• $7,3836
  • €8,9514
  • 438.029
  • 1467
09 Ocak 2021 Cumartesi 09:56 | Son Güncelleme:

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı kim oldu? Zuhal Topal'la Sofrada 15 bin TL'yi kim aldı?

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı kim oldu" Zuhal Topal'la Sofrada 15 bin TL'yi kim aldı"

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı bugün belli oldu. 8 Ocak puan durumu kayınvalideler tarafından verilecek. Zuhal Topal'ın da verdiği puan ile 15 bin TL'yi almaya hak kazanan isim netleşecek. Ekranların sevilen yapımları arasında yer alan yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı kim oldu? Zuhal Topal'la Sofrada 8 Ocak puan durumu heyecanla bekleniyor.

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı belli oldu. Zuhal Topal'la Sofrada 8 Ocak puan durumu sonrası bir isim 15 bin TL'nin sahibi seçildi. Ekranların en çok kazandıran yarışmalardan biri olan program hafta içi her gün ekrana geliyor. Birbirinden farklı gelin ve kayınvalideler yarışma boyunca kıyasıya mücadele ediyor. Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı kim oldu? 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA HAFTANIN KAZANANI KİM OLDU?

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi 28 puan alan Zerrin Hanım oldu. 20 puan alan Elif Hanım ise birinciliğe veda eden ilk isim oldu. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışmada Zuhal Topal'ın oyları da birinci ismi belirlemede etkili oldu.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Zuhal Topal'la Sofrada Başvurusunda bulunmak isteyenleri aşağıdaki link üzerinde verilen başvuru formuna gerkli bilgileri yazarak katılım sağlayabilir. Programda her hafta bir gelin ve kayınvalide 15 bin TL'nin sahibi oluyor.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA BAŞVURU LİNKİ!

<h3>Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, CHP'nin 'Militan' provokasyonunu AKŞAM TV

CHP neden 'Militan' provokasyonu yapıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Eren-5 operasyonunda 53 sığınak ile 62 depo kullanılamaz hale getirildi

Ankara'da80 yaş ve üzerindeki vatandaşlara aşı uygulanmaya başlandı