• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
06 Ocak 2021 Çarşamba 23:19 | Son Güncelleme:

Zümrüdüanka neden final yapıyor? Zümrüdüanka 26. bölüm finalinde sürpriz gelişme

Zümrüdüanka neden final yapıyor" Zümrüdüanka 26. bölüm finalinde sürpriz gelişme

Ekrana veda eden diziler arasına Zümrüdüanka'da eklendi. Fox Tv'de yayınlanan dizi kısa süre önce çarşamba gününe alınmış, Sen Çal Kapımı dizisi ile yer değişikliği yapmıştı. Son dönemde yıldızı parlayan isimlerden olan Alp Navruz ve Ceren Yılmaz'ın başrollerini paylaştığı dizi bu akşam son kez ekrana geliyor. Zümrüdüanka neden final yapacak, yeni bölümde neler olacak?

Zümrüdüanka finali bu akşam ekrana gelecek. Çekimler, Kapodokya'nın büyülü ve gizemli atmosferinde gerçekleşiyordu. Fox Tv'de yeni yıl ile beraber iki dizinin fişini çekmiş oldu. Daha öncede Çocukluk ekrana veda etmişti. "Zümrüdüanka neden final yapacak, yeni bölümde neler olacak?" sorusu izleyenlerin akıllarında soru işareti bıraktı. Dizi daha öncede cumartesi akşamları yayınlanırken çarşamba günün alınmıştı. 

ZÜMRÜDÜNKA NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Zümrüdüanka dizinin reytinglerde istenile sonucu elde edememesi sebebiyle bittiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Dizi bu akşam saat 20:00'de Fox TV'de son kez ekrana gelecek

ZÜMRÜDÜANKA FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Zümrüt’ün tek bir sözüyle konaktan gönderilen Azimet’in gidişi suskun olur. Ancak bu fırtına öncesi sessizliktir ve onu tanıyan herkes bunun arkasından büyük bir fırtınanın geleceğini iyi bilir.

Azimet’in gidişiyle birlikte Demirkanlar konağında adeta yaprak dökümü yaşanır. Herkesten ve her şeyden uzaklaşmak isteyen Suhandan’la Latif, hayatlarına başka bir yerde devam etme kararı alır. Abbas ise Canan’la yepyeni bir sayfa açmaya niyetlenir. Bu uğurda evliliğini bile sonlandırmaya hazırdır.

Zümrüt ve Ülfet’i kendisi için bir tehdit olarak gören Azimet; son oyununu kurar ve Abbas’ın yardımıyla anne kızı tuzağa çeker. Ancak bu tuzak Zümrüt’ü değil Azimet’in sonunu getirir. Ve bütün sırlar bir bir ortaya dökülür.

Zümrüdüanka final bölümüyle Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

<p>Peki, yeni gelen aşılar nasıl uygulanacak? Toplum  Kovid-19’a karşı ne zaman bağışıklık kaz

Kısıtlamalar kalkıyor mu?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

1 milyon kibritle öyle bir şey yaptı ki

Amasya'da mamutlara ait olduğu değerlendirilen fosiller bulundu