• $13,4379
  • €15,2397
  • 794.91
  • 1996.91
12 Mart 2020 Perşembe 09:06 | Son Güncelleme:

12 Mart burç yorumları! Yay burcunu zor bir gün bekliyor!

12 Mart burç yorumları! Yay burcunu zor bir gün bekliyor!

Astrolojiyle ilgilenenler 12 Mart Perşembe günü günlük burç yorumlarını araştırıyor. İş hayatına, aşk hayatına burçların etkisini merak edenler günlük burç yorumlarını okuyor. Ay hareketlerinin astrolojiye etkisiyle neler olacak? 12 Mart Perşembe günü Aslan burcunu uykusuz bir gün, Yay burcunu zor bir gün bekliyor. Astrolog Ceylin Çelebi koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarını yazdı. İşte günlük burç yorumları…

12 Mart 2020 Perşembe günü burç yorumları merak ediliyor. Aşk hayatınızda ne gibi değişimler yaşanacak, iş hayatınızda sizi neler bekliyor, sağlık konusunda sizi tehdit eden olaylar var mı? Bu soruların cevabı araştırılıyor. Ay hareketlerinin astrolojiye etkisiyle neler olacak? Koç burcunu duygusal bir gün, Aslan burcunu uykusuz bir gün, Yay burcunu zor bir gün bekliyor. Astrolog Ceylin Çelebi'nin yazdığı koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının yorumlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇLAR

Bugün Ay Plüton karesinin etkinleşmesi nedeniyle zorlu bir gün olabilir. Gün boyunca duygusal açıdan karmaşalar yaşayabilirsin. Ödemelerin ile ilgili öğleden sonra kontrolü eline alman gereken durumlar söz konusu olacaktır.

BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞALAR

Bugünü daha çok kendi başına geçirmen ve sana iyi gelecek faaliyetlerle geçirmen iyi olabilir. Öğle saatlerinde Ay karşıt burcun olan Akrep burcuna geçiyor. Eşine karşı fazla kontrolcü davranabilirsin.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Sabah saatlerinde yönetici gezegenin Merkür'ün Ay ile olan üçgen açısı kendini iyi ifade etmen konusunda sana olanak sağlıyor olacak. Akşam ise etrafında gelişecek olan olaylar nedeniyle ruh hâlinde değişkenlikler olabilir.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Sınırlandırılmalara maruz kalabileceğin bugün patron veya amirinle zorluklar yaşayabilirsin. Saat 12:28'de Ay Akrep burcuna geçiyor olacak. Partnerini fazla denetliyor olmaz aranızda sıkıntılar yaratabilir.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLANLAR

Sabah uyanmakta güçlük çekebilirsin zira gece yarısı Ay'ın Plüton ile olan zorlayıcı açısından ötürü uyumakta zorluk çekebileceğin bir durum söz konusu olabilir. Sabırsız bir enerjide olabilirsin.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Bugün alacağın haberler kendini suçlu hissetmene sebep olabilir. Ailevi yüklerini kardeşlerinle paylaşman da fayda var. Bununla birlikte kararsızlıkların da söz konusu olabilir.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİLER

Günün ilk yarısında duygularını bastırman gereken durumlar hayatına hâkim oluyor. Etrafında gelişen olaylara adapte olmakta zorlanıyorsun. Ay bugün senin burcundan ayrılıp saat 12.28'de Akrep burcuna geçiş yapacak.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREPLER

Öğleden sonra Akrep burcuna geçen Ay gün boyunca duygusal karmaşalar içerisinde olacağın bir güne işaret ediyor. İlişkilerinde birtakım konuları takıntı hâline getirebilirsin. Eskide kalmış konuları araştırmak adına harekete geçiyorsun.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAYLAR

Kontrol edemediğin durumlar söz konusu olabilir. İletişim konusunda ne kadar başarılı olsan da içsel anlamda zorlanacağın bir gün içerisindesin. Tepkilerini kontrol etmekte zorlanabilirsin.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Etrafındaki insanları birtakım sınırlandırmalara maruz bırakmak durumunda kalabilirsin. Kendini kanıtlama çaban hayli yüksek. Bilhassa otorite olduğun konularda sözünün dinlenmesini önemsiyor olacaksın.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVALAR

Yönetici gezegenin Satürn'ün Ay ile olan zorlayıcı açısı özellikle sabah saatlerinde annenle aranda birtakım çatışmalara yol açabilir. İşin ve evin arasında sıkışmışlık hissi yaşıyor olabilirsin. Akşam saatlerinde alınganlıkların artıyor olacak.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIKLAR

Öğleden sonra Akrep burcuna geçen Ay eğitiminle ilgili konularda araştırmalarına devam etmen için sana fırsat tanıyor. Akrep burcunun sezgiselliğini bugün çok daha fazla hissedebilirsin. Akşam seni sinirlendirebilecek durumlardan uzak durmalısın.

Astrolog Ceylin Çelebi

www.ceylincelebi.com

Instagram: astrolifeceylin

Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!
Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Roketsan geliştirdi! TEBER'in llk müşterisi belli oldu!

Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!
Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!

Ticaret Bakanlığı satışa çıkardı... İhalelerde büyük artış!

Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi
Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi

Kritik eşiği geçip rekor seviye ulaştı: 1 milyar dolarlık ihracat! Türkiye dünyanın 6. büyük üretim merkezi

<p>Elon Musk liderliğindeki uzay taşımacılığı şirketi SpaceX tarafından geliştirilen Starship roketl

SpaceX roketleri, Katy Perry'nin klibinde oynadı | TeknoZone #15

Dünden bugüne Fenerbahçe'nin Türk kalecileri! Yerli kaleci geleneği devam ediyor

Çöpe atmak yerine bakın ne yaptı! Yüzlerce açma halkası topladı sonra...

Bilim insanlarının yeni teorileri şaşırttı! Mısır Piramitleri nasıl yapıldı?