• $13,5131
  • €15,2617
  • 775.857
  • 1981.04
11 Eylül 2021 Cumartesi 09:14 | Son Güncelleme:

11 Eylül Cumartesi 2021 burç yorumları! Koç burcunun yüzü gülüyor

11 Eylül Cumartesi 2021 burç yorumları! Koç burcunun yüzü gülüyor
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA

11 Eylül Cumartesi 2021 burç yorumlarında olumlu enerjiler göze çarpıyor. Yay iç sesini dinleyebilir. Akrep dış görünüşüne dikkat edebilir. Peki 11 Eylül 2021 Cumartesi günü burçları neler bekliyor? İşte merak edilen burç yorumları...

11 Eylül Cumartesi 2021 burç yorumlarında Oğlak burcu seyhata çıkabilir. Balık'lar ruhsal destek alabilir. Peki 11 Eylül 2021 Cumartesi günü burçları neler bekliyor? İşte merak edilen burç yorumları...

11 EYLÜL 2021 CUMARTESİ GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç: Sağlığınıza kavuşacağınız, sevdiğiniz kişiyle aranızdaki problemleri çözümleyebileceğiniz güzel enerjiler altındasınız. Parasal konularla ilgili fırsat kapılarının açılacağı önemli iş anlaşmalarının sağlanacağı, zorlukların içinden feraha kavuşulacak özel etkiler altındasınız.

Boğa: Beraberliğinizde çıkan huzursuzlukların yerini bugün daha uyumlu ve birbirine kenetlenen enerjiler alacak gibi görünüyor. Kalabalık ortamlarda bugün bulunmak isteyebilirsiniz. Beraberliğinizde hayallerinizi gerçekleştirmek için gökyüzü arkanızda.

İkizler: Evinizin içerisindeki tamirat ve önemli süreçler bugün itibariyle daha rahatlayacak gibi görünüyor. Anne ya da babanızın rahatsızlıkları bulunuyorsa şifa bulacağı destekler arkanızda.

Yengeçler: Sevdiğiniz kişiyle flört, kardeşlerinizden ve yakın arkadaşlarınızdan gelen haberlerle bugün oldukça mutlu olacaksınız. Kısa bir tatile çıktıysanız eğlenmek sizi mutlu edecek gibi görünüyor.

Aslan: Parasal anlamdaki gelişmelerle birlikte evinizin içerisini dekore etmek, mobilya ve eşya almak isteyebilirsiniz. Gün içerisinde annenizle olan uyumunuz şahane görünüyor. İç dünyanıza yönelmeniz sonucunda daha huzurlu enerjiler aktifleşecek.

Başak: Kısa tatiller, yakın arkadaşlarınızın organize edeceği aktivitelerle birlikte eğlenceli bir gün sizinle birlikte. Kalbiniz boşsa alacağınız haberler sizi oldukça mutlu edebilir. Yeni bir eğitime girmek ve kendinizi göstermek için şans sizden yana

Terazi: Borçlar ve alacaklılar. Gelen ve giden bir enerji söz konusu. Para geldiği gibi gidebilir aman dikkat. Gizlediğiniz bazı sırların ortaya çıkma ihtimali bulunuyor, şimdiden söylemek ileride yaşayacağınız keşkelerin önüne geçebilir.

Akrep: Kendinizi kalabalık ortamların içinde çok güzel göstereceğiniz ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek güzel enerjiler ile karşılaşacağınız enerjiler sizinle birlikte olacak. Bugün kendinizle temas etmek oldukça önemli. Güzelleştiğiniz bir süreçten geçiyor olabilirsiniz.

Yay: Pek çok zorluk karşısında güçlü olan tutumunuz ve ilahi kaynaklardan alacağınız yardım bugün sizlerle olacak. Gizli düşmanlar ve sırlar bulunuyorsa güvenmediğiniz kişilere dertlerinizi anlatmamaya özen gösterseniz iyi olacak gibi görünüyor.

Oğlak: Uzak bir seyahate çıkma planı gündeminizde gökyüzü sizi destekliyor. Uzunca zamandır istediğiniz bir eğitime başlama, yabancı kişilerle iletişim kurma veya üniversite macerasına başlıyorsanız isminizden söz ettireceksiniz.

Kova: İş hayatınızda netlik kazanacak enerjiler sizinle birlikteyken, finansal konularda yöneticilerinizden beklediğiniz desteği görebileceğiniz etkiler altında olabilirsiniz. Babanızın ya da annenizin sağlığıyla ilgili bir operasyon sürecindeyseniz, korkmayın ilerleyen günlerde toparlıyor olacak.

Balık: Ruhsal kaynaklardan yardım aldığınız güzel bir süreçten geçiyorsunuz. Eşinizle birlikte aile ve akrabalarınızı işin içine katacağınız güzel aktiviteler yapmak ruhunuza iyi gelebilir. İş hayatınızda zorlandığınız konuların hukuki kurallarına dikkat etmek önemli.

Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi
Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi

Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi

Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!
Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Arazilerin yeni "gözü": Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül
Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül

Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül

<p> </p>

Muhalefet yatırıma neden karşı?

AFAD'dan Afganistan'daki ihtiyaç sahibi 2 bin aileye gıda yardımı

Antalya'yı fırtına vurdu! Dev dalgalar oluştu, ağaçlar devrildi

1,5 ton skunk ele geçirildi