• $8,068
  • €9,6632
  • 453.047
  • 1400.11
02 Nisan 2021 Cuma 15:34 | Son Güncelleme:

Zümrüdüanka'nın yıldızı Ceren Yılmaz koronavirüse yakalandı! Sevenlerinden dua istedi

Zümrüdüanka'nın yıldızı Ceren Yılmaz koronavirüse yakalandı! Sevenlerinden dua istedi

Fox TV'de yayınlanmış olan Alp Navruz ile başrollerini paylaştığı Zümrüdüanka dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Ceren Yılmaz, koronavirüse yakalandı. 'Unutmayın ki bana hiç bir şey olmaz' notuyla hastane odasından paylaşım yapan Ceren Yılmaz, takipçilerinden dua istedi.

Son dönemde artan koronavirüs vakalarının ardından ünlü isimlerden de arka arkaya kötü haberler gelmeye devam ediyor. Alp Navruz ile başrollerini paylaştığı Zümrüdüanka dizisindeki performansı ile beğeni toplayan Ceren Yılmaz koronavirüse yakalandı.

Hastanede tedavi altına alınan güzel oyuncu Ceren Yılmaz, sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. İlk olarak hasta yatağından fotoğraf paylaşan Yılmaz, 'Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz' notunu ekledi.

Daha sonra video paylaşan Yılmaz, şu ifadeleri kullandı: 'Mesaj atan, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum. Maalesef Kovid olmuşum. Ama geçer herhalde, öyle düşünüyorum. Siz bol bol dua edin'

CEREN YILMAZ KİMDİR?

Ceren Yılmaz, 6 Haziran 1990 yılında Samsun'da dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi Sahne Tasarımı Bölümü mezunudur.

Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi dizisinde canlandırdığı Hatice karakteri ile ilk dizi deneyimini gerçekleştiren Ceren Yılmaz, Deli Gönül, Üç Harfliler: "Adak" gibi yapımlarda rol aldı. Ceren Yılmaz son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt karakterine hayat verdi.

<p>Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen Koronavirüs'ün kalp rahatsızlığı olanlar üzerindeki etkis

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

İstanbul'da tedirgin eden görüntü! mavi suyun sırrı ne?

Ramazanda zekât, fitre ve oruç fidyesi kimlere verilir? Zekât alıp verirken nelere dikkat etmeli?

Adana Ulu Camii'nin kayıp çinileri Londra'dan çıktı