• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
10 Eylül 2021 Cuma 09:23 | Son Güncelleme:

10 Eylül 2021 Cuma günü burç yorumları! Kova'yı bebek bekleyebilir

10 Eylül 2021 Cuma günü burç yorumları! Kova'yı bebek bekleyebilir
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA - Astrolog Özlem Recep

10 Eylül 2021 Cuma günü burç yorumları merak ediliyor. 10 Eylül 2021 Cuma günü Başak burcu çalışma ortamında sorunlar yaşayabilir. Oğlak sosyalleşebilir. Peki 10 Eylül 2021 Cuma günü burçları neler bekliyor? İşte merak edilen burç yorumları...

10 Eylül 2021 Cuma günü burç yorumlarında İkizler burcu gizli düşmanlara karşı temkinli olmalı. Yay'ı stresli günler bekleyebilir. Peki 10 Eylül 2021 Cuma günü burçları neler bekliyor? İşte merak edilen burç yorumları...

10 EYLÜL 2021 CUMA GÜNÜ BURÇ YORUMLARI

Koç: Finansal konularla ilgili bazı hayal kırıklıkları yaşamamak adına temkinli adımlar atmak ve borçlanmamak oldukça önemli. Beraberliğinizde yeni bir sürece hazırlanırken biz demeyi unutmamak yerinde olacaktır. Gün içerisinde sağlığa da ayrıca dikkat edelim.

Boğa: Kariyer hayatınızdaki zorlayıcı faktörler evliliğinize yansıyor olabilir. Bu da sizin hem sağlığınıza hem de iş yerinizdeki performansınızı zorlayacaktır. Bazı zorlukların içinden zamanla kurtulacağınızı unutmadan, iş yerinizdeki hakkınızı aramak yerinde olacaktır.

İkizler: Gizli düşmanlar, çalışma ortamınızdaki iki yüzlülükler karşınızda olabilir. Zorlandığınız yerlerden güç bulacağınızı unutmadan hareket etmeli. Arındığınız ne varsa şükür enerjisinde olmalısınız. Hukuksal süreçlere ve sözleşmelere de ayrıca dikkat.

Yengeç: Finansal konularda borçlanmamaya dikkatli olmalısınız. Beraberliğinizde eşinizin tutumu ve zaman zaman aranızda geçen sıkıntılar bugün tekrar gündemde olurken, empati yapmaya özen göstermek günü kurtaracaktır.

Aslan: Evliliğiniz ya da ortaklarınız arasında geçen sıkıntılar sizi zaman zaman zorlasada, önemli adımlar atmak üzere olabilirsiniz. Pek çok konunun önümüzdeki günlerde değişebileceğini öngörerek ilerlemek iyi olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Başak: Çalışma ortamınızda yaşadığınız bazı zorluklar bugün karşınızda olabilir. Kendinizi yenilediğiniz bugünlerde sağlığınızı yoran enerjilere izin vermemelisiniz. Önemli proje ve çalışmalarınızın iptal olma durumu olabilir, aman dikkat.

Terazi: Beraberliğinizde zorlandığınız konular, benim ailem senin ailen meselelerine karşı temkinli olmalısınız. Zihninizi geçmiş ve gelecek arasında dengeleyebilirseniz ilerleyen günlerde de daha mutlu olabilirsiniz.

Akrep: Hem kendi sağlığınıza hem de ailenizdeki kişilerin sağlığına dikkat etmeniz gereken günlerden geçmektesiniz. Beraberliğinizin aileniz ve arkadaşlarınız tarafından bazı eleştirilere tutulması sizi biraz zorlayabilir. Kimseyi kırmadan günü geçirmek önemli.

Yay: Aile büyüklerinizden birinin hastane ve ameliyatlarıyla ilgili bugün kendinizi koştururken bulabilirsiniz. İçsel anlamda çalışma alanınızda çıkabilecek sıkıntılar karşısında sakinliğinizi korumalı. Şanslı yükselişlere yetişebilmek için vitamin ve mineral alımına önem göstermelisiniz.

Oğlak: Sosyalleşeceğiniz bir gün. Kalbiniz boşsa sürpiz gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Parasal konularda gelir kapınızı kimseye açmamanız oldukça önemli görünüyor. Kalabalık ortamlarda maske - mesafe kuralına uymanız da ayrıca önem teşkil ediyor, sağlığa dikkat.

Kova: Bebek sahibi olacağınız bir sürecin içerisinden geçiyor olabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi mutlaka yaptırarak ilerlemek oldukça önemli. İş hayatınız açısından ise ev ve ofis değişikliği, projelerle ilgili toplantıların çok aktif olacağı bir gün olacak gibi görünüyor.

Balık: Ruhsal anlamda her ne kadar zorlansanız dahi, kendinizi her türlü konuya karşı daha savaşçı hissedeceksiniz. Sağlığınızla ilgili arkadaşlarınızdan ve kardeşlerinizden destek alabilirsiniz. Kendinize özen göstermeniz gereken günlerden geçmektesiniz.

En mükemmeliyetçi 3 burç

Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak
Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak

Yatırım için bakanlığa başvurdular! Binlerce kişiye iş kapısı açılacak

'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'
'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'

'Yükümüz 840 lirada kalsın, asgari ücret 4 bin TL olsun'

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu
Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te 'Asker Duası' coşkusu

Başkan Erdoğan 24 yıl sonra o şiiri yeniden okudu... Siirt'te "Asker Duası" coşkusu

<p>Haber: Ayşe Gültekin </p><p>'İSTANBUL BİR OKULSA BEYOĞLU BUNUN MERKEZİ' </p><p>Beyo

Kültür ve sanatın kalbi Beyoğlu

UNESCO'nun geçici listesindeki Yesemek'te 15 heykel gün yüzüne çıkarıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'te toplu açılış törenine katıldı

Ürdün'ün Salt kentindeki müze dünyanın en küçük Kuran-ı Kerim'ine ev sahipliği yapıyor