• $7,7232
  • €9,1666
  • 417.406
  • 1530.27
13 Aralık 2020 Pazar 14:23 | Son Güncelleme:

Zuhal Topal'la Sofrada birinci kim oldu? 11 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi!

Zuhal Topal'la Sofrada birinci kim oldu" 11 Aralık Cuma Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi!

11 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada final heyecanı yaşandı. Bugün bir gelin ve kayınvalide 15 bin TL'nin sahibi oldu. Hafta içi her gün Fox Tv ekranında Zuhal Topal tarafından sunulan programda gelinler yemekleri yaparken puanlamayı kayınvalideler gerçekleştiriyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu? 11 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi...

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi açıklandı. Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada Fox Tv'de hafta içi her gün izleyici ile buluşuyor. 15 bin TL'yi kazanmak isteyen yarışmacılar, pazartesi gününden beri kıyasıya yarışıyor. Programın çekimleri, koronavirüs önlemleri alınarak gerçekleştiriliyor. Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu? 11 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi haberimizde.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA KİM BİRİNCİ OLDU?

Zuhal Topal'la Sofrada 11 Aralık haftanın birincisi belli oldu. Hafta boyunca yarışan gelinlerin puanı Zuhal Topal tarafından açıklandı.

Zuhal Topal'la Sofrada 11 Aralık Cuma haftanın birincisi 30 puan ile Yasemin oldu. Ardından Rukiye 29 puan ile ikinci, Tuğçe 26 puan ile üçüncü, Merve 25 puan ile sonuncu oldu.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 11 ARALIK YARIŞMACISI KİM?

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın finali bugün yapılıyor. 11 Aralık Cuma günü haftanın finalinde Tuğçe Kaya yarışıyor. Tuğçe 25 yaşında 4 yıllık evli, agresif ve oldukça hırslı biridir. Kayınvalidesi ise Fatma Kaya'dır. Fatma, aslen Adıyamanlı, sessiz sakin biri ve gelinine çok güveniyor.

<p>Anayasa Mahkemesi'nin geçen hafta verdiği bir karar, emekliliğine kısa süre kalan çalışanlara kol

Çalışma hayatında bu hafta neler konuşulacak?

Şans eseri ölümden dönen insanlar

ABD'nin Yunanistan'a hibe edeceği silahlar! İşte o liste

Adana'da yanan ormanlık alanlar tekrar ağaçlandırılmak üzere hazırlanıyor