• $12,796
  • €14,4575
  • 734.88
  • 1808.79
15 Temmuz 2021 Perşembe 16:43 | Son Güncelleme:

15 Temmuz Perşembe günü burç yorumları! Aslan aşık balık zengin

15 Temmuz Perşembe günü burç yorumları! Aslan aşık balık zengin
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog T. Ceylin Çelebi

15 Temmuz Perşembe günü burç yorumları merak ediliyor. 15 Temmuz Perşembe günü ay Terazi burcunda. 15 Temmuz günü Yay burcu dengesiz olabilir. Oğlak burcu kariyerinde ilerleyebilir. Peki, 15 temmuz Perşembe günü burçları neler bekliyor? İşte 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarını bekleyen sürpriz gelişmeler...

15 Temmuz Perşembe günü burçlar değişik enerjilerin etkisi altında kalabilir. Aslan burcu seyahate çıkabilir. Balık burcunun miras konularından yüzü gülebilir. Peki, 15 temmuz Perşembe günü burçları neler bekliyor?İşte 15 Temmuz 2021 Çarşamba günü koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarını bekleyen sürpriz gelişmeler...

15 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

15 Temmuz Perşembe günü Ay saat 17:31'de Terazi burcuna geçiş yapacak. Saat 09:46 ile 17:31 arasında Ay boşlukta ilerliyor olacak. Ay Neptün karşıt açısının etkisiyle birlikte gündüz saatleri hayal kırıklıklarına açık bir enerjide olabiliriz. Ancak sabah saatlerinde kendimizi içsel anlamda istediklerimizi yapmak adına güçlü bir enerjide hissedeceğiz. Güneş Neptün etkileşimi hassas bir enerjide olabileceğimizi anlatıyor. Aynı zamanda yaratıcı enerjimizi de aktif hale getirebiliriz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Ay 15 Temmuz Perşembe günü Başak burcundan ayrılıp saat 17:31'de Terazi burcuna geçiş yapacak. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerinin daha fazla öne çıktığına şahit olabilirsin.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinde uyum sağlayabileceğin güzel enerjiler var. Evcil hayvanlarının bakımına vakit ayırabilirsin.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Ay perşembe günü burç değiştireceği için de değişken enerjiler altında olabilirsin. Aşk hayatında aradığın uyumu yakalıyor olacaksın.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Evinle ilgili konuların öne çıktığı perşembe günü evini, yaşadığın alanı güzelleştirmek isteyebilirsin. Senin için önemli eril figürler ile aranda yoğun bir tartışma durumu söz konusu olabilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Sürpriz bir kısa seyahate çıkman gerekebilir. Aynı zamanda Perşembe günü akşamı iki kişinin arasında arabuluculuk yapman gereken durumlar söz konusu olabilir. Eşinle arandaki bir tartışma farkına varmadan büyüyebilir.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Parasal kazanımlarınla ilgili meselelerin öne çıktığı gün boyunca güzellik ve cilt bakımı gibi alanlara para harcamak isteyebilirsin. Sabah saatlerinde önemli bir destek yakın çevrenden görebilirsin.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Ay bugün Başak burcundan ayrılıp Terazi burcuna geçiş yapacak. Akşam saatlerinde bireysel konuların daha fazla öne çıkabilir.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Arka planda kalan işlerini halletmen adına uygun bir gündesin. Baban ya da eşinle aranda destek göreceğin önemli görüşmeler yaşanabilir.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

İşinle ilgili projelerinin öne çıktığı gün boyunca bir konuda karşılaşacağın engel can sıkıcı olabilir. Ay burç değiştireceğinden ötürü dengesiz enerjiler altında olabilirsin.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Kariyerinle ilgili konularda önemli bir gelişme seni mutlu edebilir. Üst veya otorite figürlerinden birinden önemli bir destek görebilirsin.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Eşinin ailesi ile ilgili konularda arayı bulmaya çalışacağın bir durum ortaya çıkabilir. Gece saatlerinde yapmak istediklerini gerçekleştirmek adına uygun enerjiler var.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR

Miras ya da nafaka benzeri bir konuda ortaya çıkacak bir gelişme moralini yükseltiyor. Partnerinle ilgili konulara daha fazla odaklanıyorsun.

'Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek'... Tarihi proje için geri sayım
'Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek'... Tarihi proje için geri sayım

"Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek"... Tarihi proje için geri sayım

Kayseri Havalimanı yeni terminalinin yüzde 37'si tamamlandı
Kayseri Havalimanı yeni terminalinin yüzde 37'si tamamlandı

Kayseri Havalimanı yeni terminalinin yüzde 37'si tamamlandı

Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü! Masadaki rakam belli oldu
Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü! Masadaki rakam belli oldu

Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü! Masadaki rakam belli oldu

<p>Erdoğan, faiz-kur manipülasyonlarıyla mücadeleden Birleşik Arap Emirlikleri ile normalleşen ilişk

Başkan Erdoğan: Göreceksiniz enflasyon düşecek

Uşak'ta dere yatağında patlamamış top mermisi bulundu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (29 Kasım 2021)

Kuvvetli lodos hayatı olumsuz etkiliyor