalarınız, arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Kısa seyahatler ve telefon görüşmeleriniz oldukça aktif olacak gibi görünüyor.

OĞLAK

Parasal konularda sıkıntı yaşadığınız ne varsa gün içerisinde sürpriz proje teklifleriyle birlikte yol alabilir ve çözüme ulaşabilir. Kendinize özen göstermeniz gereken bir süreçten geçerken, beraberliğinize sahip çıkmak önemli.

KOVA

Şans dağıtan bir tılsım gibisiniz. Dün zorlayan Kovalar bugün şans sunuyorlar. Kilo almaya meğilli bir gün, yediklerinize dikkat etmelisiniz. Beraberliğinizde yeni çözüm yolları arayacaksınız. Çıkmaz pek çok soru işareti netlik kazanacak.

BALIK

İlahi yardım sizinle birlikte olacak. Gerçek yüzünü göremediğiniz kişilerin kimlikleri ortaya çıkarken, ruhsal anlamda korunduğunuz pek çok şey için şükür enerjisinde olmak ruhunuza eminim ki iyi gelecektir.

AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var
AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var

AK Parti'de kritik toplantı... Masada sıcak başlıklar var

TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı
TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı

TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında imzalar atıldı

Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı
Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı

Macron'un aramaları reddedildi! Kriz Türkiye'ye yaradı

<p>Peki, Omicron varyantından korkmalı mıyız? Yeni varyantın özellikleri neler? Omicron varyantı aşı

Omicron varyatından korkmalı mıyız?

Yunus polislerinin zorlu eğitiminden kareler

Misafirlerini kendi tasarladığı 'dönen ev'de ağırlıyor

Çöpe gidecek malzemeleri dönüştürüp dünyaya pazarlıyor