• $12,417
  • €14,012
  • 714.058
  • 1776.41
16 Ekim 2021 Cumartesi 09:42 | Son Güncelleme:

16 Ekim 2021 burç yorumları sürprizlere dikkat çekiyor

16 Ekim 2021 burç yorumları sürprizlere dikkat çekiyor
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

16 Ekim 2021 burç yorumları herkesin hayatına farklı alanlarda dokunuyor. 16 Ekim Cumartesi günü Boğa burçları aşktan yana şanslı, Terazi burcu ise belirsizliklerden sıyrılıp güzelliklere kavuşabilir. Günlük burç yorumlarını her gün ilgiyle takip edenler için Astrolog Özlem Recep en çok merak edilen konuları yazdı. İşte 16 Ekim Cumartesi burç yorumları...

16 Ekim 2021 burç yorumları merak ediliyor. Kimlerin hafta sonuna güzel başlayacağı kimlerin şanslı olduğunu burç yorumlarını okuyarak öğrenebilirsiniz. 16 Ekim Cumartesi günü Boğa burçları aşktan yana şanslı, Terazi burcu ise belirsizliklerden sıyrılıp güzelliklere kavuşabilir. Kalbi boş olan Akrepler ise yeni birine merhaba diyebilir ya da sürpriz hediye alabilir. Günlük burç yorumları bakış açınızı değiştirebilir.

16 EKİM CUMARTESİ BURÇ YORUMLARI

Ay Balık burcu seyriyle hafta sonuna giriş yapıyoruz. Gün içerisinde eş zamanlıklara ve gördüğümüz rüyaların çıkmasına destek veren pek çok psişik enerji bizimle birlikte olacak. İlahi anlamda her birimiz büyük faydalar görürken, dua ve meditasyon enerjisinde olmak ruhumuza iyi gelebilir. İşte 16 Ekim 2021 burç yorumları...

KOÇ BURCU (21 MART- 20 NİSAN)

Gün içerisinde değer gördüğünüzü hissedeceğiniz güzel enerjiler sizinle birlikte olacak. Hayalini kurduğunuz mutluluğu kucaklamayı hak ettiğiniz bir gün. Kalbi boş olanlar üzülmesin belki de aşk çok yakında.

BOĞA BURCU (21 NİSAN- 20 MAYIS)

Aşk konusunda sevdiğiniz kişi ile beraberliğinizi dosta düşmana göstermek isteyeceğiniz bir gün. Pek çok kişi beraberliğinizi takdir ederken, olası sıkıntılar yavaş yavaş çözülmeye başlayacak. İç sesinizi dinlediğiniz her türlü konuda bugün kazançlı olacaksınız.

İKİZLER BURCU (21 MAYIS- 20 HAZİRAN)

Bugün sevdiğiniz kişi ile eski anıları hatırlamak, beraberliğinizdeki eski tadı yakalamak için harika bir gün. Önümüzdeki aylarda taşınmak için yeni bir ev bakabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin ve ailesinin sizin yanınızda olduğu, beraberliğinizden mutlu oldukları bir döngü içerisindesiniz.

YENGEÇ BURCU (21 HAZİRAN- 22 TEMMUZ)

Bugün beraberliğinizde her zamankinden daha yakın olacağınız bir gün. Geleceğe dair belli olmayan konuları geri plana atabilirseniz ruhsal anlamda daha iyi hissedebilirsiniz, çünkü düşüncelerinizi sıkıntıya sokan pek çok konu Mayıs – Temmuz arasında sizleri daha da mutlu edebilir.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Bugün çevrenizdeki pek çok kişinin sizi konuşacağı güzel enerjiler altındasınız. Evinizin içerisinde eski tatları yakaladığınız güzel bir gün. Kalbi boş olanlar için eski eş veya sevgiliden gelen haberler olabilir. Belki de ikinci şansınız olabilir.

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS- 22 EYLÜL)

Bugün eşiniz ile çok mutlu olacağınız bir gün. Belki de gelecekte taşınacağınız veya satın alacağınız evin hazırlıklarını yapıyor olabilirsiniz. Beraberliğiniz eski yaşadığınız problemleri manipüle etmek isteyenlere karşı mesafeli olabilirseniz daha da mutlu olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM)

Hayatınızdaki belirsizliklerin içerisinde yeni filizlenen güzellikler kalbinizi ısıtacak. Bugün alacağınız sürpriz hediyeler ile oldukça mutlu olacaksınız. Kalbi boş olanlar eski beraberliklerinden haberler alabilir.

AKREP BURCU (24 EKİM- 21 KASIM)

Kalbi boş olanlar arkadaşlıktan aşka dönüşen beraberliklere merhaba diyebilir. Evli olanlar ise evlerinin içinde her zamankinden daha mutlu olabilir ve sürpriz hediyeler alabilir. Bebek kararı ile ailenizi genişletmek isteyeceğiniz yeni bir sürecin içerisine girmek üzeresiniz.

YAY BURCU (22 KASIM - 21 ARALIK)

Bugün sevdiğiniz kişi ile romantik flörtleşmeler ruhunuza ve zihninize oldukça iyi gelecek. Sürpriz gelen bir hediye ile oldukça mutlu olacağınız bir gün. Nişan veya nikah hazırlıkları yapıyorsanız bugün bazı seçimler ve kararlar için oldukça kıymetli.

OĞLAK BURCU (22 ARALIK - 19 OCAK)

Bugün kendinizi her zamankinden daha mutlu ve değerli hissedeceksiniz. Yakın çevreniz ve ailenizden alacağınız destek ile beraberliğinizde geleceğinize dair hayat planları yapmak için adımlar atabilirsiniz.

KOVA BURCU (20 OCAK - 18 ŞUBAT)

Bugün beraberliğinizde güzel adımlar atabilirsiniz. Beraberliğiniz içerisinde uzunca zamandır sıkıntılı olan pek çok konunun akışta olması sizi mutlu edecek. Evlilik hazırlıkları yapmak için geleceğe dair hazırlıklarınızı planlayabilir ve adım atabilirsiniz.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT - 20 MART)

Bugün gökyüzünün şanslı günlerinden birini yaşayabilirsiniz. Beraberliğinizde birbirinize kenetlendiğiniz, yaralarınızdan güçlendiğiniz bir sürece girmek üzeresiniz. Zorlandığınız yerlerden gelen ödüllerinizi almanıza az kaldı.

İlişkilerde her şeyden çabuk sıkılan 3 burç

Kadınları çileden çıkaran 7 erkek özelliği

Doğu Anadolu Gözlemevi'ne kurulacak devasa ayna yola çıktı... 3 bin 170 rakımdaki yerine taşınıyor
Doğu Anadolu Gözlemevi'ne kurulacak devasa ayna yola çıktı... 3 bin 170 rakımdaki yerine taşınıyor

Doğu Anadolu Gözlemevi'ne kurulacak devasa ayna yola çıktı... 3 bin 170 rakımdaki yerine taşınıyor

Salgın sürecinde talep arttı... Türkiye'den 120 ülkeye kozmetik ihracatı
Salgın sürecinde talep arttı... Türkiye'den 120 ülkeye kozmetik ihracatı

Salgın sürecinde talep arttı... Türkiye'den 120 ülkeye kozmetik ihracatı

Selde zarar görmüştü... Ayancık Terminal Köprüsü açılıyor
Selde zarar görmüştü... Ayancık Terminal Köprüsü açılıyor

Selde zarar görmüştü... Ayancık Terminal Köprüsü açılıyor

<p class='MsoNormal'>Aykut  Enişte 2 filmiyle seyirci tarafından tanınıp benimsenen Mekin Sezer, iki

Gişeci'de Aykut Enişte 2 sohbetleri... Bölüm 3: Mekin Sezer

Fenerbahçe'ye İzmir'de coşku seli

Galatasaray'a Malatya'da coşku seli

Hibe desteğiyle mantar tesisi kurdu! Şimdi siparişlere yetişemiyor