• $7,7992
  • €9,3514
  • 443.48
  • 1293.97
31 Ekim 2020 Cumartesi 22:53 | Son Güncelleme:

1 Kasım 2020 günlük burç yorumları! Kasımda burçları neler bekliyor?

1 Kasım 2020 günlük burç yorumları! Kasımda burçları neler bekliyor"
AKSAM.COM.TR/MOR PAPATYA
- Astrolog Ceylin Çelebi

Hangi burç kasım ayına şanslı başlayacak? Günlük burç yorumları kasımda nelere dikkat çekiyor? Aşk, sağlık ve para konularında 1 Kasım 2020 burç yorumları en güncel yorumlarıyla haberimizde...

1 Kasım 2020 burç yorumları araştırılıyor. Kasım ayı burç yorumları ne ifade ediyor? Boğa burcunda meydana gelen dolunayın ardından burçlar ikili ilişkilerde zorluk yaşayabilir. Ay tüm gün Boğa burcunda ilerliyor. 1 Kasım Pazar günü Koç burcu sınırlandırmalara maruz kalabilir, Akrep burcunu birtakım gerginlikler bekliyor. Oğlak burcu ise aşk hayatında değişiklik yaşayabilir. İşte Astrolog Ceylin Çelebi'nin kaleme aldığı kasım ayı burç yorumları...

1 KASIM 2020 KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇ: 1 Kasım günü Ay tüm gün Boğa burcunda ilerliyor olacak. Akşam saatlerinde sınırlandırılmalara maruz kalabilirsin.

1 KASIM 2020 BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞA: Ay Pazar günü boyunca senin burcunda ilerliyor olacak. Sabah saatlerinde iştahın açık olabilir. Günün büyük bir bölümünde uzak akrabalarından aldığın bir destek seni mutlu edecek.

1 KASIM 2020 İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER: Motivasyonun gün boyunca yüksek olabilir. Sabah erken saatlerde yalnız başına kalmak sana iyi gelebilir. Hastanelerle ilgili işlerin varsa yolunda gidebilir.

1 KASIM 2020 YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ: Sosyal çevrende görüştüğün insanlardan destek alıyorsun. Bununla birlikte eşinle aranızdaki buzların erimesi de moralini yükseltebilir.

1 KASIM 2020 ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN: Toplum önünde gözükmekten hoşlandığın bir gündesin. İşlerinle ilgili istikrar yakalamak istiyor olabilirsin. 

1 KASIM 2020 BURÇ YORUMLARININ DEVAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN

Burçlar kasım ayına nasıl başlayacak? 31 Kasım 2020 burç yorumları

<p>Konya'da gelen son dakika haberine göre, Kadir Şeker'in kurtardığı Ayşe Dırla, polisin eroin bask

Eroin dolu araçtan Kadir Şeker'in kurtardığı Ayşe Dırla çıktı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Syedra Antik Kenti'nde yapılan çalışmalar ile Hellenistik, Roma, Bizans ve Anadolu Selçuklu eserleri gün yüzüne çıkartılıyor

Doğa harikası yayla çöplüğe döndü