• $ 6,8668
  • € 7,7816
  • 397.435
  • 118405
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
21 Şubat 2020 Cuma 17:45 | Son Güncelleme:

Zerrin Özer geçen ay boşandığı Murat Akıncı'yı affetti! Yeniden görüşüyorlar

Evlendikten 36 saat sonra Murat Akıncı'nın dolandırıcı olduğu iddialarına kayıtsız kalamayarak eşinden ayrılık kararı alan Zerrin Özer, geçen ay resmen boşanmıştı. Özer, kötü günleri geride bıraktı ve Akıncı ile yeniden görüşmeye başladı.

Şarkıcı Zerrin Özer, geçen yıl Haziran ayında Murat Akıncı ile dünyaevine girmişti. Evlendiği kişinin dolandırıcı olduğuna dair peş peşe gelen açıklamalara kayıtsız kalamayan sanatçı, nikahtan sadece 36 saat sonra boşanma kararı almıştı.Başına gelenlerden dolayı hastanelik olan Zerrin Özer, kendisine zor günler yaşatan Murat Akıncı ile geçtiğimiz hafta resmen boşandı.Ancak 62 yaşındaki şarkıcı, son kararı ile herkesi şaşkına çevirdi.

"MURAT'LA GÖRÜŞÜYORUZ"

Önceki akşam Uçankuş muhabirine özel hayatından bahseden Zerrin Özer, "Murat benim için çok kıymetli. Karşılıklı sevgi devam ediyor. Ara sıra görüşüyoruz, ara sıra telefonda konuşuyoruz. Çok büyük olaylar yaşandı. Ama ben onların ciddiyetine asla inanmadım. Ben şu an size 'Murat'la görüşmüyoruz' dersem ve bizi görürseniz, bu ilişkiye ve kendime saygısızlık etmiş olurum. 'Saygı duymadığın bir insanla neden görüşüyorsun?' olur." ifadelerini kullandı.

Ozan Güven'e 13,5 yıl hapis istemi... Ersoy Dede yorumladı

Ozan Güven'e 13,5 yıl hapis istemi... Ersoy Dede yorumladı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Kırkdilim projesi 670 milyon liraya mal olacak

Kırkdilim projesi 670 milyon liraya mal olacak

Muş'ta mandaların nehirde serinlemesi renkli görüntüler olu

Muş'ta mandaların nehirde serinlemesi renkli görüntüler oluşturdu