• $8,1993
  • €9,8803
  • 472.197
  • 1330.48
26 Mart 2021 Cuma 14:44 | Son Güncelleme:

Zerrin Özer'in tecavüzcüsü Ümit Güner ile karıştırılan Güner Ümit isyan etti!

Zerrin Özer'in tecavüzcüsü Ümit Güner ile karıştırılan Güner Ümit isyan etti!

Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk olan Zerrin Özer, tecavüze uğradığını açıklaması magazin gündemine bomba gibi düşerken isim karışıklığı yaşanması ortalığı karıştırdı. Güner Ümit katıldığı programda kendisini Zerrin Özer'e tecavüz eden Ümit Güner ile adının karıştırılmasına tepki gösterdi. Zerrin Özer, Güner Ümit'in isyanının ardından 'Sevgili dostum Armağan Çağlayan'ın katıldığım programında konusu geçen şahsın, sunucu ve tiyatro sanatçımız SN. Güner Ümit'in bu çirkin konuyla hiçbir alakası ve bağlantısı yoktur. Güner Ümit Beyin kendisine, ailesine, sevenlerine ve medya mensubu bütün dostlara açıklama yapmayı bir borç bilirim.' ifadelerini kullanarak açıklamada bulundu.

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk oldu. Başından geçen talihsiz olayı anlatan Zerrin Özer, Ümit Güner adındaki yapımcı tarafından tecavüze uğradığını yıllar sonra itiraf etti. Güner Ümit ise Ümit Güner ile adının karıştırılıp haberlerde yer almasına Ali Eyüboğlu ve Seher Kılıç'ın Youtube'da yaptığı Magazin Noteri programında isyan etti. Güner Ümit, konuyla ilgili şunları söyledi:

'İlk duyduğumda inanamadım ve Armağan Çağlayan ile yaptıkları programı izledim. Programda Ümit Güner ismi Zerrin Özer'in ağzından çıkmıyor. Ama olayla ilgili detayları anlatıyor. '180 kilo bir adam' diyor ben hayatım boyunca 75 kilo bir adamdım. 30 senedir hala aynı elbiseleri giyiyorum.

Mahkeme süreci başladı. Youtube'da bazı kanallar benim resimlerimi kullanarak bu olayı haberleştirmişler. Bu insanlar bilinçsiz mi yoksa kasıtlı mı yapıyorlar bilemiyorum. Ama ne kadar dava varsa açılacak. En çok Zerrin'den bir açıklama bekledim. Yahu Zerrin, sen benim kaç yıllık arkadaşımsın, kardeşimsin. Olayın üzerinden 10 gün geçmiş Zerrin'den ses yok. Bir basın açıklaması yapmasını beklerdim. Kendisine ulaşmaya çalıştık. Aradım yardımcısı çıktı telefona. 'Zerrin Hanım Almanya'da 10 gün sonra dönecek.

Almanya'daki numarasını istedim. 'Veremem' dedi. 'Benim numaramı iletin o arasın' dedim. Arayan soran yok! Sonrasında eşim de aradı. Bu sefer de Afyon'da olduğunu söylediler. Ben de cevap alamayınca Tülay ablasını aradım. Benim de eski dostum. 'Zerrin bu olayı bir daha açmak istemiyor.' dedi. Ama böyle olmaz ihale bana kalıyor. Aslında çok naif, vicdanlı bir insandır. Vicdanın hiç mi rahatsız olmuyor be güzel kardeşim? Böyle yaparak gerçek suçlu aklanıyor.

Ben bunu eşime, çocuğuma, yakın çevreme bunun doğrusunu anlatırım ama topluma nasıl anlatırım! Bu olayın suçlusunun ailesi incinmesin diye özen gösteriyor ama bu olayda hiçbir suçum yokken benim ailem inciniyor. Ama Zerrin Hanım çok rahat! "Ben Armağan Çağlayan ile de iletişime geçtim. Ben gerekli açıklamaları yapacağım.'

Zerrin Özer, Güner Ümit'in açıklamalarının ardından bir açıklamada bulundu. Özer, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

'Sevgili dostum Armağan Çağlayan'ın katıldığım programında konusu geçen şahsın, sunucu ve tiyatro sanatçımız SN. Güner Ümit'in bu çirkin konuyla hiçbir alakası ve bağlantısı yoktur. Güner Ümit Beyin kendisine, ailesine, sevenlerine ve medya mensubu bütün dostlara açıklama yapmayı bir borç bilirim. Zira kendilerinin ve ailesinin çok üzüldüğü duyumunu aldım. Ve şu anda ben de çok üzgünüm. Basında ve medyada yinelenen bu konunun gerçeğini yazmak zorundayım. Tekrarlıyorum. Bu çirkin konunun SN. Güner Ümit Bey ile hiçbir alakası yoktur.'

<p>Asıl vicdan nerede! CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, '128 milyar dolar nerede?' yalanına mül

Vicdansız sömürü

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor