• $13,5786
  • €15,2941
  • 793.792
  • 1951.17
13 Kasım 2021 Cumartesi 17:18 | Son Güncelleme:

14 Kasım 2021 burç yorumları! Kimleri aşk bekliyor?

14 Kasım 2021 burç yorumları! Kimleri aşk bekliyor"
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

14 Kasım 2021 burç yorumları aşk, sağlık, para ve aile konularında merak ediliyor. Peki, 14 Kasım'a kimler enerjiyle uyanacak? Boğa burçlarının işleri kolaylaşacak, Aslan burcunu sürpriz haberler bekliyor. İşte 14 Kasım günlük burç yorumları…

14 Kasım 2021 günlük burç yorumları yol gösteriyor. Boğa burçlarının işleri kolaylaşacak, Aslan burcunu sürpriz haberler bekliyor. Astrolog Özlem Recep'in kaleme aldığı 14 Kasım burç yorumları sizlerle...

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN)

Güne ikili ilişkilerinizde ve eşinizle aranızdaki problemleri ilahi bir yardımla çözebileceğiniz etkiler altında başlıyorsunuz. Gün içerisinde size gelen eş zamanlıkları takip ederseniz, hayatınızdaki karışıklıkları çözümleyebilecek gücü içinizde bulabileceksiniz. Gün içerisinde kadınlardan gelebilecek şanslı yardımlar karşısında şaşıracaksınız. Eğer ki yardım aldıysanız siz de mutlaka gün içerisinde birini sevindirin. Enerji böylelikle katlanıp artsın.

BOĞA BURCU (21 NİSAN-20 MAYIS)

İş yerinizde veya eğitim hayatınızda oluşacak ani değişiklikler size uzunca süredir planladığınız pek çok konu hakkında destek verecek nitelikte olacak. Yakın arkadaşlarınızdan alacağınız destekler sayesinde günlük işleriniz kolaylaşacak. Uzunca süredir bitiremediğiniz bir eğitim programı veya projeniz bulunuyorsa bugün tamamlamaya niyet etmek için harika bir gün.

İKİZLER BURCU (21 MAYIS-20 HAZİRAN)

Şubat ayı sonundaki aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizden gün içerisinde haberler alabilir ve karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Önemsiz problemler sebebiyle bir ayrılık yaşandıysa bugün ilişkinizi toparlamak için gerçekten güzel bir gün. Kim bilir belki de ileride bu ilişki evliliğe doğru bir yol alır. Uzunca süredir bebek planlayan, tedavi gören eşler ise bugün ilahi bir yardımla bebek ve çocuk konusunda şanslı olabilir. Çocukları olanlar ise onlardan gelecek güzel haberlerle mutlu olacaklar.

YENGEÇ BURCU (21 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Güne İlahi yardımlarla başlayacaksınız. Gün içerisindeki olumlu etkiyi hayatınızın pek çok noktasına çekmek için bugün doğadaki canlıları besleyin, yardıma ihtiyacı olan yaşlı ve kimsesiz insanlara el uzatınız. Uzak akrabalardan gelen haberler evinizin içinde mutluluk yaşamanıza sebep verecek. Eğitim ile ilgilenen uzunca süredir isminden söz ettiremeyen Yengeçler, eğitim hayatlarında sıra dışı başarılara imza atabilir.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS)

Evinizin içindeki kazalara çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Son zamanlarda duyduğunuz ve şaşırdığınız konuların üstesinden rahatlıkla gelebilecek ve içinizdeki gücü keşfedebileceğiniz bir gün. Parasal konularda umulmadık kısmetler ve şanslar sizinle birlikte. Uzunca süre önce borç verdiğiniz bir parayı geri alabilir, önemli bir borcunuz bugün itibariyle bitebilir. Şubat ayında tanıştığınız birinden bugün haberler gelebilir. Sürpriz haberlere hazır olun...

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL)

Bugün yarım kalan tedavi ve sağlık kontrollerinizi yaptırmanız için güzel bir gün. Parasal konulardaki dengesizler gelen güzel projelerle dengeye başlayabilir. Ancak gelebilecek paraları düşünerek, rahata kavuştum dememeli, giderlerinizi planlamalısınız. Aşk hayatınızdaki güzel haberler, eş ve sevgilinizden alacağınız destekler sizi bugün çok mutlu edecek. Ayrılık aşamasındaki ilişkiler bugün tekrar birbirine şans verebilir.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL-22 EKİM)

Aşk hayatınızda yarım kalan bir aşkın acısını çekiyorsanız, bugün açık ve net bir şekilde kendinizi ortaya koymak ve beraberliğinizi toparlamak için şansınız bulunuyor. Günlük hayatınızda küs olduğunuz kim varsa bugün sizi arayabilir. Gün içerisindeki eş zamanlıklara oldukça dikkat edin. Ön yargılarınızı kırabilirseniz, sürpriz güzelliklere erişebilirsiniz.

AKREP BURCU (24 EKİM-21 KASIM)

Zihni yorgun Akrep burçları güne daha zinde başlayacak. İlahi olan yardımların sizinle birlikte olduğunu düşünürsek, gün içerisinde evinizin içinde dualar açmak ve ilahi kanalları güçlendirmek sizi psikolojik manada güçlendirecek. Eşinizin ailesinden gelebilecek yardımları kabul etmeniz ve iletişiminizin güçlenmesi önümüzdeki günlerde eşiniz ile aranızdaki problemleri kolayca çözümlemenizi sağlayacaktır.

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK)

İş yerinizdeki güzel projelere imza atmanız için ilahi destek sizinle birlikte. Yöneticilerinizden alacağınız destekler arkadaşlarınızı kıskandıracak cinsten olacak. Aile ilişkilerinizde anne ve babanızdan alacağınız kıymetli destekler de oldukça değerli olacak. Parasal konularda eşinizden destek görebilir veya birlikte yarım kalan bir yatırıma imza atabilirsiniz. Borçlarınız hafifleyecek. Yarım kalan aşklar için ikinci şans sizinle birlikte, kendinizi net bir şekilde açıklamalısınız.

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-19 OCAK)

Eşinizin sağlık sıkıntılarıyla alakalı problemleriniz çözümlenecek. Yarım kalan projelerinizi teslim etmeniz içinizi ferahlatırken, çok önceden planladığınız yeni bir eğitime katılmanız için de gökyüzü sizi desteklemektedir. Evinizin içinde oluşan arıza ve problemlerin çözümü için yakınlarınızdan destek istemelisiniz. İş yerinizdeki problemleri çok büyütmeyin gökyüzünün desteği sizinle birlikte.

KOVA BURCU (20 OCAK-18 ŞUBAT)

Sevdiğiniz kişiye kendinizi net bir şekilde anlatmak için fırsatınız bulunuyor. Problemlerinizi çözmek için yüz yüze görüşmelisiniz. Bugün çocuklarınızla alakalı güzel gelişmeler yaşayacaksınız. İnternet ortamından alacağınız haberler ve gelişmeler Aralık ve Ocak aylarında hayatınızı büyük ölçüde etkileyecek.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)

Bugün eşinizden büyük destekler göreceksiniz. Yaşayacağınız eş zamanlıklar zihninizdeki pek çok sorunun yanıtını verirken, problemlerinizi çözmek için kalıcı çözümler üretebileceksiniz. Çocuklarınızla yakından ilgilenmelisiniz, size ihtiyacı olabilir. Uzunca süredir ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızı aramanız aranızdaki buzların erimesine vesile olacak.

Aşk ve ilişki testi! Aşık olacağınız kişide en çok aradığınız özellikleri söylüyoruz

Burçların aşk garantisi! İşte kendine aşık etmenin yolları

Pürüzsüz cilt için 5 doğal kozmetik ürünü

Başkan Erdoğan-Elon Musk görüşmesinin detayları ortaya çıktı! Tesla'dan Türkiye hamlesi
Başkan Erdoğan-Elon Musk görüşmesinin detayları ortaya çıktı! Tesla'dan Türkiye hamlesi

Başkan Erdoğan-Elon Musk görüşmesinin detayları ortaya çıktı! Tesla'dan Türkiye hamlesi

Dünyada ilk olacak: Turkovac için yeni çalışma başladı
Dünyada ilk olacak: Turkovac için yeni çalışma başladı

Dünyada ilk olacak: Turkovac için yeni çalışma başladı

Son dakika haberleri: Emeklilerin maaş farklarının yatacağı tarih belli oldu
Son dakika haberleri: Emeklilerin maaş farklarının yatacağı tarih belli oldu

Son dakika haberleri: Emeklilerin maaş farklarının yatacağı tarih belli oldu

<p>Bu zamana kadar rol aldığı projelerle büyük bir hayran kitlesi elde eden ünlü oyuncu Murat Serezl

Yeni projesini ilk kez AKŞAM'a anlattı

Çay tiryakilerine kötü haber! Öyle bir zararı var ki...

Bizi böyle kandırıyorlarmış! Tüm hileleri ortaya çıktı

Çıngıraklı yılanın kuyruğunda bakın ne var!