• $7,4379
  • €8,9762
  • 410.582
  • 1531.05
13 Mart 2020 Cuma 17:18 | Son Güncelleme:

28 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada kazananı kim? Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi belli oldu!

28 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada kazananı kim" Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi belli oldu!

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi belli oldu! Zuhal Topal'la Sofrada programında final heyecanı yaşandı. Bu hafta yarışmacıları arasında kimin birinci olacağı merak ediliyordu. Haberimiz içerisinden yarışmanın birincisine ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi belli oldu! 24-28 Şubat Zuhal Topal'la Sofrada puan durumu nedir? Fox TV'de ekrana gelen yarışmada her hafta final heyecanı yaşanıyor. Cuma günleri bir kişi birinci oluyor. Haftanın ilk yarışmacısı olan Tülay Coşkun 26 puan, 25 Şubat yarışmacısı Emine Kara 23 puan, 26 Şubat yarışmacısı Ayşegül Şişman 18 puan ve 27 Şubat yarışmacısı Necla İnci 29 puan aldılar. İşte 28 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada kazananı...


ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA YARIŞMASININ KAZANANI AÇIKLANDI!

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 28 Şubat Cuma günü yayınlanan bölümünde haftanın birincisi belli oldu. Özge Hanım 24-28 Şubat arasında süren yarışmanın birincisi oldu ve 15 bin TL'lik para ödülünün sahibi oldu. Haftanın ikincisi Necla Hanım, üçüncüsü Tülay Hanım, dördüncüsü Emine Hanım ve beşincisi Ayşegül Hanım oldu.

ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA PUAN DURUMU

Haftanın ilk yarışmacısı olan Tülay Coşkun 26 puan, 25 Şubat yarışmacısı Emine Kara 23 puan, 26 Şubat yarışmacısı Ayşegül Şişman 18 puan ve 27 Şubat yarışmacısı Necla İnci 29 puan aldılar.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA HAKKINDA

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan yemek yarışmasında Zuhal Topal, gelin ve kayınvalideleri buluşturuyor! Her bölüm kıyasıya rekabet yaşanıyor...

Yapımcılığını Dual Yapım’ın üstlendiği program hafta içi her gün 16.00'da FOX’ta yayınlanıyor.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 3 Mart 2013'te hayatını kaybeden Müslüm Gürses'i, bir uçak yol

Bakan Çavuşoğlu'nun Müslüm Gürses'le hatırası

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı