• $ 5,7161
  • € 6,3337
  • 270.337
  • 107315
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Zeynep Korel'den kardeşi Bergüzar Korel hakkında şaşırtan iddia! 'Onların evliliği...'

Geçtiğimiz günlerde Amerika'da gündeliğe gittiği ortaya çıkan ve magazin gündemini sallayan Zeynep Korel, flaş bir iddia ortaya attı. Korel, Halit Ergenç ile evli olan kardeşi Bergüzar Korel'in evliliğinin bebek sayesinde devam ettiğini öne sürdü.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel'in, geçtiğimiz günlerde Chicago'ya taşınarak burada hayatına sıfırdan başladığı öğrenilmişti. Boğaziçi Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunu olan, Teksas'taki Rice Üniversitesi'nde Tasarım bölümünü bitiren, birçok şirkette yöneticilik yapan, iki kitap yazan Zeynep, temizlik işçisi olmuştu. Oturduğu sitede günlüğü 400 liraya evlere temizliğe giden Korel'in, arta kalan vaktinde de saati 70 liraya köpek gezdirdiği belirtilmişti.

'EVLİLİĞİ BEBEK SAYESİNDE DEVAM EDİYOR'

Bugün de bir magazin programına açıklama yapan Zeynep Korel, herkesi şaşırtan ifadeler kullandı. Korel, programa yaptığı açıklamada ailesi tarafından dışlandığı için Amerika’da temizlikçilik yaptığını ve kardeşinin Halit Ergenç ile olan evliliğinin bebek sayesinde devam ettiğini iddia etti.

DEMET AKALIN’DAN BERGÜZAR KOREL'E DESTEK

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu açıklamaların ardından şarkıcı Demet Akalın’dan bir paylaşım geldi. Instagram hesabının hikaye kısmından Bergüzar Korel’in bir fotoğrafını paylaşan Akalın, "Şiddetin en fenasını yaşıyor! Hem de en yakınından hem de bir can taşırken. Sakın üzülme ne olur" notunu yazdı ve Korel'e destek çıktı.


<p>Olay, Vietnam’da meydana geldi. Bir grup çocuk, buldukları ölü bir yılanı ip olarak kullandı. Ama

Çocuklar Ölü Yılanla İp Atladı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Başkan Erdoğan ile Devlet Bahçeli arasında kritik görüşme