• $ 6,8579
  • € 7,7522
  • 390.959
  • 115748
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
01 Temmuz 2020 Çarşamba 10:59 | Son Güncelleme:

1 Temmuz 2020 burç yorumları! Temmuz ayı tekliflerle başlayacak

Aşk, iş ve aile konularında bilgi almak isteyenler günlük burç yorumlarını takip ediyor. Peki, temmuz ayının ilk gününe burçlar nasıl başlayacak? 1 Temmuz Çarşamba günü Boğa burcunu çocuklarla ilgili konular, İkizler burcunu ailevi konular bekliyor. Boğa burcu yakın bir arkadaşından teklif alabilir, Başak burcu için kişisel konular önemli hâle gelebilir. Akrep burcu ise temmuz sabahına sıra dışı bir haberle uyanacak. Günlük burç yorumları aşk, iş ve aile konusunda ipucu veriyor. İşte 1 Temmuz 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

1 Temmuz 2020 burç yorumları merak ediliyor. Temmuz ayının ilk gününe burçlar nasıl başlayacak? Temmuz ayı burç yorumlarında otorite figürleri ve ani haberler söz konusu. 1 Temmuz Çarşamba günü Boğa burcunu çocuklarla ilgili konular, İkizler burcunu ailevi konular bekliyor. Boğa burcu yakın bir arkadaşından teklif alabilir, Başak burcu için kişisel konular önemli hâle gelebilir. Akrep burcu ise temmuz sabahına sıra dışı bir haberle uyanacak. Günlük burç yorumları aşk, iş ve aile konusunda ipucu veriyor. İşte 1 Temmuz 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları...

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ: 1 Temmuz Çarşamba günü Ay Başak burcunda ilerliyor olacak. Otorite figürlerin veya amir pozisyonundaki kişiler ile ilgili ani ve beklenmedik olaylar yaşayabilirsin.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA: Çocuklarınla ilgili konular bugün öne çıkıyor olacak. Sıra dışı konular söz konusu olabilir. Yakın bir arkadaşından önemli bir teklif alabilirsin.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER: Ay’ın Başak burcunda ilerlediği bugün ailenle ilgili konular önemli hale geliyor olabilir. Sabah erken saatlerde iletişim konularına hayli dikkat etmelisin.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ: Yakın çevrendeki insanları memnun etmeye çalışmaya odaklanabilirsin. Sabah erken saatlerde iletişim konularında dikkat etmen gereken durumlar var. Akşam saatlerinde uyumlu enerjiler altında olacaksın.

BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Temmuz ayı nasıl geçecek? 1 Temmuz 2020 burç yorumları

Nasreddin Hoca Şenliği

Nasreddin Hoca Şenliği

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...