• $7,4193
  • €8,9535
  • 413.334
  • 1471.39
15 Şubat 2021 Pazartesi 09:01 | Son Güncelleme:

Günlük burç yorumları 15 Şubat 2021

Günlük burç yorumları 15 Şubat 2021
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Ceylin Çelebi

15 Şubat 2021 burç yorumları astrolojiye ilgi duyanlar tarafından araştırılıyor. Günlük burç yorumları maddi ve manevi konularda yol gösteriyor. Ay'ın Hilal fazında ilerlediği bu süreçte yeni ay zamanı niyetlendiğiniz işlere başlamak adına uygun günlerdeyiz. İşte 15 Şubat koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, oğlak, kova ve balık burcu yorumu...

15 Şubat 2021 koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, oğlak, kova ve balık burcu yorumu haftanın ilk gününde merak konusu. 15 Şubat 2021 burç yorumları uygun günler hakkında bilgi veriyor. Günlük burç yorumları yeni ay zamanı olumlu enerjilere dikkat çekiyor.

15 ŞUBAT 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Ay tüm gün Koç burcunda ilerliyor olacak. Merkür Jüpiter kavuşum açısı kesinleşeceğinden zihinsel açıdan hayli olumlu tavırlar içerisinde olacağız. Ay'ın Hilal fazında ilerlediği bu süreçte yeni ay zamanı niyetlendiğin işlere başlamak adına uygun bir gündeyiz. Gün boyunca olumlu enerjiler var.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

15 Şubat Pazartesi günü Ay senin burcunda ilerliyor olacak. Günün ikinci yarısında daha sakin enerjiler senin adına söz konusu olacaktır.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Gün boyunca güzel enerjiler var. Pozitif duygular seni sarabilir. Öğleden sonra etrafındaki kadınlarla iyi ilişkiler içerisinde olacak olabilirsin. Akşam saatlerinde ruhsal çalışmalar yapmak isteyebilirsin.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Ay'ın Koç burcunda ilerleyeceği bugün arkadaşlarınla ilişkilerin öne çıkıyor olacak. Bazı konularda bencil davranabilirsin. İkili ilişkilerin adına güzel bir gün.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Merkür Jüpiter kavuşum açısı kesinleşeceğinden zihinsel açıdan hayli olumlu tavırlar içerisinde olacaksın. Öğleden sonra çevrendeki kadın figürlerinden sana sürprizler gelebilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Yayıncılık gibi bir işi ile uğraşıyorsan sıcak gelişmeler gündeme gelebilir bugünlerde. Özel ilişkilerin adına önemli günlerden geçiyorsun. Seni şaşırtacak bir teklif alabilirsin.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Ay'ın Koç burcunda ilerlediği pazartesi günü bir miras meselen varsa bunlarla ilgili birtakım gelişmeler yaşanabilir. Keyif alacağın işlerle ilgilenmek kafanı boşaltman adına iyi olabilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Öğleden sonra etrafındaki kadınlarla iyi ilişkiler içerisinde olacak olabilirsin. Ay'ın Hilal fazında ilerlediği bu süreçte yeniay zamanı niyetlendiğin işlere başlamak adına uygun bir gündesin.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Sorumluluklarınla ilgili sabırsız davranman birtakım hatalara yol açabilir. Ev kazalarına ve sağlık sorunlarına dikkat etmelisin.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Bugünlerde aşk hayatınla alakalı sabırsız davranabilirsin. Özel ilişkilerinde önemli bir karar alabilirsin. Merkür Jüpiter kavuşum açısı kesinleşeceğinden zihinsel konulara daha fazla ilgi gösterebilirsin.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Ay tüm gün Koç burcunda ilerliyor olacak. Evinle ilgili meselelerde direkt olman gereken ve kendini ortaya koyman gereken durumlar var. Duygularını kontrollü yaşıyorsun.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Bugünlerde yakın yerlere bir seyahat planı yapabilirsin. Sabah saatlerinde duygusal anlamda kendini hayli iyi hissediyor olacaksın.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Bugünlerde parasal anlamdaki sıcak gelişmeler seni heyecanlandıracak olabilir. Bir iş kurma teklifi alabilirsin. Değerlendirmen faydana olabilir.

<p>Antarktika'da Brunt Buz Sahanlığı'ndan 1,270 kilometrekarelik büyük bir parça buzul, çatlayarak k

Antarktika'dan korkutan görüntü: 1,270 kilometrekarelik buzul parçası kopma noktasına geldi

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek