• $ 6,7716
  • € 7,3791
  • 361.06
  • 94574.1
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Zümrüdüanka dizisi ne zaman başlıyor? Zümrüdüanka 1. bölüm fragmanı yayında

Zümrüdüanka dizisi ne zaman, hangi gün başlıyor? sorusu yoğun bir şekilde aratılmaya başladı. Fox Tv’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Zümrüdüanka 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Sebahat Kumaş gibi isimlerin yer aldığı dizi konusu ve oyuncu kadrosuyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran dizi imkânsız bir aşkın duygu yüklü hikâyesini anlatıyor. İşte Zümrüdüanka dizisinin yayınlanacağı tarih…

Başrollerini Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın paylaştığı Zümrüdüanka dizisi Fox Tv’de izleyici karşısına çıkacak. Zümrüdüanka dizisi ne zaman başlıyor? sorusu da diziyi izlemek isteyen kişiler tarafından aratılmaya başladı. İmkânsız bir aşkın duygu yüklü hikâyesini izleyiciyle buluşturacak dizininin senaryosu Can Sinan’a aitken yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Zümrüdüanka 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Haberimiz içerisinden diziyle ilgili merak edilen her şeye ulaşabilirsiniz.

ZÜMRÜDÜANKA DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Başrollerinde yakışıklı oyuncu Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın yer aldığı Zümrüdüanka dizisi 25 Ocak Cumartesi günü Fox Tv’de başlayacak.

ZÜMRÜDÜANKA 1. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ZÜMRÜDÜANKA KONUSU VE OYUNCULARI

25 Ocak’ta ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan Zümrüdüanka, imkânsız bir aşkın duygu yüklü hikâyesini izleyiciyle buluşturacak. Yapımını Pastel Film’in, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği, yönetmen koltuğuna Cemal Şan’ın oturduğu dizinin senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Hatice Aslan, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Sebahat Kumaş, Mine Kılıç, Simge Selçuk, Korkmaz Arslan, Asiye Dinçsoy, Pelin Abay, Doğa Zeynep Doğuşlu, Barış Küçükgüler, Miray Akay, Gönül Akbaş, Serkan Açay, Gökhan Bekletenler, Eren Demir, Umut Karadağ, Nazlı Pınar Kaya ve Ebrar Baba gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

 

 


Markete maskesiz giren müşteri, uyarılınca ortalığı birbirine kattı!

Markete maskesiz giren müşteri, uyarılınca ortalığı birbirine kattı!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayvanların objektiflere takılan en korkunç anları

İstanbul'da 65 yaş ve üstündeki 1 milyon 150 bin kişiye maske ve kolonya dağıtımına başlandı