• $7,2706
  • €8,9058
  • 415.542
  • 1488.21
31 Mart 2016 Perşembe 12:22 | Son Güncelleme:

Buse Terim’den DeFacto için ilkbahar-yaz koleksiyonu

Buse Terim’den DeFacto için ilkbahar-yaz koleksiyonu

İlk olarak geçtiğimiz Sonbahar-Kış sezonu için DeFacto’ya özel bir koleksiyon hazırlayan Buse Terim, yeni sezonda da DeFacto için yaz ışıltısını yansıtan bir seri hazırladı. The House Hotel Bosphorus’da tanıtılan Buse Terim for DeFacto 2016 İlkbahar–Yaz Koleksiyonu, 1 Nisan İtibariyle Türkiye’de 128 mağazada, yurtdışında da 15 mağazada satışa sunuluyor.

Türkiye’nin en büyük hazır giyim ve moda markalarından DeFacto, İlkbahar – Yaz 2016 sezonunda moda danışmanı ve blogger Buse Terim ile işbirliğine devam ediyor. DeFacto için hazırladığı ilk koleksiyonu büyük ilgi gören Buse Terim, şimdi de 2016 İlkbahar–Yaz sezonuna özel bir seçki oluşturdu. Buse Terim for DeFacto 2016 İlkbahar–Yaz Koleksiyonu, günlük stili geceye de taşıyan 56 parçalık ürün yelpazesiyle, modayı takip etmek isteyen DeFacto kadınlarına trendy seçenekler sunuyor. 

Derya Palamutçuoğulları: “Hedefimiz, ulaşılabilir modanın dünya markalarından biri olmak” 

Buse Terim for DeFacto 2016 İlkbahar–Yaz Koleksiyonu’nun modayı takip etmek isteyen kadınlar için özel seçenekler sunduğunu söyleyen DeFacto Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Derya Palamutçuoğulları: “Modacı ve stil danışmanlarıyla işbirliklerimiz kapsamında Buse Terim’le oluşturduğumuz ilk koleksiyonumuz çok sevildi, büyük ilgi gördü. Bu yolda asıl hedefimiz; ulaşılabilir modanın dünya markalarından biri olmak. Bunu da modayı takip eden tüm kadınların sadece izlediği değil, ulaşabildiği bir moda markası olarak yapacağız. İlkbahar–Yaz sezonu için Buse Terim ile hazırladığımız yeni koleksiyonumuz da en son trendleri yansıtan çizgileriyle, kendi tarzını yaratmak isteyen kadınlara ilham verecek” dedi. 

Buse Terim: “DeFacto kadınları, ilkbahar ve yaz ayları boyunca ışıl ışıl parlayacak.”

2016 İlkbahar-Yaz için hazırladıkları seçkide, DeFacto kadınının yine modern tasarımları tamamlayıcı aksesuarlar ile birlikte bulacaklarını söyleyen Buse Terim yeni koleksiyon için şunları söyledi: “Buse Terim for DeFacto İlkbahar-Yaz koleksiyonunda kadınları mutlu edecek tüm trendlere yer verdik, hem şık hem de rahat, hem gündüz hem gece kullanılabilecek bir seçki oluşturduk. Yaz güneşinin yansıması gibi ışıl ışıl olsun istedik. Böylece modayı yakından takip eden DeFacto kadınları, ilkbahar ve yaz ayları boyunca şıklıklarıyla dikkat çekecek ve her yerde ışıl ışıl parlayacak.”

Işıldayan koleksiyonda çizgiler ön planda

Yazın masumiyetinin temsilcisi beyazın hakim olduğu koleksiyonda, renk paletini, pembe, mavi, nar çiçeği gibi pastel tonlar oluşturuyor. Buse Terim for DeFacto 2016 İlkbahar–Yaz Koleksiyonu’nun en favori dokunuşu olan çizgiler ise, pek çok parçada boy gösteriyor. Günlük stili rahatlıkla geceye de taşımak isteyen kadınlara ilham veren koleksiyonda bu yaz ışıltı hakim. Güneş gibi parlayan payetli şortlar ve mini etekler, tiril tiril bluz ve gömlekler ile kombinleniyor. Uzun ve kısa kol alternatifli ve püskül detaylı kruvaze elbiseler, grafik desenli mini tulumlar ve yerlere kadar uzanan fırfırlı elbiseler bu yaz aylarının en hit parçaları olacak.  
Omuzu açıkta bırakan hareketli elbiseler ve gömlekler ile yaz akşamlarında omuza alınabilecek desenli “bomber” ceketler ise hem gündüz hem de gece aynı şıklığı yakalamak isteyenler için ideal.  Gardropların olmazsa olmazı jean pantolonlar ile kombinlenebilen hasır şapkalar, gümüş çantalar, pudra tonlarında babetler ve stilettolar da tarzını ortaya koymak isteyen DeFacto kadını için özel seçenekler sunuyor.

<p><span>Gaziantep'in meşhur lezzeti küşleme kebabı hem görünümü hem de tadıyla görenlerin iştahını

Gaziantep'in meşhur küşleme kebabı tarifi

Vaka artışı yaşanan Samsun'da 'gizli ekip' tekrar görevde

2 bin 225 rakımdaki çığ tatbikatı nefes kesti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Macaristan'da