• $ 6,1362
  • € 6,6401
  • 322.823
  • 116829
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Arda İşler’den sonsuz ‘Aşk’a özel

Kişiye özel tasarımlarında Osmanlı motiflerini kullanmasıyla ün salan, başarılı mücevher tasarımcısı Arda İşler, 14 Şubat Sevgililer Günü için sonsuz ve bitmeyen aşkı sembolize eden ve her keseye hitap eden özel bir koleksiyonu mücevher tutkunlarının beğenisine sundu. Koleksiyonda Osmanlı Dönemi mücevherlerin yanı sıra elmas, pırlanta, zümrüt, yakut, inci, safir ve topaz taşları ile kombinlenmiş modern tarzda tasarımlar da ön plana çıkıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü, aşka inanan herkes için yılın en özel günlerinden biri. Tüm vitrinler ve tasarımlar kırmızı kalpler ile süslendi ve aşka boyandı. Özellikler baylarda yüzlerce alternatifin arasında “Eşime ne alacağım?” telaşı başladı. Farklı ve özel tasarımlı hediyeler ise can kurtarır nitelikte, zira ölümsüz aşka ithafen eşsiz ve tek olmaları en temel özellikleri. Mücevher tasarımcısı Arda İşler; bu özel gün için farklı, alışılmışın dışında ve oldukça kıymetli öneriler sunuyor. Aşka adadığı yeni koleksiyonu ile ‘aşk’ın elmas halini mücevher tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Arda İşler’in göz kamaştıran Sevgililer Günü özel koleksiyonunda aşkın taşı yakut, elmas ve pırlantanın sonsuz ışıltısı ile birleşti. Keza masumiyetin simgesi inci ve sadakati temsil eden zümrüt de yine pırlanta ve elmas taşlar ile bezendi ve aşkın masumiyetine ithaf edildi.

Başarılı mücevher tasarımcısı Arda İşler, Sevgililer Günü için seçilen mücevher tasarımın ya sadece pırlanta ya da yakut ile harmanlanmış bir pırlanta tasarım olmasını öneriyor. İşler : “ Tutkulu aşkın yegane taşı  yakut, elmastan sonra en sert mücevher taşıdır. Tutkunun ve aşkın taşıdır yakut. Kalbe hem duygusal hem de fiziksel anlamda fayda sağladığına inanılır. Yüzyıllardır var olan bir diğer inanışa göre yakut taşının sevgi, güven ve cesaret verdirir hatta aşkı alevlendirir. Bu sebeple elmas, pırlanta ve yakut ile bezenmiş tasarımlar başta olmak üzere yine her zevk ve her keseye hitap edecek şekilde, keza her yaştan aşıkların kendilerini ait hissedecekleri segmentler ile koleksiyonumuzda yelpazemizi zengin tuttuk. İnanıyoruz ki aşkın yaşı yoktur! “ dedi. 


5.9´luk depremde evi yıkıldı, eşi ve 3 çocuğunu kaybetti

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Fenerbahçe-Galatasaray

Koronavirüs'ün küresel ekonomik büyümeye etkisi olur mu?